Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

homebox q80 i dosc wysokiej mocy

czesc, do tej pory lecialem na hps250 w boxie 80x80x160. chcialbym pozzostac przy tym samym metrazu ale przesiac sie na leda, a konkretnie na spectrolight 400. stad moje pytanie, czy myslicie ze to jest dobry pomysl przy takim boxie dawac led takiej mocy?
    0 0

2. Post #2
    Z tego co tam piszą to sl 400 jest na powierzchnie 1,4x1,4 lub 1.5x1.5 a Ty masz boxa prawie o połowę mniejszego. Ja osobiście dał bym tam sl 240 lub ewentualnie 320. Też myślałem nad tym ledem ale ale jest w uj drogi. 2700 zł za wersję 240 to dla mnie przesada. Chyba zainwestuje w mars hydro, niby glosniejsze ale i o połowę tańsze...
    0 0

3. Post #3
    Daj tam 2x firefly Led i będzie rozpierdol. Teraz na flora-fauna są w promocji. Diody cree i osram
    0 0

4. Post #4

chodzi glownie o zwiekszenie ilosci zbiorow a nawet przy 2x fire led watpie zebym uzyskal wiecej niz 250g z tych fire ledow
    0 0

5. Post #5
    Mars Hydro 300W powinno dać rade na taką powierzchnie cena ponad 5 stówek w PL kupisz.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl