Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 54
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    UP!

Witam wszystkich w dzisiejszym upie. Dziewczynki radzą sobie bardzo dobrze. Panienki dostały dzisiaj najprawdopodobniej ostatnią dawkę (200%) wody z biohumusem, ponieważ pojawiły się pierwsze białe włoski. AK dostał 5l wody z 5ml PK 13/14, zapomniałem wstrząsnąć przed podlaniem wode z pk, możecie mi powiedzieć czy zjebałem po całości czy tylko troszeczkę? I ogarnąłem, że jedna z panien o ile to nie ta jedna co odpadła to BIODIESEL MASS AUTO od ADVANCED seeds. I to tyle czas na fotki 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    AK dzień 59 Teraz zastanawiam się czy to na pewno przędziorek bo zobaczyłem na łodyżce malutkie (0.5-1mm) czarne robaczki.
    2x AF AK-47   5X Moneymaker Out

w prawym górnym rogu widać jeden listek który już odpadł.

Moneymaker dzień 58
    Możecie mnie opierdalać bo nie chciało mi się dzisiaj tego pielić, ponieważ zapomniałem rękawiczek z domu, jutro z rana postaram się to naprawić :smokee:

Nie pamiętam które to które AK, NN, BDM. Wszystkie dzień 47

Czy mogę ciągle zrobić lst tak dużemu moneymakerowi?

PIONA!
    0 0

2. Post #22
    Z uwagi na mała aktywność, zaprzestaje prowadzenia fotorelacji, prosze nie zamykać jeszcze tematu. Do czasu podania wyników
    0 0

3. Post #23
    Rób swoje koluniu, ludzie obserwują, ale zwyczajie nie chce im się komentować. LST możesz zrobić w każdym momencie do czasu kwitnięcia.Pozdro !
    FOTORELACJA OUT '17
    http://forumnk.pl/32667
    0 0

4. Post #24
    FOTOGRAFICZNY UP

Kwitnące panienki podlane wodą z PK 13/14 dodatkowo oprysk z topsinu
    Ak i moneymaker samą wodą

Zapraszam 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out

AK-47 dzien 86

AUTO BIO DIESEL MASS Dzień 73

Ak-470 Dzien 73

2x AF AK-47   5X Moneymaker Out2x AF AK-47   5X Moneymaker Out

AK-470 Dzien 73

Moneymaker Dzien 86

Wszystkie panny :weed-2:

PIONA!
    4 0

5. Post #25
    Co tu dużo mówić ladne dziewczynki widać że się opiekujesz ale jak mozesz to obrywaj te liście usunięte i wiatraki bo przez takie liście może wjebać się pieśń a no i wiecej słońca topy zlapia wiec fryzjer wiatrakow przed kosą się przyda 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    1 0

6. Post #26
    Wyjebalbym te wszystkie popalone liscie z akacza bo plesn sie wyjebie . A tak to dobrze to wyglada zdrowo 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    1 0

7. Post #27
    jak koledzy wyżej usuwaj te liście one i tak nie są już potrzebne 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out ładnie tu masz mordo 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out Z Fartem!
    0 0

8. Post #28
    Dobrze lecisz mordziaty! Do przodu
    FOTORELACJA OUT '17
    http://forumnk.pl/32667
    0 0

9. Post #29
    Cytat Zamieszczone przez Tosoblanty Zobacz posta
    UP!

Witam wszystkich w dzisiejszym upie. Dziewczynki radzą sobie bardzo dobrze. Panienki dostały dzisiaj najprawdopodobniej ostatnią dawkę (200%) wody z biohumusem, ponieważ pojawiły się pierwsze białe włoski. AK dostał 5l wody z 5ml PK 13/14, zapomniałem wstrząsnąć przed podlaniem wode z pk, możecie mi powiedzieć czy zjebałem po całości czy tylko troszeczkę? I ogarnąłem, że jedna z panien o ile to nie ta jedna co odpadła to BIODIESEL MASS AUTO od ADVANCED seeds. I to tyle czas na fotki 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    AK dzień 59 Teraz zastanawiam się czy to na pewno przędziorek bo zobaczyłem na łodyżce malutkie (0.5-1mm) czarne robaczki.

w prawym górnym rogu widać jeden listek który już odpadł.

Moneymaker dzień 58
    Możecie mnie opierdalać bo nie chciało mi się dzisiaj tego pielić, ponieważ zapomniałem rękawiczek z domu, jutro z rana postaram się to naprawić :smokee:

Nie pamiętam które to które AK, NN, BDM. Wszystkie dzień 47

Czy mogę ciągle zrobić lst tak dużemu moneymakerowi?

PIONA!
    Dupy ci się nie chce ruszyć by wstawić to w galerie forumowa czy jesteś ograniczony intelektualnie że uploadujesz foto z innego forum, może jedno i drugie hm?
    0 2

10. Post #30
    dupy to za bardzo nie muszę ruszać czy wstawiam tu czy tam, zdjęcia są widoczne to nie za bardzo rozumiecie co sie prujesz, wiem ze nie mozna wrzucać linków do innych stron np alledrogo. Jezeli nie mozna wrzucać tez linków do zdjeć to wystarczy powiedzieć Gandalf a nie, widzisz ze mam mały staż na forum to sie jeszcze dopierdalasz jakby Cie kobieta na kanapę wygnała :P
    0 0

11. Post #31
    Gandalf okres Ci sie spoznia ? Zauwazylem ostatnio ze sie strasznie dopierdalasz o bzdury. Chujowy czlowiek z Ciebie. Niepozdrawiam
    1 0

12. Post #32
    Tepie # sory chłopaki 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out nie mam litości szczególnie do takich ktorzy robią takie numery jak wyżej.
    To przecież logiczne że jeśli idzie się na inne forum to się nie wkleja zdjęć sygnowanych logiem wroga który chce jak najgorzej dla nas

Ngu Wiecsz co to zasady? Czy zasady znasz tylko z teorii 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    Ps zacytuj bo każdy lobuz może pierdolic podobnie do ciebie
    Pozdr
    1 0

13. Post #33
    gejdalf zal
    0 1

14. Post #34
    Fajna relacja,powodzenia 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

15. Post #35
    Mały up

Po dwudniowych ulewach AK poszedł pod kose. Kilka dni za późno niestety i w niektórych topach jest spora ilosć pleśni.
    Panny na spocie podlane przez deszcz, jutro lece dać im polifoski i oprysk z czosnku, stoi już od 4 tygodni więc powinien zajebać przedziorka.

Autobiodiselmass Dzień 84

AK-470 Dzień 84

AK-470 Dzień 84

Panie i Panowie, przedstawiam wam AK-47 Dzień 97

Za jakis tydzień powinienem podać wyniki ile wyszło suchego, mokrego nie będę chyba ważył żeby mieć niespodzianke jak wszystko będzie gotowe, ale powiem wam, zajarać swoje własne stuff to jest po prostu coś pięknego 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out Mam nadzieje że Gandalf już nie jest zły 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out

PIONA! 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    4 0

16. Post #36
    Jak kwitną to już nie rób na przedziorka opryskow a rób cos na pleśń 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

17. Post #37
    Swoje to swoje

Pozdr
    0 0

18. Post #38
    Szkoda ze pleśń zawitała na twojego spota ale i tak bardzo ładnie wszystkie wyglądają powodzenia do końca 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

19. Post #39
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Jak kwitną to już nie rób na przedziorka opryskow a rób cos na pleśń 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    Oprysk z czosnku nie powinien chyba nic zrobić kwitnącym plantom, na pleche leci topsin 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

20. Post #40
    22.08 Dziewczyny podsypane polifoską, zrobiłem im fryzjera.

Biodiselmass

AK-470

Większy AK-470

Moneymaker

mokre AK-47 po wycięciu plechy

PIONA! 2x AF AK-47   5X Moneymaker Out
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl