Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 94
  1. Post #1

Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam wszystkich , w tym roku lecimy dosyć grubo wszystkie pestki z konkursów , moje własne NN oraz zakupione ponad 100 sztuk automatów zrobia niezły rozpierdol wśród forumowiczów wszystkie odmiany to :

Automaty :

MonsterxC99 REG X 5

Diesel RYDER F3 X AK SNOW REG X 105

Think Different x AK 47 Auto Regular x 35

WHITE RUSSIAN X BLUEBERRY X 5

BLUE BERRY AUTO X 10

2 X NO NAME OUTDOOR MIX AUTO OD PESTKOMANI.PL

PÓŁ AUTOMATY :

NEPAL X HINDU KUSH X AK 47 FEM X1

NEPAL X HINDU KUSH X HINDU KUSH FEM X 1

NEPAL X HINDU KUSH X BLACK CREAM FEM X 1

HINDU KUSH X AUTO WHITE MASTER FEM X 1

HINDU KUSH X AUTO TREIN WRECK FEM X 1

GUERILLA GOLD X AUTO MAZAR FEM X 1

SEZONÓWKI :

SPICE WHITE DEVIL FEM X 2

FLOWER POWER FEM X 4

LEMON ALIEN REG X 5

DURANGO OG REG X 5

TESTER C REG X 5

Pestki z palenia : ( x5 ,x1,x1 ) , ( x 11) , ( x 7 ,x9) chodzi tu o to że miałem swoje pestki z palenia ale z różnych plantów i od 2 przyjaciół też z różnych dlatego liczby w nawiasach okreslają ile jest nasion tej samej odmiany .

Spotów jest wiele dlatego ich nie będę opisywał , wysadzonych było w marcu 5 sztuk z czego zostało 2 sztuki a zdjecia mam tylko jednej od 30 marca były cały czas NA OTUDOR , tak przeżyły śnieg niskie temperatury itp . Oto zdjęcia jednej z nich ( tak wiem mały jak na miesiąc ale popatrzcie na pogode i te jebanie trudne warunki ) . Zapraszam wszystkich nie długo wysadzam reszte ;) Pozdro ziomeczki z fartem 5 !!!
    Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0128.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0129.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0130.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0131.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0132.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0133.jpg
    9 0

2. Post #2
    Z fartem mordo oby do harvestuPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITPPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

3. Post #3
    Kolejne pechy poleciały do wody trzymajcie kciuki !!!!! Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

4. Post #4
    trzymamy kciuki i z fartem ziomalPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Hey
    1 0

5. Post #5
    Z fartem Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    - Buch z tobą - I wdechem twoim
    1 0

6. Post #6
    No nieźle mordeczko! Z fartem! Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    Pieprzę ustawy dotyczące zakazu
    1 0

7. Post #7
    Hmm ciekawie, fajne miałeś planty w tamtym roku, będę zaglądać obczaić twoje poczynania w tym roku Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP Powodzenia
    1 0

8. Post #8

Siema

Kolejny UP DZIKA !!! Roślinka radzi sobie ładnie słoneczko jej sprzyja i oby do końca była taka pogoda , pechy się moczą przenosze je dzisiaj na watę i lecimy pełną parą Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170503_123750.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170503_123759.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170503_123805.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170503_123821.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170503_123830.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170503_123838.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170503_123848.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170503_124804.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170503_124814.jpg
    5 0

9. Post #9
    Szkoda tych af oby nadrobily jak sie cieplej zrobi. Z fartem
    0 0

10. Post #10
    Z fartem będę zaglądać Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

11. Post #11

KolejnY up !!

Siema ziomeczki , sprawa ma sie tak , ze już nie długo wyrzucam wszystko na ple dołki porobione spot myślę że wam się bardzo podoba proporcje dołków i odległosc po miedzy nimi zachowane do tych dołków idą same automaty troszkę za duże co po nie które ale lepiej więcej jak mniej , w przyszły tydzien lub za maks 2 w co wątpie ale moze jednak , lecą na spota a tu macie postępy tzw, SKURWIELA trzymajcie za mnie kciuki 5 !
    Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0182.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0183.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0184.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0185.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0186.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0187.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0188.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0189.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170510_182342.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170510_182438.jpg
    6 0

12. Post #12
    A takie pytanie, dlaczego zawsze na outdoor dołki zakrywa sie suchą trawą? Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

13. Post #13
    Mordo , ale ja nie zakrywałem swoich , robi się tak od 2000 lat gdyż tak ma być i chuj nie no tak serio to kwestia kamuflażu po drugie w jakims tam stopniu trawa osłania i zatrzymuję uciekające ciepło Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

14. Post #14
    Wyglada na to ze bedzie tam piekny lasPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITPale roboty tez bedzie daleko do wody? Tak czy inaczej wszysko sie pieknie zapowiada powodzeniaPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

15. Post #15
    Oj koledzy będzie piekny las oj tak oj tak do końca maja już będzie czym oko nacieszyć uwierzcie mi na słowo Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

16. Post #16
    Spory teren i ładnie naświetlony,fajna miejscówka Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

17. Post #17
    Ciekawi mnie ile kobit wyjdzie... Ten disel auto i u mnie leci... Tal, f2 seeds. Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

18. Post #18
    Powiem ci , ze sam obstawiam minimum 100 Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

19. Post #19
    no widze ziomus ze dzieje sie u Ciebie ladbe planty ja mam podobna miejscowke tylko ze tam sarny biegajaPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    Medication
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Hey
    1 0

20. Post #20
    Nie nie nie , ale może kiedyś ;) dzisiaj kolejny UP z outdoora pomidorki lecą na spota pod butelkami jeszcze dla pewniaka ;)
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl