Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 94
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Kurde też mam ziemie z biedry :-D
    0 0

2. Post #42
    Cytat Zamieszczone przez Plantator. Zobacz posta
    Ta ziemia z biedry to takie kurestwo w połączeniu z tą pogodą to tak jeden dzien deszczu 2 dni słońca ziemia dalej błoto , 3 dzien słońca chuj kurwa ziemia zbita , że nie chce się namoczyć ścierwo nawet
    Mogles dodac perlitu lub trzciny to bys polepszyl ja...ja zawsze ziemie z ogrodniczego kupuje i przy tym sprawdzam jej jakość.Widac od razu czy dobra czy shit a niestety ziemia to klucz do sukcesu koncowego.Jak taka zbita tam masz to bym drutow z izolacja wjebal a najlepiej by bylo by naturalnie kret dziure zrobil...ja pod kazdym plantem mialem kreta i dzieki temu ziemia nir byla zbita no i dodatkwy tlen do korzeni wpada
    0 0

3. Post #43
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Mogles dodac perlitu lub trzciny to bys polepszyl ja...ja zawsze ziemie z ogrodniczego kupuje i przy tym sprawdzam jej jakość.Widac od razu czy dobra czy shit a niestety ziemia to klucz do sukcesu koncowego.Jak taka zbita tam masz to bym drutow z izolacja wjebal a najlepiej by bylo by naturalnie kret dziure zrobil...ja pod kazdym plantem mialem kreta i dzieki temu ziemia nir byla zbita no i dodatkwy tlen do korzeni wpada
    Butelka w ziemi obok krzaczka 0,5 l najlepiej taka dluga po pepsi albo mirindzie. 3 dziurki na roznych poziomach mozna tam woda zalewac wtedy woda wsiaka w glab a nie z wierzchu. Przy okazji tak jak Specjal pisze dostaja tlen. Najlepiej podpiac pod to automatyczne nawadnianie ;)
    0 0

4. Post #44
    Do wody poleciały 10 X DF x Low Ryder X AK 47 od F2 seeds i zwykłe 5 Daków ale już sezony regi X5 ORAZ Tester C 5 sztuk reg od PESTKOMANI , zobaczymy a raczej będziemy testować hehehehe co to za cudo mi wysłali Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

5. Post #45
    No pieknie sie dzieje plantator ja Ciebie tez obserwujePlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Your medication makes me high
    Hey
    0 0

6. Post #46

Up !

Siema 12 panienek wkopanych do dziury , zostało jeszcze 40 nasionek i 30 plantów do wkopania powoli ale do celu Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP Robię teraz czesciej upy bo za około 2 tygodnie będę robił aktualizacje raz na tydzien moze nawet w porywach do 2 i pół tygodnia
    Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170523_220537.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170523_220554.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170523_220608.jpg
    2 0

7. Post #47
    Masz plan jak to wszystko wykarmic ? ;)

--- Dodano ---

Zakryj ziemie suchymi chwastami tak slonce w nia nie bedzie napierdalac...
    0 0

8. Post #48
    Mam jeszcze 60 automatów swoich w tym 6 pół automatów , i jakies 10 sezonówek , plus moze wyjebie jeszcze kolejne 20 sezonówek na wyjebce ze przyjde na zbiory bo ciezko mi to bedzie ogarnąć a ludzie z okolicy lubią sie mną interesować itp. Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP Do tego wspólnie z ziomeczkami wyjebalismy te 50 automatów i kolejne 40 jeszcze jest Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP więc spokojnie chopaki dajcie mi to ogarnąć na spokojnie a obiecuje bedzie co oglądać juz na spota powędrowało 10 sezonóweg w tym 5 Lemon Alien , 2 Power FLOWER, 1 durango i 2 White Spice Devil Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP Zdjęcia za okolo 2 tygodnie sezonówek dzisiaj wsadzam kolejne automaty z ziomkami wiec bedzie pewnie mały up i up skurwiela trzymajcie kciuki 5 !
    0 0

9. Post #49
    Kurcze zasiać to wszystko to chyba najmniejszy problem,z tydzień zajmie ci skoszenie tego wszystkiego Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

10. Post #50
    Powodzenia, tylko uwazaj Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

11. Post #51
    Zasiadam i kibicuję Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP Oby bez przypału Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

12. Post #52

Up !

Siema witam wszystkich , więc tak na początek powiem ze chuja z tych 7 wyszło bo slimak mi to wpierdolił został tylko 1 power flower i 2 Lemon Alien , reszta tak jak widzicie to co w kubkach i w donicach poleci do ziemi docelowo w maks wtorek alb myslałem nad poniedziałkiem musza sie tak podusić trochę bo ciezko o ziemie ... Oceniajcie piszczie 5 ! A i te automaty ducki wyszły wszystkie a Tester C 4 sztuki więc trzymac kciuki , za 2 tygi lece z pół automatami i wysadzam chyba z 10 sezonówek nastepnych losowo a reszta to automaty to pewnie w lipcu pierdolne jak hajsik wpadnie ;)
    Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170525_232707.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170525_232719.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170525_232733.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170527_221237.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170527_221400.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170527_221601.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170527_221610.jpg
    2 0

13. Post #53
    Jak Ty je przesadzisz/te z tych duzych donic/Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP Tam korzenie beda poplatane ze talalaPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

14. Post #54
    Wes sie chlopie ogarnij. Jak ty chcesz 100 ogarnac jak ty masz taki sajgon. Zeby 100 krzakow posadzic to trzeba miec wszystko dograne a nie na wariata !!! Gdzie masz krazki torfowe ? Kto sadzi kilka w jedna doniczke. Krazki daja sadzonce zarcie na poczatku i sa fajne zwarte mozna wtedy 100 spokojnie ogarnac. W doniczkach to porazka i duzo to zajmuje. Nie bac sie ze kozenie z krazkow bokami wychodza. Ja tam od kilku lat robie i jest ok. No to sie napisalem mam nadzieje ze wyciagniesz wnioski na przyszlosc ;)
    1 0

15. Post #55
    Mistrzu a gdzie twoja FR ? Mówię chyba , że ciężko mi z hajsem wyszło i na ziemie musze zbierać i na jebany slimakol nie miałem a ty mówisz jakby to tak o było niech się Szfagier wypowie , on dobrze wie jak to wygląda nie sztuką jest wyjebać 10 plantów 2 km od domu sztuką jest wyjebać tak jak szfagier czy wielu innych czy teraz też i ja 80 sztuk czy więcej samemu i ogarniac to wszystko mówie zrobie to jutro albo we wtoek maks przecież mam oczy i widze co sie dzieje ale co kurwa mam zrobić ? Do tego mam prywatne życie a nie tylko jebane krzaki ...
    0 0

16. Post #56
    Ładnie lecisz masz roboty przy tym powodzenia Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP trochę za duży sajgon jak dla mnie Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

17. Post #57
    Fr pokaze w swoim czasie narazie zbieram material spokojnie. Wlasnie tego w tym potrzeba spokoj. Jest cholernie ciezko jak sie ma rodzine. Wiem bo mam wiec kazdy czas jaki mam ma czesto dograny do 30 min. Zona i tak sie wkurwia no ale fajnie sie potem korzysta. Kolesie co miesiac robia "zrzute" i na wczasy w dubaju jest ;) Nie karzdy ma mizliwosc a wiadomo jarac sie chce. Pozdrawiam starych wyjadaczy ;)
    1 0

18. Post #58
    Wiesz mnie to tam wali co ty tam sobie sadzisz. Ale fr tez robi sie po to zeby dawac przyklad ;) Ja nie startuje bo robie eksperyment jezeli uznam ze jest udany to pokaze co i jak ;)
    0 0

19. Post #59
    Mimo wielu przeciwnosci,zycze udanego out-aPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

20. Post #60
    A najbardziej rozbawiles mnie ze nie masz na slimakol ;) Tak jak kolega powyzej mimo przeciwnosci z fartem...;)
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl