Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 131
  1. Post #1

Outdoor 2k17 full auto

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam

Chcialbym zalozyc nowa fotorelacje poniewaz ktos stara dodal do indoor lecz jest ona outdoor. Tak wiec uwazam sezon outdoor 2k17 za otwarty. Jak zauważyliście w tytule beda to same automaty. Puki co sa one w boxie do dnia 20.04 wtedy lądują docelowo na spocie. I pytanie dlaczego listki sa skierowane ostro ku swietle

Odmiana i pochodzenie nasion:
    Lady dana,og kush, bubble gum sa z nasionbank.pl
    Ak472, white widow Xl, kings kush sa z thc-thc.co
    m

Ktora to moja uprawa: jest to moja 2 uprawa outdoor

Trening: Planuje LST na wszystkich

Nawozy ziemia i inne:Biohumus, burza kwiatow,Dolomit,kermzyt, topsin, ziemia z biedronki 6.5ph

Spot:polanka w lesie. Slonce od rana do 17

Update:raz w tygodniu wydaje sie być okej
    A teraz czas na zdjecia
    Outdoor 2k17 full auto-20170414_194402.jpg Outdoor 2k17 full auto-20170414_194354.jpg Outdoor 2k17 full auto-20170408_094853.jpg
    3 0

2. Post #2
    Od dinafemu te og? Miałem takie. Poszły w chuj w górę jak na auto. Koło 170cm. Może to dlatego że jak była mała przypadkowo złamałem łodyge ale naprawiłem i odbiła się pięknie Outdoor 2k17 full auto
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez kaluh Zobacz posta
    Od dinafemu te og? Miałem takie. Poszły w chuj w górę jak na auto. Koło 170cm. Może to dlatego że jak była mała przypadkowo złamałem łodyge ale naprawiłem i odbiła się pięknie Outdoor 2k17 full auto
    Royal Queen Seeds. Ale i tak radzi sobie najlepiej z tych wszystkich. Jaki ci dala plon ?
    0 0

4. Post #4
    Nie masz za gorąco w tym boxie? ;p Z fartem! Outdoor 2k17 full auto
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Perszing Zobacz posta
    Nie masz za gorąco w tym boxie? ;p Z fartem! Outdoor 2k17 full auto
    Temperatura 27°C. Czy bubble gum odzyje? W nocy coś stalo sie z wentylatorem i musialem go wymienic ale bubble gum wysechl.
    Outdoor 2k17 full auto-20170415_130446.jpg
    0 0

6. Post #6
    oj ciezko podlej go no ale watpie Outdoor 2k17 full auto chociaz konopia to silna roslina moze da rade Outdoor 2k17 full auto
    dlatego za szybko nie startuje w tym roku licze tylko na pogode i slonce od kielka do plonow Outdoor 2k17 full auto
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    oj ciezko podlej go no ale watpie Outdoor 2k17 full auto chociaz konopia to silna roslina moze da rade Outdoor 2k17 full auto
    dlatego za szybko nie startuje w tym roku licze tylko na pogode i slonce od kielka do plonow Outdoor 2k17 full auto
    Jestem dobrej mysli Outdoor 2k17 full auto
    0 0

8. Post #8
    update
    A wiec roslinki z 1 zdjecia maja 5dni a te z 2 maja 6. Jedna jak pisalem post wyzej uschla z powodu awari wiatraczka. Temperatura w dzien 27/28 w nocy 25/26. Ile moga byc w kubeczkach?
    Outdoor 2k17 full auto-20170416_182843.jpg Outdoor 2k17 full auto-20170416_182801.jpg
    0 0

9. Post #9
    Poczekaj z outem około tygodnia aż się polepszy pogoda i dawaj je pod butle ewentualnie można je dłużej przetrzymać w boxe ale byś musiał dać im większe donice a takie przesadzanie też je zestresuje. Trochę się pospieszyłeś z tymi automatami.
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez suchar. Zobacz posta
    Poczekaj z outem około tygodnia aż się polepszy pogoda i dawaj je pod butle ewentualnie można je dłużej przetrzymać w boxe ale byś musiał dać im większe donice a takie przesadzanie też je zestresuje. Trochę się pospieszyłeś z tymi automatami.
    Tzn mialem plan wysadzic je 20ale jednak wysadze 24. Mam nadzieje ze chociaz 60bedzie z tych 5 af Outdoor 2k17 full auto
    0 0

11. Post #11
    UPDATE
    Witam. Jest to kolejny up w ktorym roslinki z zdjecia ostatniego maja 9dni a roslinki z zdjecia 4 maja 8. Roslinki podpisywac bede jak juz beda na spocie. Temperatura sie nie zmienia. Martwi mnie jedynie to ze chyba przelalem roslinki dlatego planuje nie podlewac ich w najblizszych dniach. Moge powiedziec ze ten najwiekszy to OG KUSH.
    A teraz pora na zdjecia
    Outdoor 2k17 full auto-20170419_234733.jpg Outdoor 2k17 full auto-20170419_234727.jpg Outdoor 2k17 full auto-20170419_234723.jpg Outdoor 2k17 full auto-20170419_234719.jpg Outdoor 2k17 full auto-20170419_234715.jpg
    0 0

12. Post #12
    szykuj sie niedługo do zmiany doniczek bo w kubeczkach jeszcze troche i beda karłowate Outdoor 2k17 full auto ogolnie takie pytanie zrobiłeś na dole dziury w tych kubeczkach Outdoor 2k17 full auto? powodzenia z pogoda na oucie życze Outdoor 2k17 full auto
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    szykuj sie niedługo do zmiany doniczek bo w kubeczkach jeszcze troche i beda karłowate Outdoor 2k17 full auto ogolnie takie pytanie zrobiłeś na dole dziury w tych kubeczkach Outdoor 2k17 full auto? powodzenia z pogoda na oucie życze Outdoor 2k17 full auto
    Ja juz nie zmieniam roslina na doniczke po prostu za 3/4 dni leta na spota. A jesli chodzi o te dziurki na dole to zrobilem juz na samym poczatku. Dzieki Outdoor 2k17 full auto
    0 0

14. Post #14
    Co sie jej stalo?? Zaczely listki zolknac. O godz 11 sprawdzalem i bylo dobrze. Wylaczylem lampy na 6h wrocilem i takie cos zastalem??? Prosze o pomoc
    Outdoor 2k17 full auto-20170422_192027.jpg
    0 0

15. Post #15
    posiadasz synu miernik ph? Albo coś w ten deseń
    do większego kubeczka z nią
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    posiadasz synu miernik ph? Albo coś w ten deseń
    do większego kubeczka z nią
    Ph na pewno dobre. Bo tylko jej tak sie stalo
    0 0

17. Post #17
    to inaczej. regulujesz ph wody z kranu?
    Bo nic nie piszesz o tym
    bardzo podejrzenie roślinka wygląda
    mi się wydaje że problemy z ph były na początku już . wtedy roślinki równie były zazolcone
    0 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    to inaczej. regulujesz ph wody z kranu?
    Bo nic nie piszesz o tym
    bardzo podejrzenie roślinka wygląda
    mi się wydaje że problemy z ph były na początku już . wtedy roślinki równie były zazolcone
    Jedna tyljo byla zolta ale to dlatego ze ja lampa przypalila. Woda stoi 24h i dopiero podlewam. Rok temu tez tak robilem i bylo ok.. Jutro ida na spota wiec nie oplaca mi sie juz dzis ich do wiekszej doniczki
    0 0

19. Post #19
    A dawales nawozy moze za duzo dojebnales popalenia w sumie widac na koncowkachg listkow ale tu cos podobngo wyskoczylo chodzi mi o nadmiar azotu jesli za uzo dales tego nawozu to przelej woda o ph 6,5
    0 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez onetwo2 Zobacz posta
    Jedna tyljo byla zolta ale to dlatego ze ja lampa przypalila. Woda stoi 24h i dopiero podlewam. Rok temu tez tak robilem i bylo ok.. Jutro ida na spota wiec nie oplaca mi sie juz dzis ich do wiekszej doniczki
    to że rok temu było ok, nie znaczy że teraz jest ok
    watpliwe aby z rury ci leciał idealny przedział.
    to że czekasz ten czas to jedynie sprawi że chlor wyparuje
    rób tak abyś był zadowolony.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl