Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 41 do 54 z 54
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    UP

Panienki podlane samiusieńką wodą, poszedł oprysk z topsinu. Pleśńdosyć mocno zaatakowała większą panne AK-470, ale skrupulatnie każdego topka obejrzałem i myśle że do ścinki (jakoś za 2 tyg) nie będzie z nią lipy, ale wszystko zależy od pogody

Zdjęcia wpadną na dniach z zapalniczką do porównania topów. Nie chodźcie z 1% baterii na spota :spalony:

1-Ak-470 większa 7weg/7flo
    2- Biodiselmass 7weg/7flo
    3-AK-470 mniejsze 7weg/7flo

2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

2. Post #42
    7weg/7flo ?
    0 0

3. Post #43
    No miała 7 tyg Wega a teraz leci 7 tydzień flo
    0 0

4. Post #44
    Prysnąłem 31.08 topsin na moje panny, ponieważ była przewidywana ładna pogoda, niestety wszystko sie spierdoliło i pada ni to deszcz ni to mżawka. Problem z plechą jest ogromny, musze wiedzieć jakie są konsekwencje niezastosowania okresu karencji

Foty:

3 0

5. Post #45
    Okres karencji to 14 dni okolo dla pomidora...u mnie yez plecha szaleje z reszta jsk wszedzie pewnie 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out skrupulatnie przegladaj topy bo moze byc w srodku 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out ostatni oprysk zrob tydzien przed kosa do tego dochodzi suszenie wiec bedzie spoko 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out topy ladnie jiz zbite to pozostaje oprysk pielegnacja i skrupulatna obserwacja.Juz widac finish pomalu 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

6. Post #46
    u mnie tez plecha jebana trzeba jakos sobie radzic 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out jak kolega wyżej,dobrze doglądaj a będzie dobrze mordo 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out już nie długo zostało,ładne laseczki 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out Z Fartem!
    0 0

7. Post #47
    a jak tam money maker kwitnie juz???? ciekawy jestem!!
    0 0

8. Post #48
    U mnie tragedia z Money Maker . Mam 2 sezony i oba nawet płci nie pokazały.
    0 0

9. Post #49
    czyli bedzie lipa jak pogoda bedzie chuj...... masz fotorelacje z nimi??
    0 0

10. Post #50
    Długo mnie nie było, AK-470 ścięte, Biodiselmass też, na oucie został jeszcze moneymaker. Kwitnie ładnie, myśle że z moją pomocą uda mu się dotrwać. Jutro wrzucę upa podsumowującego. Do zobaczenia jutro!

Piona!
    0 0

11. Post #51
    UP

Przepraszam, że zdjęcia są z forumhaszysz ale jestem nakutym leniem a obiecałem upa, i tak już po 00:00 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    Jeżeli komus będzie to strasznie wizualnie przeszkadzało to zmienie :P

Długo zbierałem się do zrobienia Up'a Ale w końcu jest.

Moneymaker jako jedyny został w ogródku, Dostał dziś oprysk z topsinu za tydzień w jakiś dzień jak dziś ze słonkiem dostanie previcour WP, chyba ze pojawi się wcześniej plecha.

Moneymaker dzień 135

Pod kose trafiły AK-470

Zostało mi tylko jedno zdjęcie ściętych Ak-470

Z Biodiselmassa wyszło 20,74g suchego

Z 2x AK-470 wyszło 41.62

AK-47 wyszło 15g
    Zdjęć nie mam i ak tez nie mam ::smokee:

Łącznie wyszło z automatów 77.36g palonka

Jeżeli Moneymaker nie dojdzie to całego przeznaczam na masło i się nie będę z tym pierdolił 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out

SMOKE REPORT

Ak-47 Wiadro dusiło w chuj, ładnie pokuł. W smaku dałbym mu 6/10 ponieważ nie umiem opisać tego słownie.

Biodisselmass Zostawia w ustach taki słodkawy smak którego, Wiadro nie wywala z kapci, ale jest cudowne :spalony:

Ak-470 Nie paliłem go dużo ponieważ ma strasznie słaby smak (jakby ciągle było mokre. 10 dni suszył się w garażu i łodygi strzelają) Zrobie cuuring i zaktualizuje smoke report ak-470 <shiza>

PIONA!
    1 0

12. Post #52
    Zdjęcia sprzed kilku dni, na dniach w których będzie słonko postaram się zrobić oprysk z topsinu ponownie, nastepnie tydzień przed harvestem oprysk z previcour WP zależnie od tego czy plecha będzie szalała.
    Podlewane w ostatnich dniach jedynie deszczami myślicie ze pryskać topy jeszcze PK 13/14 lub doglebowo ?

1 0

13. Post #53
    ciekawe co da ta roslina i czy dojdzie daj znac co z nia
    0 0

14. Post #54
    nie dojdzie juz, tydzien ciepła miała w sumie i pogoda sie zmienila. daj znac co z nimi
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl