Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 50
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witajcie, niestety nie mogłem się powstrzymać i odwiedziłem dzisiaj spota, aby sprawdzić czy to jeszcze rośnie. W wielkich obawach dotarłem na miejsce i od razu zostałem uderzony przepięknym zapachem kwitnących konopii. Zapach jest nieziemski, pomimo dzisiejszych deszczy. Poniżej umieszczam kilka zdjęć jak to na chwilę obecną wygląda.
    [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN

Tutaj widzimy pannę w około 10 dniu Flo. Da radę? Ta i dwie inne wyglądają tak samo. Chciałbym dodać filmik, ale forum nie ma takiej mozliwości. A nie widzi mi się wrzucanie tego na YT ;)

Nie stosuję żadnego oprysku, chociaż przymierzam się do zakupu Previcura. Czy to wystarczy? Nic nie wskazuje na to aby to miejsce miało jakieś wybitne predyspozycje do pleśni [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    2 0

2. Post #22
    Nigdy nie mów nigdy, one jeszcze chude są w porównaniu do tego co będzie wtedy może być problem
    Dokup topsin jeszcze w razie w, to nie są duże pieniądze, ale dojrzałego zdrowego plonu jak najbardziej warte
    0 0

3. Post #23
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    Nigdy nie mów nigdy, one jeszcze chude są w porównaniu do tego co będzie wtedy może być problem
    Dokup topsin jeszcze w razie w, to nie są duże pieniądze, ale dojrzałego zdrowego plonu jak najbardziej warte
    Czy jesteś w stanie odpowiedzieć mi, kiedy mogę zerwać pierwsze sample? 2-3 tygodnie? Z perspektywy czasu widzę, że pomysł sadzenia NN był trochę ryzykowny. Wydawało mi sie, że urosną jakieś automaty, które zetnę w okolicach końca lipca, a tu taka niespodzianka [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Najwyższa roślina ma około 2 metry, w pionie. LST pomogło mi je zglebić, bo najwyższe szczyty sięgają ponad pokrzywy. Dodatkowo podczas Flo uwalnia się zapach, który roznosi się wokół spota. Dziwię się, że nikt tego jeszcze nie ukradł albo nie zniszczył (każda łąka wokół jest wykoszona)

Nie stać mnie na wydawanie dziennie 50 PLN za sztukę, dodatkowo ryzykując przypałem. Trzymam gębę na kłódkę i powoli odcinam się od szemranego towarzystwa. Jest to główna przyczyna dla, której zdecydowałem się na własną uprawę.
    0 0

4. Post #24
    50pln? Drogo
    U mnie po 30 dostaniesz
    0 0

5. Post #25
    Cytat Zamieszczone przez Essa26 Zobacz posta
    50pln? Drogo
    U mnie po 30 dostaniesz
    Daj namiar [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeNh [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    0 0

6. Post #26
    Cytat Zamieszczone przez Essa26 Zobacz posta
    50pln? Drogo
    U mnie po 30 dostaniesz
    Macie wygórowane stawki [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    0 0

7. Post #27
    ładne,jak będziesz dbał to da rade hehe [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN nie no na pewno będzie spoko nie martw sie [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN ale jak są deszcze to i plecha może sie wjebać także przygotuj oprysk [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN jak warunki pozwolą to wydaje mi sie ze po 3 możesz spróbować [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Z Fartem!
    0 0

8. Post #28
    Witajcie, a więc nastąpił wrzesień... deszczowy. Od czego by tutaj zacząć. Ogólnie wszystko wygląda zajebiście, kwiaty ślicznie spuchły, 3 dni temu wszystkie roślinki dostały jedną z ostatnich dawek Planton K. Ścinkę najbardziej dojrzałej rośliny planuję w tym tygodniu. Pobawiłem się trochę w fryzjera i obciąłem wszelkie liście wiatrakowe, Ale no właśnie - non stop pada ! Pomijam już nawet absolutny brak słońca. Przeglądając pogodę długoterminowa nie wygląda to najlepiej - deszcz, deszcz, deszcz.... Nie zastosowałem żadnego oprysku. Zdjęcia postaram się dodać dzisiaj wieczorem jak odwiedzę spota. Czy tylko u Was jest taka pogoda? :/ Co zrobić w tej sytuacji jak ścinać chcę w przyszłym tygodniu, ale cały czas nadają deszcze?

EDIT
    Z uwagi na ten deszcz flush gleby wydaje się zbędny - jednak postaram się go dzisiaj wykonać. Ile butelek wody wlać aby przepłukać glebę?
    0 0

9. Post #29
    Jak ma ciagle padać to bym zrezygnował z flusha i waliłbym opryskami na pleśń zapobiegawczo
    0 0

10. Post #30
    Zgodnie z obietnicą umieszczam najnowsze zdjęcia z przed chwili - na zdjęciach widnieją kwiatostany każdej z 4 roślin. Ocenę pozostawiam Wam. Nieźle jak na świeżaka i pierwszy Outdoor? ;) Czekam na dalsze sugestie. Zerwałem sampla, widać ewidentnie bez mikroskopu, że trichomy nie są jeszcze bursztynowe ani brązowe, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Sampel podwieszony na sznureczku pod ciągnikiem [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN zobaczymy co z niego wyjdzie. Nie chce mi się opisywać każdej z fotografii. Ogarnięci będą w stanie zweryfikować ile czasu do harvestu. Dla informacji dodam, że na najbardziej dojrzalej roślinie usunąłem wszystkie liście wiatrakowe w dniu wczorajszym. Przychodząc dzisiaj zauważyłem znaczny rozrost liści przytopowych. Z Fartem !

@benger - chciałbym uniknąć stosowania oprysku. Początkowo miałem zamiar nie stosować również żadnych nawozów chemicznych aby w ogóle nie myśleć o flushingu gleby. Niemniej jednak je stosowałem. Gdyby plecha miałaby je brać, to już by to zrobiła ;)

Zapraszam na sesję zdjęciową ! Wykonane dosłownie 5 min temu, jeszcze ciepłe [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Całkiem dobra jakoś jak na wieczorne klimaty. Osobiście, jestem z siebie dumny [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    Myślę o produkcji wlasnego #, więc oskubane liście z topka trafiły do kartonu [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN

Czekam na opinie i komentarze. Czy w tym momencie rozpoznaje ktoś potencjalną odmianę w/w Noname'ów? Nazwałem je tak dlatego, że nie znam ich pochodzenia [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    2 0

11. Post #31
    Bez oprysku ciezko bedzie ci to utrzymac bez plesni a jeszcze troche im zostało potrzymaj je ile sie da A wygladaja po lisciach na satiwke jakas a jaka to wrozenie z fusow[W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    0 0

12. Post #32
    Siema, siema, siema ! - pozdrowienia z podziemia. Minął prawie równy tydzień od ostatniego postu. Co tu dużo mówić ? Została w 1/3 ścięta poniższa panna. Liście oskubane, a kwiatki na sznurek, pod ciągnik [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN. Kiedy była ścinana miała mleczne trichomy. Zdjęcie poniżej przedstawia szczyt, który zetnę w połowie przyszłego tygodnia[W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Jest moc !
    Od wczoraj świeci zajebiste słońce, reszta dostała sporą dawkę plantonu K. Zapowiada się nawet 1 fiolet [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN

W końcu nie poszedł żaden oprysk... plechy brak.
    Przechodząc w pobliski las postanowiłem nazbierać troszkę grzybków[W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    3 0

13. Post #33
    Jak na swiezaka pewnie ze dobrze. Kup sobie mikroskop przenosny i ogladaj trihomy. U mnie tez temat po 50 ale taki z hodowli indor. Polaczek po 30. Szczeze czesto moj lepszy niz ten niby kozak z importu ;) Tak jak piszez wypad robisz z niepewnego towarzystwa. Ja nie pryskam wogole za to staram sie zeby miala jak najwiecej swiatla kazda galaz no i wycinanie lisci. Jezeli pojawia sie plesn znaczy ze te partie krzaka mozna powoli scinac nawet oprysk juz niewiele da. Nie trzeba ciac wszystkiego ja najczescie robie to na 3 razy.

Powodzonka i smacznego
    GR
    1 0

14. Post #34
    @Ghost Rider
    Dzięki za słowa uznania [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Sam nie wierzyłem, że uda to się dotrzymać aż do momentu harvestu. Kuzyn, z którym współpracujemy od dłuższego czasu w temacie palenia po pierwszej wizycie na spocie nie wiedział co powiedzieć [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN. Jego automaty zeżarło coś w lesie (R.I.P). O mikroskopie myślałem, gdzie można taki dostać? Słyszałem coś o targach i, że można taką błyskotkę kupić od ruskich ? ;)

Praktycznie od samego początku nie popełniłem żadnego rażącego błędu, no może poza tym, że podczas przesadzania do ziemi nie zwilżyłem gleby i ziemia się rozsypywała podczas całego procesu. Kolejnym było dosłownie urywanie liści wiatrakowych przy później fazie flo przy samych topach. Przyznam się, że w tych miejscach pojawiły się 2 ogniska pleśni, ale odrost i tak już był ścięty na dniach. najwięcej trudu zajęła walka ze ślimakami. Jednorazowe obsypanie zlikwidowało tylko część problemu. Codzienne zbieranie, przeglądanie pod roślinami w poszukiwaniu tych skurwieli też było męczące. Turkucie też były. W pewnym momencie miałem cmentarzysko ślimaków. Walka trwała równy tydzień. Od momentu drugiej aplikacji Snacola pod nogami wyczuwałem jedynie przyjemny odgłos kruszonych muszli [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN

Ani razu nie przelałem gleby nawozem, często rośliny nie były podlewane przez około 1,5 tygodnia, Biohumusa lałem prosto z butelki, oczywiście wszystko na oko. Przędziorek nie zaatakował. Pająki podczas upałów na szczytach roślin zrobiły dosłownie kolonie, żadne robactwo nawet nie podchodziło. Spot poszerzył się już 4 krotnie. Najgorsze schizy są z transportem i miejscem na opielenie aż kwiatostany trafią pod sznurek. Brat już nad tym pracuje ;) - zajmie się też kwestiami Curringu i ogólnego produktu końcowego. Sposób na hasz też się znajdzie ;)

Podsumowując, mamy na stanie jeszcze 3 rośliny, każda inna 3 Sativy. W połowie tego tygodnia kończę ścinać to co zostało z pierwszej. Z chwilą kończenia pisania tego posta za oknem przestał padać deszcz (weekend był słoneczny), więc czekamy na ścinkę w jakiś słoneczny dzień [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN Z fartem ! [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    0 0

15. Post #35
    http://www.sklepnumizmatyczny.eu/mob...e-60-100x-/731

Np. Taki. Byle mial podswietlenie. Dzieki temu bedziesz wiedziala jaki kolo maja proste
    0 0

16. Post #36
    Jezeli bedziesz robil to juz jakis czas to juz ci takie zeczy nie beda potrzebne zeby stwieedzic czy juz ciac czy nie ;)
    0 0

17. Post #37
    Cześć... witam Was w tym deszczowym update'cie. Opady deszczu nie ustępują. Pomimo usuwania na bieżąco liści aby usprawnić obieg powietrza pleśń miejscowo wystąpiła. Zakupiłem preparat na pleść Agricolle Spray. https://sklepdlaogrodu.pl/pl/agricol...BoCH8sQAvD_BwE - niestety Previcura ani Topsina nie mogłem namierzyć. Czy będzie to się nadawało do czegoś?

Panowie jak najlepiej zabezpieczyć te krzaki? Zimno, mokro, szaro za oknem. Oglądając codziennie pogodę szlag człowieka trafia.
    0 0

18. Post #38
    Cytat Zamieszczone przez BanditeN Zobacz posta
    Cześć... witam Was w tym deszczowym update'cie. Opady deszczu nie ustępują. Pomimo usuwania na bieżąco liści aby usprawnić obieg powietrza pleśń miejscowo wystąpiła. Zakupiłem preparat na pleść Agricolle Spray. https://sklepdlaogrodu.pl/pl/agricol...BoCH8sQAvD_BwE - niestety Previcura ani Topsina nie mogłem namierzyć. Czy będzie to się nadawało do czegoś?

Panowie jak najlepiej zabezpieczyć te krzaki? Zimno, mokro, szaro za oknem. Oglądając codziennie pogodę szlag człowieka trafia.
    Modlic sie o lepszą pogode ;/ u kazdego tak jest u mnie 2 tydz napierdal. deszczem bede zmuszony jechac jak tylko pogoda sie zrobi scinac bo ples ma idealne warunki i moge nic nie miec ;/
    0 0

19. Post #39
    Cytat Zamieszczone przez BanditeN Zobacz posta

nie stosowałem tego preparatu...próbuj może będzie dobry,warunki są tragiczne u mnie to samo... byle żeby plecha się nie wjebała,mozna by bylo mini foliaki im zrobić ale nie wiem jakie tam masz ryzyko ja kiedyś w taki sposób od deszczów chroniłem swoje laski
    0 0

20. Post #40
    Kozackie roślinki daj znać czy jaranie kozackie [W Trakcie] 5 x Noname by BanditeN
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl