Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 68
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Ty nas lepiej zaskocz dobrym samopoczuciem i wracaj do zdrowia,a panienki sobie poradza,cos tam bedziesz mial napewnoAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    ZdrowkaAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

2. Post #42
    Siemanko. Niestety nie mam dobrych wieści. Przez moje przymusowe nieobecności większość automatów zajęta była pleśnią. Ostało się nie wiele. Sezony i pafy też nie prezentują zbyt okazale. Podlane 100% dawki burzą no mercy i pk, zobaczymy co to będzie. Ogólnie to za gęsto nasadziłem więc też mogły być lepsze.

AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017

nie umiem zrobic tym aparatem zdjec zeby nie były rozmazane, ale już nawet nie zamierzam sie dzis tym wkurwiac...
    7 0

3. Post #43
    Co one takie liscie maja przwnawozone? U mnie jeden krzak tez sie spierd. Wszystkie dostaly podobna dawke a tylji jeden zajechany. Niestety ten rok to lipa. Podobny byl 2012. Tak czy siak durban i passion1 mnie nie zawiodl wiec pewnie i teraz cos tam uciulam. Pozdr
    AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017-20170802_124159.jpg
    0 0

4. Post #44
    Jak one z głodu tracą kolor marian, teraz bede już podlewał jak trzeba no i previcur na defensywę jesienną czas podać AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    0 0

5. Post #45
    Zdaje mi sie ze albo głodne albo słońce pali liście
    0 0

6. Post #46
    Zgadza aie odnosnie tracenua koloru. Tylko co wpierdolilo cala dawke? Ziemia przeciez taka sama. Huj tam reszta daje rade.

Jeszcze masz sezony. Ja dzis musze do sloika spakowac conieco. Autopilot xxl af. Fajny wyszedl nie jest zbity ale klepie zacnie.

Pozdr
    AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017-20170727_135304.jpg
    0 0

7. Post #47
    Pierwsze próbki wjechały, resztówki które nie były zajęte plechą. Trochę Purple Kusha, Jamaican Haze, Thunder Blood i SuperMazary. Z reszty jedynie na smaka będzie, ale dobre i tyle i czekamy na wrzesień oby był łaskawy dla outdoorowców AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017

2 0

8. Post #48
    Nic nie poradzisz,szkoda-u mnie tez plecha zezarla spora czesc.Trzeba sie cieszyc tym co jest.Mam nadzieje ze jesien bedzie bardziej laskawaAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017-Smacznego
    1 0

9. Post #49
    przejebane...ważne że wgl coś jest AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 też mam nadzieję że wrzesień będzie ładny AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Z Fartem mordeczko!
    1 0

10. Post #50
    siema siema, aktualizacja z dzisiaj - jest całkiem nieźle, walcze o to co zostało. Jorgnąlem sie dopiero że top max mi sie konczy i w sumie nie mam nawozu na flo + nic na pleśń. Zachwile robie rekonesans i kupie prawdopodobnie previcur, chyba że polecacie coś innego to napiszcie AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Co do roślin to podlane dzisiaj top maxem i PK w dawce na oko 100% (zapomniałem zabrać odmierzarki AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017) troche wypieliłem dookoła poletek i musiałem pogimnastykować jedno drzewko bo zasłaniało mi sezony jebane a tak poza tym to bezobsługowo w sumie w dalszym ciągu bo tak naprawde to co o tej porze roku jeszcze można zrobić oprócz odpowiedniego wyżywienia.. Ale fajnie puchną topy nie jest źle. Niebawem koszę resztę automatów, ok 2 tygodnie może szybciej zobaczymy ile mam silnej woli hehe połafy też już bliżej jak dalej więc najpiękniejsze chwile niebawem przede mną AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Postarałem sie jakieś lepsze fotki zrobić ale musicie sie pogodzić z tym że jestem hujowym fotografem, co zresztą ktoś mi tu wypomniał ostatnio subtelnie AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017

POZDRAWIAM CIEPLUTKO AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    10 0

11. Post #51
    Fajnie już kwitną te twoje pannyAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 obrywaj te stare suche liście żeby problemów z plesnią znowu nie było.
    2 0

12. Post #52
    A nie pisałem że warto rowerkowi zaufać na słowo, a pisałem i się sprawdziło AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    to są te rośliny z tego miejsca gdzie był ten dół jakby granat pierdolnął?
    1 0

13. Post #53
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    A nie pisałem że warto rowerkowi zaufać na słowo, a pisałem i się sprawdziło AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    to są te rośliny z tego miejsca gdzie był ten dół jakby granat pierdolnął?
    Jea Gandi Ganda, to dokładnie to samo miejsce, ten sam dołek ! AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    0 0

14. Post #54
    dobrze idzie AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 oby pogoda dopisywała AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

15. Post #55
    Jakims dziwnym sposobem plecha Cie omija,lub sa jej bardzo male zalazkiAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017,oby tak dalej.PowodzonkaAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

16. Post #56
    Siema. Troche rewelacji ze spota. Skosiłem dwa najmniejsze automaty które zostały - thunder blood mary i najprawdopodobniej super skunka. Zostały jeszcze dwa, ale potrzymam je ze 3 tygodnie nawet - jamajka haze i lost coast skunk. Niestety tak jebany pech chciał że blacki i purple poszły sie jebać. Wjechało mi na spota jakieś zwierze, wyrwało rośliny i centralnie pod nie nasrało AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Za to pół automaty nieźle zaczęły puchnąć a to dopiero połowa flo, mam nadzieje potrzymać je do końca września conajmniej AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Zamówiłem previcur ale coś długo mi go wysyłają, więc tym razem jeszcze nie dostały nic na pleśń. Sezony coś marnieją, nie wiem czy nie będę musiał wyciąć drzewka jednego co je po całości zasłania od 16 godziny. I niedobory mają coraz większe, mimo że dostają taką samą dawke jak półafy które rosną w tym samym poletku. Podlane były przy ostatniej wizycie 100% dawki wszystkich specyfikow od flo które mi wpadły w łapy. Troche pokrzyw wykarczowałem, bo kładły się na automaty. I dalej jazda wichura, oby jak najdłużej.......

Automaty

Pół automaty

Sezony

skurwiała zwierzyna

pzdr AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    12 0

17. Post #57
    Kozak te pafy. Czekałem na UP bo ciekaw byłem co u Ciebie, ale widze że do przodu fest. POZDRO!
    FOTORELACJA OUT '17
    http://forumnk.pl/32667
    1 0

18. Post #58
    Dobrze poszlo...drzewko wytnij jak tak uwazasz zawzze to doswietli lepiej... AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

19. Post #59
    Zajebiste te grubasy pół automaty,u mnie zwierzyna też tak zrobiła zanim zrobiłem ogrodzenie,tzn przekopała 2 planty ale była mniej chamska bo kloca walnęła kawałek dalej AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

20. Post #60
    No zajebiste te Pafy masz Rowerku AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 typowe drzewkaAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl