Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 75
  1. Post #21
    Szfagier masz jakieś zdjęcia zeszło rocznego out stara jestem ciekawy jaki sport z niego może wyjsć Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

2. Post #22
    Mam nawet fotorelacjeOutdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT szukaj w outdoor 2015
    0 0

3. Post #23
    taka bedzie roznica ze prawie zadna bo niechlujnie to zrobiles LST chyba ze codziennie bedziesz poprawial bo w tej chwili glowny szczyt jest juz na gorze.Wiatraki przy szczycie rosna przyslaniaja i sie smieja Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT zamiast po 3 dniach miec 6-7 wykszatalconych nowych odrostow to ty bedziesz mial 3
    0 0

4. Post #24
    Zidane ide to poprawić dziś Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

5. Post #25
    Up , poprawiłem od góry rudealis , big tooth
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

6. Post #26
    jest ładnie ale stac cie na wiecej Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT jeszcze mogles te wiatraki najblzej szczytu przypiac to by bylo w ogole super ale jest i tak ok!!! Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT wazne ze zdrowo wszystko leci Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT teraz tylko na biezaco dopinac i czekac na efekty po LST
    0 0

7. Post #27
    Dziś zrobiłem zakupy i doszły pestki moczyć będę je jutro , jak dawkować te nawozy na 10litrow ziemi ogrodniczej?
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

8. Post #28
    Up , przez ostatnie 2 dni ogromne burze i opady , nie miałem dostępu do 1 roślinki (big tooth) która miała na sobie lst i te 2 dni ulewy była przyczepiona do ziemi i dlatego tak drastycznie wyglada , ale trening wylonil z niej 7 ładnych odrostow Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    a rudealisowi przed opadami ściągałem trening i go spowrotem bd montować jeśli tylko pogoda pozwoli. wszystkie 7/7 sezonów Żyje , i jutro lecą do doniczek auto . A teraz macie kilka fotek z dziś z poranka Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    -big tooth
    -easy sativa
    -early skunk
    -early pearl
    -outdoor star
    -critical russian
    -rudealis skunk 2/0
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

9. Post #29
    critical russian mialem niezla wielka krowa rosnie Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

10. Post #30
    W tym rzucie outdoorowym od początku dominuje wielkością i ilością pięter Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

11. Post #31
    no u mnie to chujowo szly na poczatku z tym ze zdrowo zapraszam jak masz ochote popatrzec Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT SZKODA ZE JEJ NIE ZAJARALEM eeeh

link https://forum.nasionakonopi.pl/356,f...or-2014-a.html
    0 0

12. Post #32
    Witam po długiej nie obecności turaj macie kilka fotek co mam na telefonie dziś wam dodam aktualne
    Ten z treningiem big tooth ,outdoor star, early skunk z pięknymi odrostami 2 zdjęcia , zajebiscie sie krzaczy , critical Russian i mały AK 47 auto jeszcze kilka automatów wrzucę w miedzy czasie
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

13. Post #33
    Ładnie który to ich dzień???ostatnie zdjęcie może być przelana...
    0 0

14. Post #34
    Dziś około mija 60 zobaczysz jak dziś zrobię zdjęcia bo niektóre zdjęcia maja ponad 10dni

--- Dodano ---

A ten AK 47 nie przelany zdjęcie było robione o 24 roślinka spała Poprostu ale zdjęcie zrobiłem ��
    1 0

15. Post #35
    Łapcie z dziś
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

16. Post #36
    Dawaj rób FIM Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

17. Post #37
    Ty chłopie wysyłasz fotki roślin na snapchacie, czy mi się wydaje? Życie Ci kurwa nie miłe? Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT

A tak poza tym to super ładne rośliny Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    Moje fotorelacje:
    AKxXWRx [AF] + OG Kush [AF] - PCBox
    White Russian x Flash Babylon [AF] - PCBox

<------- Pomogłem? Postaw blanta

♩♪♫♬
    0 0

18. Post #38
    Zdjęcia robione na snapchacie bo łatwo mi podpisać roślinkę i zdjecie mniej zajmuje , w sumie to dobry sposóbOutdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT zdjecie pierwszego fim'u na rudealisie , Fin poleciał jeszcze na star i crit/russ.
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

19. Post #39
    Jak to możliwe ? Roślinki maja około 60dni outdoory
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

20. Post #40
    Płeć pokazały i tyle, spokojnie chłopie.
    Moje fotorelacje:
    AKxXWRx [AF] + OG Kush [AF] - PCBox
    White Russian x Flash Babylon [AF] - PCBox

<------- Pomogłem? Postaw blanta

♩♪♫♬
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl