Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 54
  1. Post #1

2x AF AK-47 5X Moneymaker Out

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam, jest to moja pierwsza uprawa.
    nasiona:
    2xAF Ak-47 ze sklepu bucholandia.pl
    5x moneymaker royal seeds

Ziemia kwiatowa ph 5.5-6.5 I tu moje pierwsze pytanie, czy dosypanie torfu o ph 6.5-7.5 do
    Ziemi jest dobra sprawą?

Doniczki 12l
    Z nawozów Biohumus
    Na flo planuje florovit ale to mam nadzieje że pomozecie

Planuje zrobić LST

Czy dojdzie mi moneymaker najpóźniej do końca Sierpnia? 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    Money makery dopiero w szklance 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    1 0

2. Post #2
    Pytanie
    Wydaje mi się, że jeden akacz nie rozwija się prawidłowo. Czy jest szansa że z tego wyjdzie?
    Drugi akacz dla porównania
    Sory za jakość zdjęcia
    0 0

3. Post #3
    Trudno powiedzieć jak ona tam się rozwinie,słabo widać,daj jej czas,w razie czego kiełkuj nowe.

Różne są pechy,czasami słabsze,czasami my coś spartaczymy,zawsze dobrze mieć więcej,nie przejmować się pojedynczymi i dalej jechać do przodu 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

4. Post #4
    czekaj czekaj one jeszcze dobrze z pechy nie wyskoczyły daj im czas i duzo słoneczka 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

5. Post #5
    MAŁY UP
    Ak-47 dzień 4 Za tydzień leci na spota
    4 moneymakery zostały po wykiełkowaniu wrzucone na spota
    Jednego wrzuciłem do doniczki
    Na dwa akacze doniczki zostały już przygotowane, niestety ak z jednym listkiem nie daje rady, nie rozwija się. Zostawie go jeszcze w domu i będę podlewał ale wątpie żę się uda

Dziś zamawiam jeszcze 3-4 pestki bo jeden automat to za mało 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out

WAŻNE. Czy jeżeli zrobie dolek o większej średnicy niż doniczka i będzie odstęp doniczka ziemia. To czy ślimaki będą miały dostęp do doniczki?
    0 0

6. Post #6
    Slimaki jak będą chciały to wejdą posyp trutke na nie i zgłowy Po co ci te butelki nie ma mrozu juz chyba?2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

7. Post #7
    Powodzenia !
    wyjmij tą zapałke, bo nasiąknie wodą i siarka pójdzie do ziemi i po roślince 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

8. Post #8
    Narazie posypałem troche trocin, Ma padać a kiełki nie są zbyt głęboko i nie chce żeby je wypłukało, Jak będe zanosił AK na spota To zdejmę 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

9. Post #9
    UP
    Byłem dzisiaj na spocie i moim oczom ukazał się przykry widok. Moneymakery przetrwały tylko dwa, dziki musiały zainteresować się świeżo wysypaną ziemią
    Zdjęcia zapomniałem zrobić jutro albo jeszcze dzisiaj dodam.
    Jedną doniczke wypełniłem keramzytem i ziemią z perlitem. Jeżeli nią też zajmą się dziki moja uprawa będzie zagrożona i będę musiał poszukac na szybko spota dla AK
    Teraz foty

AK Dzień 10
    Moneymaker dzień 7
    Wykałaczki włożyłem ponieważ wczoraj dość mocno wiało i nie chciałem żeby coś się stało z łodyżką
    0 0

10. Post #10
    Nie rób spota na otwartej dużej przestrzeni,pozasłaniaj go jakoś gałęziami,świeżo wysypana ziemia to jak zaproszenie dla dzików. Dobry kamuflaż to podstawa.
    0 0

11. Post #11
    Galezie galezie a spot nie moze byc na otwartej przestrzeni najlepie w tle drzewa itp. Zreszta patrz na spoty tych cos robia wyniki ;) Butelki odpadaja bo za goraco juz w dzien tak jak Suchar posze. Trutka galezie i dziki i sarny odpuszczaja.
    0 0

12. Post #12
    Mały up
    Jeden Ak jest już na spocie
    Jedynie jeden moneymaker wytrwał do dzisiaj
    Zdjęcia robione wieczorem więc jakość jaka jest taka jest
    Dzisiaj wrzycam do doniczek 1xnoname. 2x ak Sensi genetics i jedne zwykły ak z ganjafarmer.pl
    Pytania
    Ile lać biohumusa?
    Czy podlewanie co tydzień im wystarczy?
    Snacola sypać na potęge czy wystarczy troche?
    Sprawdzony sposób na sarny?
    Dzięki
    0 0

13. Post #13
    zmień Biohumusa na coś co ma azot....
    Było kilka tematów o tym jak bronić się przed zwierzyną leśną.
    Po prostu się wysraj na spocie, jak nie masz pomysłów i alternatyw.
    1 0

14. Post #14
    UP
    Krzaczki podlane wodą z biohumusem 100% dawki
    Problem jest z tym, że nie pamiętam która roślinka to która.
    Dzień 14
    Dzień 14
    Dzień 26
    Zrobiłem LST ale nie wiem czy dobrze. Ktoś powie co poprawić? 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    Momeymaker Dzień 24
    PIONA!
    0 0

15. Post #15
    wszystkiego odrazu sie nie nauczysz ale dobrze idzie, podlej wodą plus eliksir z pokrzyw, tanie i dobre
    0 0

16. Post #16
    UP
    Roślinki podlane niedużą ilością wody z biohumusem, ostatnio dużo pada.
    Ze względu na opady nie ma duzo słońca a mimo to AK przez te 5 dni wystrzelił, że musiałem go znów naginać. 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out

AK dzień 31
    Moneymaker dzień 29

AK dzień 19
    Przypadkiem oderwałem kawałeczek listka który jest oznaczony czarną kreską. Czy to może zestresować roślinkę, że przestanie rosnąć?
    W czerwone kółeczka oznaczyłem białe plamki na liściu, od spodu były małe czarne kropeczki (robaczki?) listki troche podwijają się pod siebie. Co to może być i jaki oprysk zakupić na to paskudztwo 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    Wzrost jest taki ze względu na małą ilość słońca.
    Na koniec mała niespodzianka dzisiejszego wypadu do dziewczynek

PIONA!
    0 0

17. Post #17
    UP!
    Po kilkudniowych nawałnicach Panienki podrosły troszeczke na naturalnej wodzie i nieduzej ilości słoneczka 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    Ak dzień 45.
    Ciągle występuja białe plamki na liściach chociaż robiłem dwukrotnie oprysk z Envidoru
    Zaczął już kwitnąć, planuje podsypać go polifoską oraz dodać do wody troszeczke sproszkowanej polifoski. Co mogę podać jeszcze na kwitnienie?

Ak lub noname jak juz pisałem nie pamiętam 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out dzień 33

To już jakaś tradycja 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out

PIONA!
    0 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez Tosoblanty Zobacz posta
    UP!
    Po kilkudniowych nawałnicach Panienki podrosły troszeczke na naturalnej wodzie i nieduzej ilości słoneczka 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    Ak dzień 45.
    Ciągle występuja białe plamki na liściach chociaż robiłem dwukrotnie oprysk z Envidoru
    Zaczął już kwitnąć, planuje podsypać go polifoską oraz dodać do wody troszeczke sproszkowanej polifoski. Co mogę podać jeszcze na kwitnienie?

Ak lub noname jak juz pisałem nie pamiętam 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out dzień 33

To już jakaś tradycja 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out

PIONA!
    Mam do Ciebie pytanie też mam ak ma 35dni robię lst i nie wiem czy jak zacznie kwitnąć to zostawić go tak czy postawić go do pionu zobacz na zdj mojego krzaka . Ty jak zrobiłeś bo u ciebie to wygląda tak jakbyś go postawił ale nie wiem. Osobiście wolałbym by był tak bo nie może przekroczyć 50cm wzrostu ale boję się że łodyga nie wytrzyma ciężaru swojej masy i się złamie
    2x AF AK-47   5X Moneymaker Out-2017-06-30_14.50.23.jpg 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out-img_20170630_143601.jpg
    0 0

19. Post #19
    Idę dzis na spota z przygotowanymi patykami w kształcie Y z duża nóżka by wbić je w ziemie, zeby trzymały łodygę dodatkowo. Bede jeszcze naginał, wiadomo poziomo do ziemi nie bede kładł teraz tylko tak zeby te odrosty ma dole dostały wiecej słońca bo i tak sie szczyt wyciągnie :P
    0 0

20. Post #20
    Malutki up
    Małym panienką zrobione zostało LST, podlane wodą z biohumusem oraz podsypane dolomitu.
    Standardowo sypnęło się troche snacolu co by ślimaki z głodu nie poginęły :lol3:
    Każdy krzak dostał dodatkowo oprysk z czosnku.
    Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieje, że białe plamki zniknął z liści na dobre 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    Ak został podlany wodą z polifoską oraz podsypane troszke polifoski

PS. Czy jest szansa że listki żółkną pod AK ze względu na mało ilość światła czy? To pierwsza dawka nawozu azotowego poza biohumusem

PIONA!
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl