Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 86
  1. Post #1

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Siema Wszystkim OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Na start trochę słodu OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Cieszę się, że znowu mogę z Wami uczestniczyć we Wspólnych Przygodach
    Miło widzieć starych Znajomych jak i nowe obfite grono pozytywnych Wariatów, mających wyje...ane na dotychczasowy system, także
    na starcie Wielki Szacunek dla Was OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Życzę Wszystkim wytrwałości i zimnych jak stal nerwów, bo na 100% będzie się działo.
    Każdemu z Was by wracał do domu płacząc i wijąc się z bólu mówiąc przy tym ''Kurwa jakie to Ciężkie''
    Aby Wam Wszystkim powsadzali palce do gipsu od Trymowania!!!
    Jazda Bracia i Siostry OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

1.Pochodzenie i odmiany Pestek:
    - 3x Kali Mist od Serious Seeds
    -3x Ak-47 fem od Serious Seeds
    -2x Tangie od Reserva Privada
    - 1x Critical Jack Herer od Delcious Seeds (gratis)
    -1x Hay-Z od Ministry of Cannabis
    - 1x Northern Light x BigBud od Ziomka
    -1x Coś

2.Charakterystyka Spota
    Spot jest 3 częściowy, roślinność mieszana między liściastymi, a iglakami. Dobrze skitrany OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

3.Nawozidła
    WEG: Gnojówka pokrzywówka, Biobizz organiczny na weg
    FLO: Gnojówka bananówka, pozostałe w koszyku
    Ochrona: sprawdzony topsin oraz snacol

4.Trening
    FIM, Topping, supercroping, croping, DEFOLIACJA, i miejmy nadzieje, że w późniejszym czasie jakieś rusztowania hihi OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

5. Mój Drugi klasyfikowany Outdoor OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

6. Update max do 2 tyg od poprzedniego

Czas na zdjęcia

3x Kali Mist Serious Seeds
    (2 niemowlęta w wieku ok 18 dni plus trochę większy Kalik ok 70-80 dni)

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010068.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010079.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010080.jpg

Trochę o Kaliku, wyszedł z boxa, jest po wielu treningach wstępnych i liczy sobie ok. 70-80 dni
    (FIMy lub toppingi na każdym szczycie który wybiegał ponad wysokość ogólną rośliny, mega się przez to rozrósł, od tego momentu nie pozostało mi nic jak zostawić go samopas, a przy przejściu na flo i później będę robił mu defoliację = fryzjera)

3x AK-47 Serious Seeds

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010070.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010072.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010073.jpg

na spocie

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010075.jpg
    2x Tangie
    ( w wieku ok. 18dni) - piękny potencjał od startu w porównaniu do innych
    Jedna jeszcze nie znalazła domu

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010066.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010074.jpg

na spocie

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010077.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010076.jpg

nr 3 brak zdjęcia ze spota, nie wiem czemu ale 1/4 zdj. mi nie zapisało,
    będą na kolejnym upie

1x Critical Jack Herer (gratis) - temu to się nie spieszy... hihi

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010069.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010078.jpg

1x Hay-z Ministry of Cannabis

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010067.jpg

ze spota tak samo, brak zdjęcia

1x Northern Light x Big bud od Ziomka
    Ma podobno medyczne właściwości

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-p1010071.jpg

Dziewczyny miały trochę trudny start, ale nie łamiemy się i lecimy. Toż to dopiero początek OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Bless OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    OOOOOO a juz myslalam ze Cie kosmici porwali tak malo Cie na Forum !

Ciesze sie ze powrociles ! i nie moge sie doczekac kolejnych "Carmelit " i "euforit" OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] powodzenia ! i oby Ci worki na ziemniaki potrzebne byly zeby to wszystko do domu dotargac !!!!

pozdro !! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

3. Post #3
    hihi Agnetka po całości OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Nowa istota przyszła na Świat i mnie trochę zabiera, ale powolutku systematyzuję swoje nowe życie OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Dziękuję KIM !!! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez PaanOramix Zobacz posta
    hihi Agnetka po całości OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Nowa istota przyszła na Świat i mnie trochę zabiera, ale powolutku systematyzuję swoje nowe życie OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Dziękuję KIM !!! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    ojej no to moje najszczrsze gratulacje !! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

5. Post #5
    No i piąty z wyczekiwanych przeze mnie outdoorowców wystartował! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli Przyjacielu. NIe ma co sie nastawiać
    na bicie zeszłosezonowego rekordu, bo takie pestki trafiają się raz na milion, ale... kto wie? OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Doświadczenie już masz, skill odpowiedni jest, to co ma nie pójść, tak? OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Będę kibicował!
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

6. Post #6
    Wiedziałem że mnie zaskoczysz OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] fajny ten duży reszta też zdrowo idzie.powodzenia OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

7. Post #7
    Dzięki Chłopaki OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Al postaram się robić co w mojej mocy, nastawiać się będę dopiero na trymowanymi topami, tak jak mówisz jest za wcześnie by się nastawiać OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Special ja zawsze musze kombinować hihi cieszę się, że choć trochę Cię zaspokoiłem. Miałem plan większej foli, ale spalił już na samej panewce OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] zobaczymy jak pójdzie z guerrillą OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Pozdro OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

8. Post #8
    Jestem ciekaw tego Hay - Z OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Miałem go wziąć, ale ostatecznie poszła Amnesia. Piękna Kali, All może się mylić, bo kilo pęknie jak nic OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Szykuje się kolejny monster, moja wyglądała tak w czerwcu. Pozdro OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

9. Post #9
    Hay-z późno dochodzi, najpóźniej z nich wszystkich, tak naprawdę go mogłem przygotować w boxie, ale zobaczymy jak się będzie zachowywał OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

10. Post #10
    Trzymam kciuki i kibicuje.
    ps. Osobiście szkoda by mi bylo tak zacnych pestek na outa....
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez mattiv Zobacz posta
    Trzymam kciuki i kibicuje.
    ps. Osobiście szkoda by mi bylo tak zacnych pestek na outa....
    Hehe dzięki OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Daj zarobić na ledy OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

12. Post #12
    Bylem pewny ze polecisz z czymś z sweetseeds, kolejnym fast;) sam sie zastanawiam czy nie dokupic malej kolekcji od nich.
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

13. Post #13
    Kupuj, miałem ale w boxie, właściwie jedną jeszcze mam, jest to black cream auto, z genem od Carmelity (ma zajebisty szczyt). Są to niesamowicie mocne pestki, masakryczna powtarzalność OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] No i działanie OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Polecam Ci je Mativ ze 100% pewnością

Właściwie, mam jeszcze pestki carmelity, które sama dała, nie jest powiedziane, że coś jeszcze dobije OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] skoro namawiasz OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

14. Post #14
    Przekonales mnie. Ale wezmę sezony, po jednej z kazdej odmiany fast vers.
    0 0

15. Post #15
    Gratulację, widać nie tylko konopie płodzisz OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Niech prowadzenie Tej Istoty przez życie idzie Ci jeszcze lepiej niż uprawa OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Super odmiany, zdrowo a Kali to już w ogóle olbrzym będzie OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Na czym to rośnie?
    Nie boisz sie tego ślimakola tyle i tak blisko rośliny? ja bym nie chciał później tego jeść tyle OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Powodzenia z blantem OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

16. Post #16
    Dzięki Zielony OG OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Oj maleńka jest piękna i tak jak mówisz, będę robił wszystko by wychować ją jak najlepiej w tym ''nieco'' chorym świecie OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Snacol używałem pierwszy raz ( w folii nie miałem tego problemu), no może i za dużo, ale gdzieś tam widziałem kiedyś mi mignęło i Ktoś też tak miał, jak pojadę za kilka dni to go trochę rozmiotę, a muszę, bo jeszcze ogrodzenia są lekko nie dorobione, no i z reszstą 3 panny czekają na wysadzenie OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] On się rozpuszcza w wodzie? Bo jak tak to rzeczywiście chujowo :p

Z ziemią pod też nie miałem czasu by im tam ze 100l wrzucić pod jedną, łącznie poszło mi 160 l fajnej gleby pod nie OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Myślę jeszcze o oborniku końskim granulowanym, pożyjemy zobaczymy OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Pozdro!!!
    0 0

17. Post #17
    Slimacol nie rozpuszcza sie w wodzie i nie wpływa na roślin. Mam 3kg OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

18. Post #18
    No świat mamy niestety jak widać :\
    Człowiek ma jednak coś z roślin i w jakim otoczeniu żyje i czym z tego się karmi taki wyrasta OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

A z tym sancolem tez widziałem to na jakiejś fr i ktoś został za to zjebany, że 2m sie powinno sypać od krzaka...
    Czy się w wodzi rozpuszcza to nie wiem ale chyba coś na pewno a na pewno się rozkłada i jak postoi na deszczu to taki meszek rośnie na tym jak włoski na zepsutej zupie ;d
    0 0

19. Post #19
    Szkoda ze nie 10m OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]. Od lat tego używam i to nie tylko przy Mj i z największym wrogiem mam spokój.
    0 0

20. Post #20
    No to już wszystko wiem, czyli nawet nie najgorzej to wyszło, jak sobie pomyślę, przyjmując nawet 2 m od krzaka to musiałbym kilo na jednego wydupcyć, a to drogi szpas był by OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl