Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 68
  1. Post #1

AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siemanko AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017

W tym roku troche więcej roślin niż w poprzednim ale wciąż niewiele, na więcej nie pozwala mi spot. Nie sadzę żadnej sezonówki tak wyszło, za to 10 pół afów od GGS i 20 automatów w znacznej przewadze Bebooki.

Spot mam przygotowany ten sam co w tamtym roku, dobrze jest nie trza psuć AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Przekopane, przesypane i czekam na pogodę. Raczej wszystko pójdzie od maja pół afy a auto w połowie maja. Narazie puściłem na przeszpiegi 3 automaty mają kilka dni pójdą na dwór za 1,5/2 tygodnie, poczekam aż troszke podrosną bo mogą mieć jeszcze chłodne noce to mogłby nie przetrwać za młode.

Dane techniczne

1. Pochodzenie i odmiany nasion:

wszystkie feminizowane

GGS pół auto

1 x Nepal x Hindu Kush x Hindu Kush
    1 x Nepal x Hindu Kush x Ak47
    1 x Nepal x Hindu Kush x Black Cream
    1 x Hindu Kush x Auto White Master
    1 x Hindu Kush x Auto Train Wreck
    1 x Guerilla Gold x Auto Mazar
    2 x Guerilla Gold x Ak47
    2 x Purple Maroc x Guerilla Gold

automaty

2 x Auto Durban x AutoXtreme x Bebook Special
    2 x Jamaican Haze x Bebook Special
    3 x Black Haze x Bebook Special
    3 x Thunder Blood Mary Bebook
    3 x SuperSkunk x Bebook Special
    1 x Lost Coast Skunk Humboldt
    3 x Purple Kush Lifeseeds
    3 x Super Mazar Victoryseeds

2. Charakterystyka spota:

Spot z zeszłego roku, porobione dwa poletka mniejsze i większe. Reszta w pojedynczych dołkach będzie. Mieszanka ziemia spotowa z dodatkiem uniwersalnej sklepowej, połamanej trzciny i dolomitu.

3. Planowane nawozy:

Nawoził będę biohumusem i może zrobię gnojówe z pokrzyw a na kwitnienie mam no mercy, pk 13/14 i burze kwiatów

4. Planowany trening:

LST, Topping

W kwestii zabezpieczenia roślin to napewno topsin, coś na ślimaki i na mrówki ale jeszcze nic nie kupowałem.

Oby pogoda dopisała, fajne odmianki to warto je pokazać w pełni możliwości i tego sobie życzę AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 pzdr

Przeczytaj o tym więcej:

22 0

2. Post #2
    Powodzenia AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    fajne różne odmiany
    1 0

3. Post #3
    Ja te drzewka robia sie zielone jest tam wstarczajao slonca ? Czy musisz kilka drzewek usunac ?
    1 0

4. Post #4
    Będę zaglądał AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 z fartem AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

5. Post #5
    Super Rowerku ciekaw jestem tych twoich pafow wiec zycze powodzenia AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

6. Post #6
    na bogato AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 oby pogoda była AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 z Fartem mordo AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

7. Post #7
    Mega Ciekaw jestem tych Polautomatow od Grzecha AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 nie to zeby inne odmiany mnie nie ciekawily ale akurat te polaf zawitaja rowniez w moim ogrodze takze zasiadam na widowni i bacznie obserwuje Twoje poczynania AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

8. Post #8
    Fajnie przejrzysta fotorelacja AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 jak masz możliwość to rób gnojówkę,naturalny nawóz własnej produkcji. Ja ruszam na początku maja na spoty,powodzenia kolego AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

9. Post #9
    Tos kurna Ziomus zaszalal w tym roku,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrzeAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017Powodzonka-z farcikiem,bede obserwowal i sie uczyl.
    1 0

10. Post #10
    Same ciekawe odmianki bede zagladal z fartem ziomus
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Your medication makes me high
    Hey
    1 0

11. Post #11
    Zasiadam w fotelu i kibicuje AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Ngu Zobacz posta
    Ja te drzewka robia sie zielone jest tam wstarczajao slonca ? Czy musisz kilka drzewek usunac ?
    Tak, to są niskie drzewka w lecie wygląda to tak

jedno może przeszkadzać tylko, więc w razie potrzeby usunę je to wszystko
    0 0

13. Post #13
    O prosze Rower już wystartowałAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 W zeszłym roku działałem na poletkach i troche zjebałem bo za gęsto nasadziłem i nie robiłem lst przez co zajebisty busz się zrobiłAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Powodzenia życze ładnej pogody i farta do samitkiego końca, a nawet jeszcze dalej!
    1 0

14. Post #14
    Kurde łopatą do piasku atakowałes musiało byc ciezkoAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 fajna ziemia tam jest powodzonkaAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

15. Post #15
    Panieee, mamy te samy pafy, z osa tso. Będę zaglądał, z farcikiem do końca rower AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

16. Post #16
    Zobaczymy co to wyrośnie rowerku AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 powodzenia AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Zobaczymy co to wyrośnie rowerku AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 powodzenia AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    Siemka. Miales problem z kielkowaniem Thor. Pozdrawiam i z fartem
    0 1

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Dziś wrzuciłem do wody GGSy od Ciebie 6 sztuk AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    0 0

19. Post #19
    Z braku ostatnio czasu, nawet nie zauważyłem jak wystartowales AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 przygotowanie profeska! Widzę, że stosujemy takie same doniczki hehe powodzonka i farta do samego końca!!
    ..a każdy z nas to szaman
    1 0

20. Post #20
    Siadamy zapinamy pasy i startujemy AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 także z fartem mordor i kilogramowych zbiorów !
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl