Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 75
  1. Post #41
    Teraz mogą urosnac kilkukrotnie zależy ile indukcja potrwa i samo kwitnienie plus warunki Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

2. Post #42
    Dzieki mordunie , zobaczymy jeszcze jak wyszedł FimOutdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

3. Post #43
    To jeszcze nie kwitnie spokojnie. Ciesz sie okreslila sie jako dama ;)
    0 0

4. Post #44
    Porosly ci Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT zanim pójdzie w kwiaty to sporo podrosnie jeszcze Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT nie martw się na zapas
    0 0

5. Post #45
    Ładnie lecisz kolego Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT Dla zmniejszenia rozmiaru zdjęć wystarczy zmienić ustawienia aparatu. Snapa nie polecam. Jeśli i smatfony chodzi to straszne dziadostwo. Ja nawet jak mam pogadać o MJ telefon zostawiam w innym pokoju albo w domu i idę pogadać w terenie.
    Niech matka ziemia szczodrą Ci będzie!
    0 0

6. Post #46
    Dzieki za miłe słowa , a jeśli o telefon chodzi to naprawdę kocham fotografować ta piękna roślinkę , mogę nawet powiedzieć , ze dla mnie to juz hobby Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

7. Post #47
    Cytat Zamieszczone przez FanZieleni98 Zobacz posta
    Dzieki za miłe słowa , a jeśli o telefon chodzi to naprawdę kocham fotografować ta piękna roślinkę , mogę nawet powiedzieć , ze dla mnie to juz hobby Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    Jak 98 to twój rocznik, to nie dziwie sie ze slesz snapy ziomeczkom. Jak juz masz sie chwalić, to chociaz nie rob tego na globalnym. Pozdrawiam
    0 0

8. Post #48
    Kurwa nie będę pisac juz 10 raz , ze snapa uzywałem tylko po to żeby podpisała planty i mniej zajmowały , nie to nie mój rocznik..
    0 0

9. Post #49
    Witam kolejny oficjalny Up , roślinki lekko ponaginalem żeby więcej słońca padało na dolne odrosty , roślinki nie pokazują żadnych większych nie doborow . Roślinki podsypanie azofoska wokół i po 2 dniach 10cm+ , automaty pokaże w trakcie
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

10. Post #50
    Widać że słońca im nie brakuje Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

11. Post #51
    Azofoska daje takie kopyto?
    0 0

12. Post #52
    Właśnie nie wiem ale moim dała naprawdę duzo.
    0 0

13. Post #53
    z ta azofoska to ostroznie Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

14. Post #54
    Dobre jakościowo fotki i wszystko fajnie sie zapowiada, widać, że masz dobra ręke bo 0 niedoborów czy jakiś skaz. Trening tez podręcznikowy. Z fartem !
    0 0

15. Post #55
    Dzieki mordeczko Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

16. Post #56
    Up roślinki sobie rosną , cały czas je naginam i na tych większych odrostach robie topping , dzis podsypane dolomitem i podlane biohomusem 150% łapcie zdjęcie i gotowy lemonik z PC boxa .miałem zrobić sesje ale zbyt skuty na fotografowanie dzis i w jakis dzień lepsze zdjęcia dodam Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

17. Post #57
    Pięknie rosną Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    Outdoor2016
    0 0

18. Post #58
    Kilka fotek
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

19. Post #59
    Ktoś cos na temat tej odzywki? Udany Fim? I gotowy mishigane Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BTOutdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

20. Post #60
    Dobra oficjalny upik , przez ostatnie dni ładne słoneczko to i pomidorki rosną . Podlane dzis bio grow na litr 2 ml następnym razem \200% dawki , spryskane asahi i podsypane azofoska i dolomitem. Roślinki cały czas naginam i robie na większych odrostach topping .
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl