Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Post #1

Wentylatory do box'a-potrzebna pomoc

Witam Was Wentylatory do box'a-potrzebna pomoc za niedługo mam plan startować z boxem i mam do was pytanie. Miał ktoś do czynienia z tymi wentylatorami? Wentylator osiowo-kanaBowy 280m3/h fi 150mm - SensiShop Najlepszy GrowShop w Katowicach i na Zlsku ktoś jest w stanie wystawić opinie o nich? Jak wygląda podłączenie takiego wentylatora, co jest mi potrzebne i jak to podłączyć, do tego chciałbym regulować sobie obroty Wentylatory do box'a-potrzebna pomoc Podstawy elektryki znam Wentylatory do box'a-potrzebna pomoc ale doświadczony bardzo w tym temacie nie jestem i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdro!! Wentylatory do box'a-potrzebna pomoc Wentylatory do box'a-potrzebna pomoc

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

• Post #2
      Wentylator wygląda normalnie, spytaj ich ile decybeli ma i czy ci będzie odpowiadał żeby nie był za głośny sam w sobie pozatym sprawdź ile powietrza musi przefiltrować w twoim boxie tak aby wystarczyło dolicz z 10-15% mocy extra bo jak podepniesz filtr to moc wenta spadnie. Z wentylatora będzie wystawał już gotowy kabel trzeba tylko zarobić końcówki i najlepiej kupić wtyczkę z uziemieniem taką za 1,50 zł i podłączyć żółty uziemienie, brązowy faza a niebieski zero. Sterownik do obrotów kupujesz oddzielnie i podpinasz do niego wentylator obroty ustawiasz na sterowniku. Wentylatory do box'a-potrzebna pomoc
      0 0

• Post #3
      Specyfikację wentylatora znam. Bardziej chodzi mi o jego żywotność np. Co do tego sterownika to obojętnie jaki czy musi być jakiś specjalny pod ten wentylator?

EDIT
      https://sklep.avt.pl/avt1613.html taki byłby dobry?

EDIT 2
      A może by tak użyć wentylatorów komputerowych Noctua?? Tylko czy one dadzą radę? Z moich obliczeń wynika, że potrzebuje 182m3/h. https://www.morele.net/noctua-nf-f12...00-pwm-666882/ Te byłyby odpowiednie? Będę miał też zamontowany filtr własnej roboty. mattiv prosiłbym o twoją wypowiedź bo wiem, że używałeś tych wentylatorów i możesz się wypowiedzieć Wentylatory do box'a-potrzebna pomoc Pozdro Wentylatory do box'a-potrzebna pomoc
      0 0

• Post #4
      wszystko zalezy od wielkości boxa, resztę damy radyWentylatory do box'a-potrzebna pomoc
      90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
      0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl