Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27
  1. Post #1

1xauto mass monster #2

nasiona marihuany, nasiona konopi
    SIEMANKO 1xauto mass monster #2
    Po 2 latach przeglądania forum i kilku postach na innym koncie postanawiłem i ja pokazać coś od kiełka 1xauto mass monster #2
    Fotorelacje zakładam tak samo jak sadzonko - typowo dla zabicia czasu, więc proszę bez zbędnych hejtów 1xauto mass monster #2

Jest to moja 2 uprawa
    Nasiona: Hash Monster x2 z holenderskiego skuna. Wpadły mi w łapy przypadkowo, a że nie mam warunków na indoor to lecą na out 1xauto mass monster #2 Zobaczymy.
    Trening: Wyjdzie w praniu
    Ziemia: jakaś typowo pod kwiaty, nawóz: prawdobodobnie z obornika
    Spot: "Na polanie"

Dziewczyny wyszły z ziemi 3 dni temu, po wczesniejszym kiełkowaniu na waciku. Tak naprawdę to dopiero dziś dostały trochę słońca. Pierwsze 2 dni spędziły w namiocie, bo lało. Przeniesienie na właściwego spota za 1-2tyg. Przesadzę je w 10L wiadra z dziurami i pod wiadra też dam jakieś lepsze podłoże. Zobaczymy czy to w ogóle zechce rosnąć i czy dojdzie.
    Uprawa eksperyment. 1xauto mass monster #2
    1xauto mass monster #2-18493773_1314711578624392_1371959144_o.jpg
    Załączone obrazki
    1 0

2. Post #2
    a zdjęcia?

--- Dodano ---

Mamy to 1xauto mass monster #2
    0 0

3. Post #3
    1# UP 1xauto mass monster #2

Postanowiłem dziś nazbierać pokrzyw na nawóz. W porównaniu do ubiegłego roku poparzyłem się tylko 1000 razy. Jakieś zjebiście parzące znalazłem chyba, bo nawet rękawice nie dawały rady.
    RADA: nie przecieraj twarzy w rękawicach, którymi zbierałeś pokrzywy 1xauto mass monster #2

Byłem też na spocie zobaczyć jak sytuacja. W tamtym roku miałem tam jednego automata i całkiem fajnie urósł. Wykopałem jeszcze jeden dołek (oba po ok. 20L). Do i pod wiaderka poleci jakaś zwykła ogrodowa, ale to przy następnym up'ie (ziemia w wiaderku z tamtego roku). Co do spota, to po jednej stronie opuszczona działka (chociaż o dziwo i tak 3lata temu ktos zajebal mi 3 easy sativy ze 100m dalej, ale to przez ścieżki, których teraz unikam jak ognia. Nie uważałem też zbytnio jak tam chodziłem, wiec pewnie mnie ktoś podpatrzył).
    Po drugiej pole ok 1.5ha. Uprzedzam pytania -->
    Miejscówka ładnie nasłoneczniona i w przeciągu miesiąca zrobi sie tam ostry Bush, więc myślę, że bedzie spoko
    1xauto mass monster #2
    1xauto mass monster #2-18516773_1315641475198069_53737711_o.jpg 1xauto mass monster #2-18516850_1315641571864726_354734690_o.jpg 1xauto mass monster #2-18553105_1315641398531410_2136931841_o.jpg 1xauto mass monster #2-pokrzywy.jpg
    0 0

4. Post #4
    A tej łaki obok nikt nie bedzie kosił?1xauto mass monster #2
    0 0

5. Post #5
    Reumatyzmu na starość nie dostaniesz przynajmniej jak się porządnie poparzysz 1xauto mass monster #2 . U mnie gnojówka już gotowa,ale dostają je planty co mają co najmniej 3tygodnie.
    0 0

6. Post #6
    @Sandol Tam pszenżyto rośnie ;) i napisałem w poście, że uprzedzam filmikiem pytania dotyczące tego pola 1xauto mass monster #2 Dokladnie wiem kto będzie je kosił... ;> Chyba, że chodziło Ci o drugą stronę, ale tamto jest opuszczone i dawno nie gospodarowane.
    @Suchar U mnie gnojówka bedzie gotowa tak za 2 tyg to akurat krzaczki beda juz miały ok 20dni 1xauto mass monster #2
    0 0

7. Post #7
    2# UP 1xauto mass monster #2

Niestety ten sezon dla mnie jakoś pechowo się zaczyna, chociaż pogoda taka piękna :/

Jakieś 5 dni temu poszedłem na miejsce gdzie zostawiłem roślinki do podrośnięcia i zastałem jedną bez listków - prawdopodobnie mi ją zeżarł jakiś robal czy coś, bo została sama łodyżka, druga była nietknięta. Na szczęście postanowiłem domówić sobie jedno nasiono automata, żeby nie mieć jednej roślinki 1xauto mass monster #2. Wczoraj byłem na spocie przygotowałem sobie wszystko i wieczorem byłem zobaczyć co u roślinki - wszystko grało, 3 piętro już sie fajnie zaczęło rozwijać. Przed chwilą byłem w tym miejscu, żeby ewakuować roślinkę. Niestety zastałem tylko wykopany dół, połamaną doniczkę i ślady butów. :o
    Zawsze te same pytania: Kto? Po co? Nie wiem jakim cudem ktoś to znalazł, bo serio dobrze ją zamaskowałem. 1xauto mass monster #2
    Najbardziej mi szkoda, bo juz wczoraj miałem zabierać ją na spota, ale nie chcialo mi się zasuwać z plecakiem :/
    Będzie potrzebna zmiana tytułu bo zostało mi tylko: 1X Auto mass monster #2. Dzisiaj poszło do ziemi. Szkoda mi tamtych, jedynak mi się został, trzeba bedzie go pilnowac jak oka w głowie. I znów od początku...
    Pare fotek (w tym fajna wlepka z nasionka) 1xauto mass monster #2 :
    1xauto mass monster #2-wlepa.jpg 1xauto mass monster #2-ziemia.jpg 1xauto mass monster #2-18641415_1321141807981369_263501442_o.jpg
    1 0

8. Post #8
    Znajdź taki spot,że będzie cały zamaskowany krzakorami z jednym wejściem które na końcu zawsze będziesz zakrywać,na otwartej przestrzeni są ryzykowne bo widoczne czy to dla zwierząt czy dla ludzi.

Nasionek zawsze kiełkuj więcej,bo trzeba też się liczyć z tym,że kilka może iść na straty. Wtedy nie będziesz się stresować niepotrzebnie.
    0 0

9. Post #9
    Jeśli chodzi o spota to jestem go pewny, musiałby mnie ktoś przy nim zobaczyć. Ta miejscówka co mi podrastały tylko, to jakaś pechowa strasznie sie okazała. 1xauto mass monster #2
    Automata wyniosę na spota gdzieś 3 dni po wykiełkowaniu i spokój, nie będę znowu niepotrzebnie przez tydzień trzymał.
    No ale nick zobowiązuje 1xauto mass monster #2
    0 0

10. Post #10
    3# UP 1xauto mass monster #2
    Siemankoo. Roślinka ma 4 dzień. Malutka, ale przez pierwsze dwa dni zero słońca, dopiero ten tydzień ma być mega słoneczny. Zaniosłem ją na spota, wysadziłem do wiaderka (parę min się zastanawiałem które będzie lepsze 1xauto mass monster #2)
    Przez przypadek do podlania wziąłem 250ml wody święconej, zamiast tej co sobie wczesniej przygotowałem... Sam nie wiem czy to źle czy dobrze 1xauto mass monster #2.
    Trochę przymaskowałem i nic tylko cieszyć się taką słoneczną niedzielą. Mam złe przeczucia przez ten beznadziejny początek, ale myślę, że jakoś to dociągnę 1xauto mass monster #2 Może za tydzień się znowu do niej wybiorę, chyba, że będzie mocno grzało, to wcześniej trzeba będzie jej trochę wody donieść 1xauto mass monster #2
    1xauto mass monster #2-1.jpg 1xauto mass monster #2-2.jpg 1xauto mass monster #2-3.jpg 1xauto mass monster #2-4.jpg
    0 0

11. Post #11
    Nie sądzisz, żę w początkowych dniach życia rośliny to ogniste słońce nie wysuszy Ci maluszka ?
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez CharlieTango Zobacz posta
    Nie sądzisz, żę w początkowych dniach życia rośliny to ogniste słońce nie wysuszy Ci maluszka ?
    Przeciwnie 1xauto mass monster #2 Teraz powinna łapać go jak najwięcej 1xauto mass monster #2
    0 0

13. Post #13
    #4 UP 1xauto mass monster #2

Witam w to piękne niedzielne popołudnie 1xauto mass monster #2 Monsterka zaczyna powoli startować. Najgorsze początki, teraz będzie coraz szybciej w górę zasuwać. Wszystko dookoła rośnie, więc i ona niech zacznie! 1xauto mass monster #2
    Podałem ją przed chwilą 1.5L wody. Na tygodniu padał deszcz więc myślę, że w sam raz. Zauważyłem, jakieś ścieżki, ale myślę, że to zwierzaki, bo pełno ich tam się kręci. Oby z fartem tym razem. Do następnego! 1xauto mass monster #2
    1xauto mass monster #2-4.jpg 1xauto mass monster #2-18926263_1332916353470581_1887126379_o.jpg
    0 0

14. Post #14
    Serio az tak duzo wody lejesz?
    0 0

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez ObitoPlay Zobacz posta
    Serio az tak duzo wody lejesz?
    Nie uważam żeby to było dużo przy codziennych upałach, szczególnie, że bywam u niej raz w tyg z zamiarem podlania ;) Deszczu było bardzo mało a grzeje niemiłosiernie. Wiadro 10L i pod wiadrem tez trochę ziemi jest wiec i tak poszło w dół ;)
    0 0

16. Post #16
    Piszesz ze czytałes forumy przez dwa lata, i że jest to druga uprawa okej do tego nic nie mam, ale po co pokazujesz okolice w dalszych planach, na jaki grzyb? Te ujęcia na początku dałoby radę tak zrobić by nie pokazywać mlodnika łąki i lasów, tak uczą teraz ? 1xauto mass monster #2, a później się czyta komenty i ból dupy że kogoś okradli, nie dziwota jak pokazuje się potencjalne miejsca gdzie może konopia rosnąć, no aż nasowa się mi na język porządny bluzg. 1xauto mass monster #2
    0 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    Piszesz ze czytałes forumy przez dwa lata, i że jest to druga uprawa okej do tego nic nie mam, ale po co pokazujesz okolice w dalszych planach, na jaki grzyb? Te ujęcia na początku dałoby radę tak zrobić by nie pokazywać mlodnika łąki i lasów, tak uczą teraz ? 1xauto mass monster #2, a później się czyta komenty i ból dupy że kogoś okradli, nie dziwota jak pokazuje się potencjalne miejsca gdzie może konopia rosnąć, no aż nasowa się mi na język porządny bluzg. 1xauto mass monster #2
    Szczerze to sam miałbym problem z rozpoznaniem tego miejsca po zdjęciach, mimo że bardzo dobrze znam okolicę. Poza tym nie wiem gdzie widzisz młodnik i łąkę specjalisto? Tam jest kilka drzewek, a miejsce jest opuszczone. Lasy rzeczywiście są ;)
    0 0

18. Post #18
    Nie zrozumiałeś. chodzi mi o fakt, który przedstawia taka a nie inna strukturę terenu, dalej mówiąc szuja przez takie coś może szukać w swoim rewirze takich miejsc gdzie mogłaby rosnąć konopia i tym samym może natknąć się na czyjes zachomikowane rośliny posadzone w podobnych okolicach jak to przedstawia ta twoja fotografia krajobrazowa. Mam na myśli teorie probabilistyki.
    1 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    Nie zrozumiałeś. chodzi mi o fakt, który przedstawia taka a nie inna strukturę terenu, dalej mówiąc szuja przez takie coś może szukać w swoim rewirze takich miejsc gdzie mogłaby rosnąć konopia i tym samym może natknąć się na czyjes zachomikowane rośliny posadzone w podobnych okolicach jak to przedstawia ta twoja fotografia krajobrazowa. Mam na myśli teorie probabilistyki.
    Przecież konopie można sadzić dosłownie wszędzie 1xauto mass monster #2 Myślę, że jest tyle zdjęć na tym forum, że moje nie wnoszą nic spektakularnego pośród szuj 1xauto mass monster #2 Pozdro! 1xauto mass monster #2
    0 0

20. Post #20
    #5 UP 1xauto mass monster #2

Roślinka trzyma się całkiem fajnie, Mało urosła od 15 do 18 dnia, ale to przez to, że miała strasznie sucho. 15 dnia byłem u niej przy okazji, a nie miałem wody. Ale z tego co wiem jak sucho to też dobrze, bo się system korzeniowy rozrasta (jeśli nie, to proszę mnie z błędu wyprowadzić?). Na liściach pojawiły się małe dziurki, jakieś robaczki ją podgryzają - jak temu zapobiec? Prawdopodobnie będę u niej dopiero za tydzień, bo nabawiłem się dosyć poważnej kontuzji pleców i dziś ledwo co tam dolazłem z wodą (2km). Planuję przy kolejnej wizycie zrobić lst i gnojówke z pokrzyw jej podać. Orientuje się ktoś jak ją dawkować takiej małej roślince? 1xauto mass monster #2
    1xauto mass monster #2-15.jpg
    Załączone obrazki
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl