Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Post #1

Oświetlenie do malego boxa. Pomoc w wyborze lampy HPS

Witam, że względu na ograniczone miejsce jestem zmuszony zrobić boxa o wymiarach max 60cm x 40cm x 60cm. Mógłby ktoś podpowiedzieć jakie oświetlenie kupić? Myślałem nad lampą hps 150w, tylko z tego co wyczytałem trzeba kupić dwie zarowki jedna na veg druga na flo, może ktoś polecić jakieś w miarę nie drogi zestaw? Dziękuję za uwagę!;)

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    są też hps'y dual czyli takie które wytwarzają pełne spektrum na veg+flo
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez benger Zobacz posta
    są też hps'y dual czyli takie które wytwarzają pełne spektrum na veg+flo
    A mógłbyś polecić jakiś zestaw?? Bo kompletnie się na tym nie znam, szukałem na allegro są niby jakieś za 150-200zl ale nie wiem czy to dobry wybór:p
    0 0

4. Post #4
    To jak się kompletnie na tym nie znasz to wgl sie nie zabieraj za to.
    Czlowieku na internecie jest wszystko wystarczy poświęcić troche czasu, poszukać, poczytać i wszystko będzie jasne...
    2 0

5. Post #5
    wez se cfl 2100 k 300 wat w cenie zestawu hps przynajmniej nie spalisz chalupy;)
    0 0

6. Post #6
    Dzięki za odpowiedź, do lamp cfl nie potrzebne są żadne zasilacze ? Sama zarowka i odblyśnik ?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl