Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 36
  1. Post #1

Moja Easy Sativa:)

nasiona marihuany, nasiona konopi
    WitamMoja Easy Sativa:) Sa tutaj zdjecia około 8 dniowych Easy Sativ.. Jak sie wam podobaja? Czy nie sa aby za małe? Oceniajcie i komentujcieMoja Easy Sativa:)

Moja Easy Sativa:)-img_0075.jpgMoja Easy Sativa:)-img_0076.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Dobre , zdrowo lecą z fartem elo.
    Pomogłem ci ?
    Postaw Blanta!

0 0

3. Post #3
    Bardzo ladnie i zdrowo wygladaja,podoba mi sie.powodzonka i duzo palonka!!pomoglem kopsnij blancika.
    0 0

4. Post #4
    Też miałem e.sativke ale padła... tzn mi kot opierdolil łodyżke Moja Easy Sativa:) pozdro i z fartem !
    0 0

5. Post #5
    Czyli nie sa za małe? Bo mi sie wydaje że jakoś wolno ida...
    0 0

6. Post #6
    podsyp łodyge ziemią na spocie do pierwotnych liści i bedzie ok . Troszeczke ci się wyciągneły ale na ucie bardzo często tak jest Moja Easy Sativa:)
    0 0

7. Post #7
    nie są za małe rosną normalnie
    ani nie szybko ani nie wolno jak to na oucie osobiście takie same miałem w tym dniu

pomoglem? postaw blantaMoja Easy Sativa:)
    0 0

8. Post #8
    Dzieki Ziomeczki za ocenkiMoja Easy Sativa:) One sa już na oucie ale nie wsadzone w spota bo jakoś nie było czasuMoja Easy Sativa:) wsadze to dodam foteczkiMoja Easy Sativa:)
    0 0

9. Post #9
    ok dzięki za blancika i czekamy na fotorelacjeMoja Easy Sativa:)
    0 0

10. Post #10
    jak najbardziej ok! ps masz jakąs dobrą miejscówke? chyba wiesz jakie one patrafią być duuuże Moja Easy Sativa:)
    0 0

11. Post #11
    HeheMoja Easy Sativa:) no wiemMoja Easy Sativa:) Miejscówke mam w pytkeMoja Easy Sativa:) Wiec luz... Ciekawe czy dadza radeMoja Easy Sativa:)
    0 0

12. Post #12
    Rosną prawidłowo Moja Easy Sativa:)
    Jak jesteś na oucie to nie zapomnij niedaleko roślinki "się oznaczyć" (włosy, mocz, odchody, itd) Moja Easy Sativa:) Wiesz żeby zapach człowieka odstraszył zwierzęta
    Z fartem do końca ziomek ! Moja Easy Sativa:)
    Nikt nie mówił, że będzie łatwo.
    0 0

13. Post #13
    ładne i zdrowe a to najwazniejsze. Jak bedziesz przesadzał to zakop do lisci pierwotnych Moja Easy Sativa:)
    PS. mam nadzieje ze zrobiles dziorki na spodzie puszki?
    Alleluja, marihuana
    jaram dar od Pana dla nas, jebać zakaz
    palę tylko to co pan Bóg stworzył
    głosił będę dalej słowa ulicznej prozy
    tytoń, haszysz, skun, już sama nazwa głosi
    matka natura w postaci narkozy daje
    radosne chwile zwane hajem

Polecam sklep ŚwiatKonopi.pl najlepszy sklep z nasionami marihuany czyli już wiesz gdzie robić zakupy
    0 0

14. Post #14
    Jasne ze zrobiłem dziurki i to całkiem sporoMoja Easy Sativa:) Na dniach ida już do ziemi także zakopie po same liście bo wydaje mi sie że troche sie wyciągneły
    0 0

15. Post #15
    Tak jak obiecałem troche zdjeć moich SativekMoja Easy Sativa:)
    Ta jest chyba najładniejsza i najwiekszaMoja Easy Sativa:)

2 też całkiem spora

3 która miała problemy bo ciagle ja śmiecie przysupuja(pada już od kilku dni i woda niesie jakieś śmieci na nia), i troche sie wygieła

4 która najbardziej ucierpiała podczas gradu Moja Easy Sativa:) Nie mam pojecia czy coś z niej wogole bedzie ale trzymam bo szkoda wyrwac

Gdyby nie te deszcze od kilku dni to pewnie wygladało by to troche inaczej...
    Oceny i komentarze mile widzianeMoja Easy Sativa:)
    0 0

16. Post #16
    Trochi kolego wyciagniete te planciki,ale ladne.pzdr.z farcikiem;-)_
    0 0

17. Post #17
    Troszkę wyciągnięta mogłeś ją czymś przykryć na tą deszczową pogodę Moja Easy Sativa:)
    "Część życia po stadionach , to spędzone chwile,
    Nie męka to dla nas - tylko przywilej!"
    0 0

18. Post #18
    Szczerze mówiac nie jestem zwolennikiem przykrywania plantów butelka... Ostatnio przed burza przykryłem je butelkami i okazało sie ze znów był grad wiec mi sie udałoMoja Easy Sativa:) Ale tak jak pada tylko deszcz to nie przykrywam. Wyciegniete troche sa ale to przez to że spot nie jest dobrze nasłoneczniony... Postaram sie na dniach przyciac gałezie drzew tak żeby dolatywało do plantów wiecej słoneczkaMoja Easy Sativa:) Niestety już któryś dzień z rzedu pada i nawet nie mam jak tego zrobić;/ A słońca i tak brak
    0 0

19. Post #19
    Mało słońca w całej polsce troszke przeciągniete ale moje tak samo ! Moja Easy Sativa:)

Ty jak wkladales na spota dawales swojej ziemi tak :P ?
    0 0

20. Post #20
    Na spocie wykopałem dołki i pozbyłem sie całkowicie ziemi spotowejMoja Easy Sativa:) Dałem za to w dołki dobrej ziemi z pod pokrzyw, no i troche kupowanej do kwiatów ale to w bardzo małej ilosćiMoja Easy Sativa:)
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl