Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Cytat Zamieszczone przez -RaStA- Zobacz posta
    nie stosowałem tego preparatu...próbuj może będzie dobry,warunki są tragiczne u mnie to samo... byle żeby plecha się nie wjebała,mozna by bylo mini foliaki im zrobić ale nie wiem jakie tam masz ryzyko ja kiedyś w taki sposób od deszczów chroniłem swoje laski
    Spróbuję dzisiaj wieczorem tam wbić. Przygotowałem również 2 ostatnie litry rozcieńczonego Planton K i tyle. Liczę, że deszczy juz nie będzie. Maksymalnie do 15 października planuję zakończyć cały harvest.

@Romualdo
    Przyznam, że palenie jest pierwszy sort. Bardzo pobudzająca sativa. Lepiące się, zbite topy, po miesięcznym Curringu nie daje jeszcze rady blanta skręcić. Jedno z najlepszych odmian jakie mogłem palić, a sam w sumie nie wiem co palę ;P. Nawet liście przytopowe klepią ostro.
    0 0

2. Post #42
    Witajcie,
    Taki szybki update. Od poniedziałku świeci słońce, bezchmurne niebo. Topy obficie puchną. Zresztą zerknijcie sami [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Szczyty są tak ciężkie, że snopowiązałką nie idzie tego ogarnąć. Wszystko się kładzie. Cud, że dotychczas żaden z odrostów się nie złamał.
    [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN

Daję im czas do 15 października.
    3 0

3. Post #43
    Cześć.
    Dziś w nocy nadeszły pierwsze przymrozki. Rano trawa była lekko pokryta szronem. Taki lekki przymrozek z pewnością zaszkodzi roślinom? Zdecydowałem, że jednak zetnę dzisiejszego wieczoru najbardziej rozwinięte szczyty. Mam jeszcze taką zagwozdkę. Skoro przez cały tydzień, dzień w dzień, świeci mocne słońce oraz temperatury dochodzą do około 15 stopni to mam się czego obawiać w dłuższej perspektywie czasu? Mam tutaj na myśli nocne przymrozki. Na chwilę obecną nie dostrzegam zmian na liściach/topach. Jakie jest Wasze zdanie ? Jak to u Was wygląda?

--- Dodano ---

Dodam, że od wtorku wracają deszcze oraz będzie bardzo pochmurno. W moich rejonach przez tydzień nie spadła kropla deszczu.
    0 0

4. Post #44
    ja bym trzymal wszystko jak najdłuzej sie da i chodził co kilka dni obserwował stan krzaków i dopiero jakby krzaki zaczeły pleche łapać wtedy kose bym robił
    1 0

5. Post #45
    Cytat Zamieszczone przez benger Zobacz posta
    ja bym trzymal wszystko jak najdłuzej sie da i chodził co kilka dni obserwował stan krzaków i dopiero jakby krzaki zaczeły pleche łapać wtedy kose bym robił
    Dzięki za odpowiedź. Oprócz pleśni, która usunąłem nie ma żadnych niepokojących objawow.
    0 0

6. Post #46
    Wczorajsza kosa. Uciąłem najwyższe, najbardziej dojrzałe szczyty. Udało się przewidzieć pogodę. Kolejnego poranka (dziś) spadł obfity deszcz. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale chciałem mieć już coś pewnego. Oceńcie sami. Przypomina Wam to jakiś gatunek? Na dole leżą najbardziej dojrzałe bursztynowe topki z pierwszej rośliny. (była cięta na 3 razy). Co o tym sądzicie?

Na placu boju zostały 3 rośliny. Roślina, której topy są w/w jest najdojrzalsza. Kolejna potrzebuje na moje oko 2 tygodni. Ostatnia, no cóż.... tak jakby się zatrzymała. Jest co prawda oszroniona, ale zastanawia mnie dlaczego pomimo zielonych, niedojrzałych topów, włoski na szczytach są całe brązowe? Cały tydzień był słoneczny, ale te chlodne noce. Ja wiem, że to Sativa, one lubią przez cały okres bardzo ciepłe temperatury. Wygląda jakby nie miała już ochoty produkować THC. Za zimno? Była jedna nocka z przymrozkami.

Co z defoliacją? Czy zastosować tą technikę? Czytałem, wiem o co w tym chodzi. Nie przytnę za dużo jednorazowo ;). Ilość palenia która posiadam aktualnie była moim minimalnym założeniem. Z pewnością wystarczy do kolejnego sezonu. Nie mam nic do stracenia. Wydaje mi się, że może je to ożywić. Podleję ostatni raz plantonem K w mniejszej ilości. Zrobię oprysk na plechę (znowu deszczowy tydzień.

Doradźcie, proszę. Teraz na prawdę potrzebuję Waszej pomocy. Dziękuję.
    1 0

7. Post #47
    Mozesz sprobować, ucz się, zobaczysz jak to zrobisz i tyle. Może akurat wyprodukujesz więcej żywicy. Raczej nie da się rozpoznac nazwy odmiany, ale mozliwe, ze ta cos z fioletowych :P Pozdrawiam.
    0 0

8. Post #48
    Spot skradziony. Zamykam fotorelację. Proszę administratora o usunięcie konta ze wszystkimi fotografiami. Żegnajcie...
    0 0

9. Post #49
    Uuuuuuuuuuuuuuuuu. Szukaj lepszego wazne ze cos zebrales. Konta nie kasuj szkoda...

Pozdr
    GR
    0 0

10. Post #50
    Cytat Zamieszczone przez BanditeN Zobacz posta
    Spot skradziony. Zamykam fotorelację. Proszę administratora o usunięcie konta ze wszystkimi fotografiami. Żegnajcie...
    Mnie też okradli w pierwszym roku i jeszcze chwile później odpaliłem swój pierwszy indoor.Dalej to już piękna historia [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN musisz wyciągnąć wnioski i działać jak lubisz to [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl