Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. Post #1

1x Bubble Gum - balkon

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam 1x Bubble Gum - balkon
    Chciałbym przedstawić Wam moją panienkę

Jest to moja: 1 uprawa.
    Nasiona: Bubble Gum (Hemp Brothers)
    Oświetlenie: słoneczne 1x Bubble Gum - balkon
    Donica: Plastikowa ok. 10l(nie pisze na niej, a też sam nie sprawdzałem.
    Nawozy: Biogumus Forte(na flo zamierzam użyć Planton K)

Start: 21.05 nasionko wleciało do wody
    Trening: LST, toping(?)
    Jak dobrze pamiętam to 25.05 roślinka wyszła z ziemi(nie mam niestety zdjęcia) dlatego ten dzień liczę jako pierwszy.
    Jedziemy:
    09.06 - dzień 16
    1x Bubble Gum - balkon-1.jpg
    18.06 - dzień 25
    1x Bubble Gum - balkon-2.jpg
    24.06 - dzień 31
    1x Bubble Gum - balkon-3.jpg
    02.07 - dzień 39
    1x Bubble Gum - balkon-4.jpg
    Tutaj zdecydowałem zrobić trening(teraz pytanie - czy to 'coś' to toping, fim czy może po prostu nieudolne i bezsensowne przycięcie?)
    1x Bubble Gum - balkon-4a.jpg
    Efekt:
    1x Bubble Gum - balkon-5.jpg
    (liść po lewej złamany przypadkiem)
    07.07 - dzień 44
    1x Bubble Gum - balkon-6.jpg
    Poniżej widok od góry(niestety tutaj przez kilka dni zrobiłem tylko zdjęcia samej góry)
    1x Bubble Gum - balkon-6a.jpg
    08.07 - dzień 45
    1x Bubble Gum - balkon-7.jpg
    09.07 - dzień 46
    1x Bubble Gum - balkon-8.jpg
    10.07 - dzień 47
    1x Bubble Gum - balkon-8a.jpg
    12.07 - dzień 49
    1x Bubble Gum - balkon-9.jpg
    Relację oczywiście będę aktualizował, ale mam jedno ważne pytanie - co z tym szczytem? po przycięciu teoretycznie miały wyjść tylko te 2 boczne, a środkowy znowu urósł - czy to źle? przyciąć go jeszcze raz, czy jednak zostawić?1x Bubble Gum - balkon

Peace!

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Ten środkowy nie urósł od nowa, tylko fim zrobiłeś niedokładnie. Ja bym go zostawił, bo roślina jeszcze trochę poweguje.
    -Może trzeba lepiej edukować?
    -Ludu nie da się wyedukować. Genetyki pani nie zmieni.
    Wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego idioty.
    -Bo?
    -Bo myśli, że nie jest idiotą.
    0 0

3. Post #3
    Tak jak judaista pisze-zostaw,od przybytku glowa nie boli 1x Bubble Gum - balkon
    0 0

4. Post #4
    też bym zostawiła ten szczyt... po co roślinie stresu dodawać 1x Bubble Gum - balkon
    1 0

5. Post #5
    15.07 - dzień 52
    1x Bubble Gum - balkon-10.jpg
    wydaje się nie najgorszy, co sądzicie? LST postaram się prowadzić "dookoła doniczki", zobaczymy co z tego wyjdzie
    0 0

6. Post #6
    Nie leć dookoła doniczki tylko nagnij bardziej głowny szczyt ponizej mniejszych odrostów wtedy te małe wywali do góry i bedza wszystkie rowno szly
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    0 0

7. Post #7
    19.07 - dzień 56
    1x Bubble Gum - balkon-11.jpg
    1x Bubble Gum - balkon-11a.jpg

Wydaje mi się, że ładnie nowe szczyty wychodzą, teraz pytanie czy je też trenować, wyjdzie jeszcze więcej? i druga sprawa, czy może nie obciąć nieco liści wiatrakowych? roślinka robi się dość gęsta i ciężko dostarczyć światło do niższych części. Ewentualnie jakieś inne rady?
    Pozdro <wodna>
    0 0

8. Post #8
    Nie obcinaj wiatraków, lst porób tak aby doświetlić te niższe partie
    0 0

9. Post #9
    Wygląda dobrze......lubię gdy jest dużo zieleni na niej, powodzenia na dalszych etapach
    0 0

10. Post #10
    Witam po małej przerwie, nie dodawałem nic bo niewiele się działo z moją panienką, teraz trochę podrosła i naliczyłem 13 szczytów 1x Bubble Gum - balkon

01.08 - dzień 69
    1x Bubble Gum - balkon-12.jpg

Ogólnie rośnie chyba w miarę ładnie, ciężko tylko z tym LST, bo nie ma gdzie naginać, żeby nie zasłonić pozostałych szczytów :/ Jedyne co mnie martwi to dziwny biały(?) kolor na jednym liściu

1x Bubble Gum - balkon-12a.jpg

Czym może to być spowodowane? sporo liści jest przypalonych od słońca(35 stopni w cieniu, a tutaj jeszcze słońce grzeje mocno) ale to jest żółtawy kolor, potem przechodzi w brązowy i wiadomo że przypalone bo robią się suche i odpadają po jakimś czasie. A tutaj wygląda to zupełnie inaczej. Co do nawozów co drugie podlewanie daję wodę z biohumusem(4 nakrętki na 1,5l wody) a podlewam codziennie na takiej pogodzie.

P.S.
    Sorry za jakość zdjęć, nie mam w tej chwili możliwości zrobienia lepszych
    0 0

11. Post #11
    ładnie ci idzie 1x Bubble Gum - balkon Pozdro i z fartem
    0 0

12. Post #12
    może to być niedobór azotu,podlewasz wodą odstaną? poza tym fajnie rozłożona 1x Bubble Gum - balkon
    0 0

13. Post #13
    zrób tak najlepsza woda weź wiaderko i wystaw na dwór niech naleci do niej troszkę deszczówki polecam w ogrodniczym sprawdzanie ph wody a co do nawozów polecam wyciąg z pokrzyw choć już na twoją za późno bo preparat musi poczekać z miesiąc dwa by nabrał mocy urzędowej sprawdzony sposób dla twojej to tzw przez rolników mącznik dorwać od sąsiada rolnika jeśli na wsi mieszkasz i wsypać pare kulek do wody ale !! tylko pare bo możesz spalić roślinkę
    0 0

14. Post #14
    15.08 - dzień 83/3 flo
    1x Bubble Gum - balkon-13.jpg
    1x Bubble Gum - balkon-13a.jpg
    1x Bubble Gum - balkon-13b.jpg
    Od kilku(nastu) dni liście mi żółkną - co może być przyczyną?
    1x Bubble Gum - balkon-13c.jpg
    Z tego co gdzieś wyczytałem mógł być problem z zbyt wysokim pH, ale według testu który zrobiłem ziemia ma pH ok 6,5-7 - podsypałem dolomitem, ale nie zauważyłem różnicy. Może być to deficyt Mg, N, czy co? Na szczęście to tylko wiatrakowe się tak zachowują, ale się martwię bo nie przestają. Od dziś zacząłem dawać nawóz na flo(zdecydowałem się jednak na burzę kwiatów - 1g/1l wody, podlewam ok 300-500ml dziennie

0 0

15. Post #15
    Kolego twoja dziewczynka potrzebuje jedzenie a zwłaszcza azotu
    0 0

16. Post #16
    Witam.Roślina zaczęła kwitnąć.Podawaj jej nawóz na flo na przemian z wodą o odpowiednim ph wtedy roślina nie będzie wykazywać niedoborów.Liście nie wrócą już do zieleni po jakimś czasie wiatraki same odpadną.
    Pozdrawiam Mroczny
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    0 0

17. Post #17
    daj jej papu 1x Bubble Gum - balkon azotu brakuje...Leć konkret flow 1x Bubble Gum - balkon
    0 0

18. Post #18
    28.08 - dzień 96/16 flo
    1x Bubble Gum - balkon-14.jpg
    1x Bubble Gum - balkon-14a.jpg
    Powoli sobie kwitnie, co 2 podlewanie daję burzę, nie będę za często dodawał nowych zdjęć bo niewiele się zmienia 1x Bubble Gum - balkon ale ogólnie chyba nienajgorzej wygląda, co myślicie?
    1 0

19. Post #19
    Przepraszam za brak aktualizacji, ale po prostu nie było jakiegoś zainteresowania, a nie zmieniało się zbyt wiele toteż dopiero teraz wrzucam jakieś zdjęcia.
    11.06 - 166 dzień(86 flo)
    1x Bubble Gum - balkon-111.jpg
    1x Bubble Gum - balkon-222.jpg

Jak myślicie, ile jeszcze potrzebuje? Oczywiście nie stoi już na balkonie, "dochodzi" sobie pod sztucznym oświetleniem. Do tej pory podlewałem wodą z burzą kwiatów(1,5g/l), kiedy przestać dawać burzę? Kupiłem również melasę, od kiedy i w jakiej proporcji z wodą mam to podawać?
    Peace 1x Bubble Gum - balkon
    4 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl