Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 94
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Cos mi sie usunal moj post a spokomyslaalem ze twoje to sa pesteczkiPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Hey
    0 0

2. Post #22

3. Post #23
    Zajebisty spot już widzę tam piękny las Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP Z fartem ziomeczku, będe zaglądał
    0 0

4. Post #24

Siema kolejny UP !

No to koledzy podsumowując cała sytuację to tak : Skuriwel zmarniał bo leje kurwa dzień w dzień i slimak zrobił swoje , kiełki w sumie zapierdalają za tydzien idą na spota niech sb podrosną bo nie mam zamiaru wyjebać wszystkigo zeby je deszcz kurwa grad , i minusowe temperatury zjebały ta pogoda w tym roku to tragedia ... Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP Łapcie co się dzieje i jak sb radze ;) Trzymajcie kciuki 5 !!! a i ten ostatni to mutant plant (zmutowany plant z palenia ) oddałem go dobremu ziomkowi niech się cieszy że coś ma Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    Załączone obrazki
    2 0

5. Post #25
    na pewno będe obserwować powodzonka :P narazie wygląda to ładnie Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

6. Post #26
    no zapowiada sie ciekawie z tyloma plantami powodzonka ziomusPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    Medication
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Hey
    0 0

7. Post #27
    Cytat Zamieszczone przez Plantator. Zobacz posta
    No to koledzy podsumowując cała sytuację to tak : Skuriwel zmarniał bo leje kurwa dzień w dzień i slimak zrobił swoje , kiełki w sumie zapierdalają za tydzien idą na spota niech sb podrosną bo nie mam zamiaru wyjebać wszystkigo zeby je deszcz kurwa grad , i minusowe temperatury zjebały ta pogoda w tym roku to tragedia ... Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP Łapcie co się dzieje i jak sb radze ;) Trzymajcie kciuki 5 !!! a i ten ostatni to mutant plant (zmutowany plant z palenia ) oddałem go dobremu ziomkowi niech się cieszy że coś ma Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    Aż tak zle u Ciebie z pogodą ? U mnie na szczęście zajebista pogoda od kilku dni także jest zajebiscie. A tobie życzę powodzenia Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

8. Post #28
    Na 100 panienek nie masz co liczyć ale na 99 już możesz! Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

9. Post #29
    No chłopaki jak narazie mamy 53 krzaki Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP a to dopiero początek Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

10. Post #30
    Powodzonka,bede zagladal jak sytuacja bedzie sie rozwijacPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

11. Post #31
    Pro życzę braku przypału z fartem ziomuśPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    1 0

12. Post #32

Up !

kobiety juz na spocie
    Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170517_225422.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170517_225430.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170517_210125.jpg
    2 0

13. Post #33

Up !

Siema jutro zdjęcia skurwiela bedzie na czym oko zawiesić na razie zdjecia panienek na spocie tak o do skurwiela nie idzie sie po ciemku dostac ...
    Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170519_212203.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170519_212210.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170519_212233.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170519_212240.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170519_212339.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170519_212417.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-img_20170519_212425.jpg
    0 0

14. Post #34
    Przesadzaj odrazu te w kupie bo elegancko korzenie się plączą i nie idzie tego rozdzielić bez uszkodzenia ich, pozniej zamulają i odbija się to na plonie sprawdzałem w tamtym roku Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP powodzenia zaglądam co bedzie sie działo bo ciekawie sie zapowiada Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP
    0 0

15. Post #35
    O kurwa szfagier do mnie zaglądnął no mordo nie myślałem że mnie obserwujesz pewnie czekasz na skurwiela jak wszyscy jutro dodaje UPa z nim a reszte wpierdalam powoli jutro , i trzeba je po rozdzielac i powsadzać ....
    0 0

16. Post #36
    Spokojnie kibicuje, obserwuje i trzymam kciuki jak za wszystkich co cisną z outem Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP ilu ogrodników tyle technik uprawy i zawsze można coś podpatrzć u kogoś ciekawegoPlantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP a jeszcze jak moge coś doradzić to zawsze z chęcią pomoge w miare możliwości.
    0 0

17. Post #37
    I to się ceni , na dniach wypierdalam te lemony , oczywiscie szfagier jak co roku miałeś racje ze mi się pojebało nie podpisałm 5 DURANGO OG i są wśród kubeczków i innych automatów , nie które do rozrurznienia ale pierdole sie bawic w zgadywankki czas pokaze a potem je przesadze na spota docelowego , UWAGA UWAGA : Zostałem posiadaczem Outdoor x Duck Foot REG X5 Oraz Duck Foot x Low Ryder x AK 47 Auto reg X10 zobaczymy co to będzie i czy naprawde nie wygląda jak zioło gdzies do 3 maks 4 h aktualizajca ze skurwielem trzymajcie kciuki pozdro !!!
    0 0

18. Post #38
    Cytat Zamieszczone przez Plantator. Zobacz posta
    Nie nie nie , ale może kiedyś ;) dzisiaj kolejny UP z outdoora pomidorki lecą na spota pod butelkami jeszcze dla pewniaka ;)
    Garba dostaniesz od podlewania taszczenia wody. No chyba ze masz pomagierow.
    0 0

19. Post #39

Up !

Skurwiel jakoś sobie radzi ale przygrzało go konkretnie
    Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0266.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0267.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0268.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0269.jpg Plantacja Plantatora :No name , Diesel Ryder F3 x AK Snow Auto , Spice white devil , Lemon Alien ITP-dsc_0265.jpg
    0 0

20. Post #40
    Ta ziemia z biedry to takie kurestwo w połączeniu z tą pogodą to tak jeden dzien deszczu 2 dni słońca ziemia dalej błoto , 3 dzien słońca chuj kurwa ziemia zbita , że nie chce się namoczyć ścierwo nawet
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl