Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 68
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Ja tez bardzo chetnie popatrze co ten nasz ROWEREK bedzie tu wyczynialAF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Fajna miejscowka i do tego profesjonalne podejscie. Z Fartem !!!
    "...hodowanie rąk nie brudzi,
    najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
    lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"
    1 0

2. Post #22
    Spoty piekne, slonce cały dzień. Kazdy by chcial takie warunki. Jeszcze tylko ziemia i woda do pomyślunku AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Byle nie dzwigac potem bo jak sie i nie chce to i rosliny marnieją
    1 0

3. Post #23
    I co jak tam sytuacja na polu bitwy ?AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

4. Post #24
    Rowerku wszyscy czekamy na upa AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

5. Post #25
    Dzięki, z rewelacji to tak: półafy wszystkie są na spocie, a także dwa super mazary auto. W boxie siedzą automaty 7 sztuk plus 6 sie właśnie moczy. Niestety skromnie wyszło, i nie wiem nawet jak często bede wstawiał jakieś upy, bo szykuje mi sie niezły zapierdol także zobaczymy jak to będzie. Łapcie gorące foty AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017

AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017

pozdro swirki AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    6 0

6. Post #26
    siema 9 czerwca poszła druga tura czyli automaty, ale zjebał mi sie telefon tylko dwie fotki sie ostały i to marne ale rosliny są zajebiste musicie na słowo uwierzyc hyhy niebawem wam pokaże jakie skurwysyny mje tam rosno.................

8 0

7. Post #27
    wierzę nawet na dwaa słowa AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    Pracuj pracuj a później na jesień tylko radość i degustacja AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

8. Post #28
    Nie mogę doczekać się fotek!! Chce zobaczyć te maczugi hehe. Pozdro AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

9. Post #29
    Cytat Zamieszczone przez ROWER Zobacz posta
    Dzięki, z rewelacji to tak: półafy wszystkie są na spocie, a także dwa super mazary auto. W boxie siedzą automaty 7 sztuk plus 6 sie właśnie moczy. Niestety skromnie wyszło, i nie wiem nawet jak często bede wstawiał jakieś upy, bo szykuje mi sie niezły zapierdol także zobaczymy jak to będzie. Łapcie gorące foty AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017

pozdro swirki AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    Kiedys zrobilem na tych wacikach i sie okazalo ze mialy domieszke aloesu. Zjebale kilka porzadnych pestek. Od wiacikod z dalek teraz
    1 0

10. Post #30
    Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Kiedys zrobilem na tych wacikach i sie okazalo ze mialy domieszke aloesu. Zjebale kilka porzadnych pestek. Od wiacikod z dalek teraz
    To trzeba czytać na opakowaniu co napisali AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Mi jak widzisz poszło mega zajebiscie gromkie brawa dla mnie pozdro
    1 0

11. Post #31
    To trzeba czytać na opakowaniu co napisali AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 Mi jak widzisz poszło mega zajebiscie gromkie brawa dla mnie pozdro
    Hehe AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

12. Post #32
    Haha ha jak sobie to przelozyla do swojego pudeleczka to se poczytasz ... nic co mojej kobity nie tykam jezeli cos z mj robie. To chyba zazdrosc hehe

--- Dodano ---

Brawo to ci bede bil jak mi lepiace cycate panny pokazesz AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017

--- Dodano ---

Teraz to masz dziury jak by tam granat pierdolnol ;) cos tam to maskowales ?
    0 0

13. Post #33
    Bede zaglądał ,pozdro!
    1 0

14. Post #34
    Cytat Zamieszczone przez danyy235 Zobacz posta
    Bede zaglądał ,pozdro!
    Obiecujesz ?
    1 0

15. Post #35
    Oczywiście!
    0 0

16. Post #36
    Dawaj apdejta!!! AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

17. Post #37

18. Post #38
    Prawdopodobnie jutro wyjdę ze szpitala, więc niebawem wrzucę fotki jak będzie co wrzucać oczywiście. AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017
    1 0

19. Post #39
    Będzie, będzie aż sam się zdziwisz jak poroslo ;) zdrówka przede wszystkim!!
    ..a każdy z nas to szaman
    1 0

20. Post #40
    Dziękowa AF BEBOOK , PÓŁAF GGS + victory, lifeseeds OUTDOOR 2017 mam nadzieję że zaskoczę całe forum krzakami hehe
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl