Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50
  1. Post #1

[W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN

nasiona marihuany, nasiona konopi
    OUTDOOR 2017 BY BanditeN

Witam [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN,
    Chciałbym tą fotorelację potraktować jako uprawę pod wspólnym okiem ;) Jest to mój pierwszy Outdoor. Wcześniej czytałem jedynie o tematyce upraw oraz chłonąłem wiedzę [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Relację uważam za rozpoczętą od 27 maja, gdyż od tego momentu posiadam pierwsze foto [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Rośliny rzucone w ziemię 10 maja 2017 roku - 8 sztuk.

NASIONA

8 x Noname od kolegi z Niemiec - może ktoś je w przyszłości rozpozna ? Zdjęcia nadrobię, po zatwierdzeniu posta przez moderatora ;)

TRENING
    Planowany trening na każdej z roślin LST.

Nawozy: weg: Biohumus Flo: Plankton K

INFO POCZĄTKOWE !!!
    Zdjęcia posiadam od 27 maja aż do teraz [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Będę je kolejno załączał w formie postów. Początkowo nasiona umieszczone w doniczkach (rzecz jasna podziurkowanych) - podrosły w nich dokładnie do 2 czerwca, a następnie trafiły do ziemi po pokrzywach 50/50 wymieszana z ogrodniczą

Początek

27 Maja 2017
    Z racji tego, że spot nie był do końca jeszcze przygotowany, planty zostały ukryte w Owsie [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN - idealne warunki na "podrośnięcie" plantow, mnóstwo słońca. Podlewanie co 2 dni. W takich warunkach przetrzymałem do 2 czerwca. Następnie trafiły na spota.

2 Czerwca 2017
    Rośliny szczęśliwie i bezpiecznie trafiły na swoje docelowe miejsce. Wokół mnóstwo wysokich pokrzyw, wysokie trawy, brak drzew. Niedaleko strumyk rzeki - na razie nie będę brał z niego wody, sprawdzę czystość [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Ziemia typowo po pokrzywach, wymieszana z ogrodową w proporcjach 50/50. Przy przesadzaniu popełniłem ogromny błąd. Nie podlałem ziemi w celu łatwiejszego wyjęcia roślin z pojemników. Na szczęście nie uszkodziłem korzeni, podlałem obwitą ilością wody. Jak to mówią - szybka AKCJA ! [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Lecimy dalej

8 Czerwca 2017
    Z uwagi na obfite deszcze, odpuściłem sobie podlewanie. Dzień w relacji bardziej kontrolny. Wszystko w najlepszym porządku, zdrowo i zielono. Zapowiada się ciekawa fotorelacja. Póki co nie stosowałem żadnych nawozów - tylko woda i składniki zawarte w ziemi. Chciałem tym samym sprawdzić reakcję roślin po zmianie miejsca oraz gruntu
    Z ostatnią koleżanką wiążemy wielkie nadzieje ;)

11 Czerwca 2017
    "Płaczę ze szczęścia" - tak mógłbym w skrócie podsumować dzisiejszy dzień. Najprawdopodobniej 3 z moich kwiatów prawdopodobnie męskie [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN :/ Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tempem w jakich moje maleństwa się rozwijają. Możemy to zauważyć doskonale w porównaniu z Update z dn. 8.06.
    Standardowo podlane, jeszcze bez nawozów. Powoli zaczynam myśleć o LST - dam im jeszcze trochę czasu [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Poczekam jeszcze około tygodnia

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

3. Post #3
    Witajcie
    Od ostatniego wpisu minął prawie miesiąc. W międzyczasie podlewałem roślinki, walczyłem ze ślimakami [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN[W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN których niestety w okolicy jest mnóstwo - szczególnie po deszczu. Zakupiłem Bros Snacol. Początkowo próbowałem je zbierać i wybijać, ale to jak walka z wiatrakami - serio. Nie powiem, bo wyrządziły troszeczkę szkód. Na szczęście tylko na dwóch panienkach pogryzały dolne partie liści. Starałem się w miarę szybko reagować. Po zastosowaniu środka problem z głowy. W międzyczasie wykonane LST [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN jak i podlane nawozem Biohumus. Zamierzam stosować dawki zgodnie z tym co deklaruje producent.

Jak się okazało musiałem pożegnać się ładnie z 3 roślinami - powód? Faceci nas nie interesują ;) Tym samym nasza najwyższa panna musiała zostać zutylizowana. Dwa dni później jajca pokazały dwie inne. Najnowsze zdjęcia wrzucę dziś wieczorem. Z fartem !

--- Dodano ---

Heja ! [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    Zgodnie z obietnicą wrzucam najnowsze zdjęcia naszych 5 cudownych Pań ;) Rozpoznaje ktoś co to może być? ;) Sativa ? Indica? I to najprawdopodobniej pełnosezonowa
    Troszeczkę słaba jakość, ale wygląda na to, że w przyszłości będzie co palić ;)
    Niestety moje LST nie sprostało - trzeba będzie poprawić

Czy krzakom nic nie brakuje? Od ostatniego nawożenia minęło około 1,5 tygodnia. Nawet nie podlewa z uwagi na częste deszcze. Ziemia po dzisiejszym sprawdzeniu jest mokra. Od tego momentu proszę wszystkich o wskazówki co do dalszym moich czynności. Przyznam szczerze, nie sądziłem, że aż tak to się rozwinie i nie chcę tego popsuć [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    1 0

4. Post #4
    Z tą na drugim zdjęciu coś chyba nie tak.Chyba że aparat tak dziwnie zrobił zdjęcie.Słabe zdjęcia ale jak widzisz białe włoski to już zatrybiły i kwitną.Zaopatrz się w jakiś nawóz na flo jeśli tylko masz bjohujusa.Wrzóć lepszej jakiosci zdjęcia nastepnym razem bo ciężko z tych coś wywnioskować
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    0 0

5. Post #5
    Niedoborów żadnych nie widać tylko właśnie ta z drugiego zdjęcia ma chyba coś z liściami? ,ale tak ogólnie jest git [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Liście ma bardziej sativy ale expertem to nie jestem [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    Nie wiem czy ten planton K będzie dobry na flo bo zmienili mu skład. Polecałbym bardziej pk13/14 albo budżetowo burze kwiatów [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN I oby bez przypału do końca [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez Ortalionowy_Zielarz Zobacz posta
    Niedoborów żadnych nie widać tylko właśnie ta z drugiego zdjęcia ma chyba coś z liściami? ,ale tak ogólnie jest git [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Liście ma bardziej sativy ale expertem to nie jestem [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    Nie wiem czy ten planton K będzie dobry na flo bo zmienili mu skład. Polecałbym bardziej pk13/14 albo budżetowo burze kwiatów [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN I oby bez przypału do końca [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    Dzięki za odpowiedź - faktycznie, ta od samego początku była inna niż wszystkie. Zastanawia mnie jednak to, że na chwilę obecną jest najwyższa, dolne partie wyglądają podobnie. Wszystkie w jednym momencie rzucone do ziemi.
    0 0

7. Post #7
    Witam. Tym przebarwieniom na zdj. nr2 towarzyszą jakieś zmiany kształtu liści? Są powyginane lub nierozwinięte? Jeśli tak to możliwe, że to choroba wirusowa i wtedy niestety trzeba będzie ją usunąć, bo może zainfekować resztę.
    Jak nie ma żadnych zmian poza kolorem na liściach, to prawdopodobnie kwestia genów i spokojnie można próbować dociągnąć do końca.
    Pozdrawiam!
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Nikolaj Zobacz posta
    Witam. Tym przebarwieniom na zdj. nr2 towarzyszą jakieś zmiany kształtu liści? Są powyginane lub nierozwinięte? Jeśli tak to możliwe, że to choroba wirusowa i wtedy niestety trzeba będzie ją usunąć, bo może zainfekować resztę.
    Jak nie ma żadnych zmian poza kolorem na liściach, to prawdopodobnie kwestia genów i spokojnie można próbować dociągnąć do końca.
    Pozdrawiam!
    Hej, być może masz rację. Wszystkie nasiona, które otrzymałem są niewiadomego pochodzenia,, czyli na koniec albo będzie radość albo smutek. Oprócz przebarwień żadnych innych oznak do niepokoju. Zobaczę jak sytuacja się rozwinie.

--- Dodano ---

12 Lipca
    Witajcie ponownie [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Nawiązując do wczorajszego wpisu, poprosiliście mnie o lepszej jakości zdjęcia "Podejrzanej Nieznajomej". Na chwilę obecną najwyższa z towarzystwa i posiada najwięcej odrostów. Martwi mnie jedynie to, że te liście szczytowe są takie małe, a może taka odmiana? Poniżej przedstawiam fotografię szczytu, głównego topa młodej damy. Dodatkowo pozbyłem się na dobre ostatnich skur********* bedoków zwanych ślimakami, Część ocalała będąc schronioną na liściach.
    A co to takiego? <3
    Tak wygląda jeden z pobocznych szczytów. Czy liście nie są zbyt małe? :/ skąd taka barwa liści? Genowo?

Podsumujmy w tym miejscu to co dotychczas osiągnąłem
    Wygląda na to, że wszystko idzie na razie w jak najlepszym kierunku. Bezprzypałowa okolica, źródła wody, dobre warunki glebowo/atmosferyczne. Jedyny minus to ślimaki i jedno spotkanie z sarną. Na początku lipca miałem dość ciekawe spotkanie. Prawdopodobnie ocaliłem moją obecnością cały mój dobytek. Idąc na spota dostrzegłem sarnę zbliżającą się do roślin. Taki fart. Kiedy się zbliżyłem do uciekła. Spot znajduje się tuż pod lasem, a jak wiadomo, nie trudno o wygłodzonego zwierzaka. Od tego czasu okolice spotu zostały doposażony w odstraszacz w postaci moczu [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN. Od tamtego momentu mam spokój. Najważniejsze, że ślimaki wytępione. Przeglądając najbliższe prognozy pogody 25 dni, zapowiada się temperatura w granicach 20-25 stopni oraz w międzyczasie opady deszczu [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN

Proszę o jak najwięcej osób doświadczonych o udzielanie się w tej fotorelacji. Jest to mój pierwszy jak na razie obiecujący Outdoor. Wcześniejszy zakończył się fiaskiem na poziomie wykiełkowania. Dzięki za pomoc. Z fartem !
    0 0

9. Post #9
    na 2 zdjęciu widać jakby męskie jajo się już otworzyło i bananki wiszą ale rozmazane foto i nie widać dokładnie ....
    0 0

10. Post #10
    Tak. to będzie herma, na dodatek możliwe, że chora. Ja bym ją usunął.
    0 0

11. Post #11
    A ja bym spróbował zapylić tą hermą, jakąś jedną gałązkę innej panny. Jest szansa na feminizowane nasiona.
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez starynowy Zobacz posta
    A ja bym spróbował zapylić tą hermą, jakąś jedną gałązkę innej panny. Jest szansa na feminizowane nasiona.
    Na chwilę obecną herma została już usunięta. Na placu boju, zostały 4 śliczne panny. Wszystkie już kwitną. Wkrótce umieszczę zdjęcia jak to wygląda na chwilę obecną [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez starynowy Zobacz posta
    Herma została usunięta.
    0 0

13. Post #13
    Witajcie, witajcie ;)
    Trochę się tu nie zaglądało ;) Ale za to zaglądało się w bardzo trawiaste tereny. Zgadnijcie ile mamy ma foto ?[W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN

Aktualizacja 26.07.17

--- Dodano ---

Więcej zdjęć jak wrócę wieczorem ;)
    0 0

14. Post #14

15. Post #15
    ładnie idą [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN byle do końca,Z Fartem!
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez -RaStA- Zobacz posta
    ładnie idą [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN byle do końca,Z Fartem!
    Powiem szczerze, tego farta na prawdę się przyda - wczoraj mało serce mi nie stanęło jak wracając z pracy zauważyłem około 20 m przechodzących po drugiej stronie pola jakieś 2 postacie. Najprawdopodobniej właściciele terenu. W to miejsce można dostać się tylko od jednej strony. Z uwagi na wysokie pokrzywy nie mogły zostać zauważone. Zresztą, jakby ktoś to odkrył, to już nie miałbym czego ratować. Mam o tyle dobrą sytuację, że przed pójściem na spota, całą okolicę mam jak na dłoni. Niemniej jednak muszę uważać.
    0 0

17. Post #17
    AKTUALIZACJA 04.08.17
    Witajcie ! [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    Chciałbym pochwalić się najnowszymi fotografiami (zdjęcia wykonane 1 sierpnia). Powiem szczerze, mam obawy czy uda mi się doprowadzić tą fotorelację do końca. Na spota chodzę już tylko nocami, glebię rośliny jak tylko się da, bo szczyty sięgają wysokości najwyższych pokrzyw. Pomijam już fakt, że spot znajduje się około 10 m od łąki, która 2 dni temu została skoszona. Żadnych obcych śladów na spocie nie znalazłem.
    Jeżeli uda mi się wykonać lepsze zdjęcia to postaram się je umieścić jeszcze w dniu dzisiejszym.

Ale pojawił się pewien problem. Mianowicie, żółkną mi dolne liście wiatrakowe.

Jakieś pomysły? :/
    1 0

18. Post #18
    Opierdol je, to normalne na oucie, chyba chce się pozbyć ich, ile do końca!? Znasz numer z banknotem? Zostaw na roslince 20ZŁ to się dowiesz czy ktoś tam byl
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Ferdek Zobacz posta
    Opierdol je, to normalne na oucie, chyba chce się pozbyć ich, ile do końca!? Znasz numer z banknotem? Zostaw na roslince 20ZŁ to się dowiesz czy ktoś tam byl
    Dzięki za odpowiedź. Wydaje mi się, że żółknięcie można w prosty sposób wyjaśnić. Z racji tego, że są to liście wiatrakowe, których zadaniem jest zbieranie światła usychają z wiekiem i zależy to od tego czy roślina ich potrzebuje. W moim przypadku te liście byly długo zasłonięte przez inne, słońce nie docierało ( taki busz wyrósł, że nie mogłem tego rozłożyć z powodu braku miejsca.) Czyli możemy uznać, że roslina je zzrzuca, bo osiągnęla swój wiek/wzrost i daje szansę innym partiom rośliny na "doświetlenie" ? [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    Na przed ostatnim zdjęciu udało mi się położyć krzaki. Wszystkie z nich mają 3 miesiące. Jedna kwitnie w pełni, a 3 inne przygotowywują się do flo. Mają dokladnie 3 miesiące. 5 maja rzucone pestki do ziemi. No-name... no ale może coś z tego wyjdzie [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    0 0

20. Post #20
    Z uwagi na niskie zainteresowanie fotorelacją, tymczasowo ją zawieszam. Jeśli coś istotnego się wydarzy, to Was o tym powiadomię.
    Wszystko co posadziłem wygląda na wysokie Sativy, każda z roślin jest w zaawansowanej fazie kwitnienia, być może za około 1,5 miesiąca nadejdzie czas harvestu.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl