Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 86
  1. Post #21
    Aleś wychodował bydlaka fajny zadbany ten kali mistOutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Powodzenia!
    0 0

2. Post #22
    Cytat Zamieszczone przez PaanOramix Zobacz posta
    Aby Wam Wszystkim powsadzali palce do gipsu od Trymowania!!!
    Bede musial isc na L4, z zawodu jestem TRYMER'em! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Nie lubie czarnych zyczen, ale Tobie zycze powodzenia OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

3. Post #23
    AKTUALIZACJA

No to jadziem OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Dwie dziewczyny padły (Tangie i Ak47), kij wie co z nimi, jedna już ususzona leżała (pomyliła terminy), a druga złamana u nasady łodygi...

Doszły za to kolejne gwiazdy na spota, trzy moje oraz dwie od braci OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Zacznijmy od Braci, właściwie to jednego, bo za bardzo się zjaraliśmy i trzem pannom zdjęć nie zrobiłem, jednej mojej i jednej od brata

Lemonik brata nr 1:

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3981.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3982.jpg

Z moich nowych gwiazd doszły kolejno:

Kali Mist Serious Seeds:

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3959.jpg

Hay-Z Ministry of Cannabis :

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3958.jpg

Pozostałe damy osiedlone od początku:

Kali Mist :

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3962.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3964.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3965.jpg

2x Ak47

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3961.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3960.jpg

Northern Light x BigBud

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3957.jpg

Byczki :

Kalik

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3970.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3966.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3967.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3969.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3971.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3978.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3975.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3976.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3977.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3979.jpg

Jeszcze to coś, które za niedługo powinno być rozpoznawalne

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3972.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3973.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3974.jpg

Wspólnie

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3980.jpg

Pozdrawiam OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-img_3968.jpg
    0 0

4. Post #24
    Ale byki OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] aż se powiedziałem pod nosem OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] czym ty je karmisz? OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

5. Post #25
    Gęsto i konkretnie, kozacko rosną, żałuję, że nie zastosowałem lst na swoich chociaż w doniach trochę kiepsko OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

6. Post #26
    Jakie one są rozrośnięte OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Powodzonka!
    0 0

7. Post #27
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Ale byki OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] aż se powiedziałem pod nosem OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] czym ty je karmisz? OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Z tym karmieniem to trochę im szczędzę ;/ oczywiście, nie dlatego, że nie chcę, ale kurwa no nie mam czasu robić tego tak jakbym chciał, dostały z 2 tyg temu gnojówki trochę i z biobiza organic na wega dziebko OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

A mi się właśnie wydawało, że słabo lecą, może nie te duże, ale ta reszta chyba tak? Nawet nie miałem czasu by do Was pozaglądać, dzisiaj albo jutro odrobię zaległości !!! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

8. Post #28
    Pięknie sie dzieje a będzie jeszcze piękniej OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Farta
    0 0

9. Post #29
    Cytat Zamieszczone przez PaanOramix Zobacz posta
    Z tym karmieniem to trochę im szczędzę ;/ oczywiście, nie dlatego, że nie chcę, ale kurwa no nie mam czasu robić tego tak jakbym chciał, dostały z 2 tyg temu gnojówki trochę i z biobiza organic na wega dziebko OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

A mi się właśnie wydawało, że słabo lecą, może nie te duże, ale ta reszta chyba tak? Nawet nie miałem czasu by do Was pozaglądać, dzisiaj albo jutro odrobię zaległości !!! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Żadne słabo OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] a tak na marginesie to wydaje mi się że stosujesz jakiś doping w postaci miksturek OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

10. Post #30
    Uwierz mi, że nie, przecież ten kalik już od któregoś lutego rośnie, z pod lampy wyskoczył OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Dajcie proszę tej legalizacji ! Tak bardzo chciałbym by rosły na kompoście i to dużej ilości, robił jakieś druidzkie mikstury jak to Special napisałeś OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] bez kitrania się po krzakach...
    Ale ważniejsze dla nich jest by po jednym browarze jeździć swoją furą, ja się pytam w którą stronę nas pchają, a my się poddajemy?!
    Bless Bracia i Siostry OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

--- Dodano ---

0 0

11. Post #31
    Ładnie je karmisz bydlaki w chuj OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Outdoor2016
    0 0

12. Post #32
    jedna z ciekawszych fotorelacji, pozdrawiam OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

13. Post #33
    Dzięki chłopaki OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

14. Post #34

15. Post #35
    Spodobało mi się to ogrodzenia z przeplecionych patyków OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Kalik, ciekawe jak teraz wygląda :P
    0 0

16. Post #36
    Cytat Zamieszczone przez CharlieTango Zobacz posta
    Spodobało mi się to ogrodzenia z przeplecionych patyków OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Kalik, ciekawe jak teraz wygląda :P

Sam jestem ciekaw OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Trzeba jechać już go naginać dziada OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

17. Post #37
    Mini Up

Mini ze względu na to, że aparat zrobił 4 zdjęcia i zdechł.... Główny up będzie za niedługo, ponieważ tak czy siak muszę tam jechać,
    zaraz się dowiecie dlaczego... ;/

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1185.jpg

dlatego właśnie

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1182.jpg

Z Kalika poszła jedna duża gałąź (1 zdjęcie). Plecha, czy chuj wie co to (jeszcze nie miałem styczności z czymś takim na łodydze)
    Od razu całego przeczyściłem z odrzucanych i uszkodzonych liści, co najważniejsze, całego rozłożyłem (ponaginałem), tak jak tego drugiego do dziś nazywanego ''coś''. Do dzisiaj ponieważ wiem już co to jest OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Medyk, a dokładnie Durga Mata II z Paradise Seeds.
    Fajnie rośnie, mu tam chyba nawet lepiej niż Kalikowi, a ma mniej słońca.

Jadę może nawet dzisiaj zrobić oprysk z topsinu i porządnie podlać dziewczyny.
    Reszta leci nawet, nawet. No oprócz dwóch, które były bez zasieków. Sarna się pokwapiła, jednego wytargała z korzeniami, a za drugiego się już łapała i złamała go w połowie, będzie żył OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Najlepsze jest to, że akcja była świeża. Wkopałem z powrotem odrzutka, też powinien żyć OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Kalik przed działaniem

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1184.jpg

Durga mata 2 przed działaniem

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1183.jpg

Bless OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

18. Post #38
    aha i dorzuciłem pod rośliny obornik bydlęcy OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] zobaczymy czy coś zdziała OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

19. Post #39
    Mączniak albo plecha, na pewno coś z grzybów. Wycinaj zarażone miejsca, rób oprysk i będzie git OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Po deszczach też się u mnie sporadycznie pojawiało, ale opryski załatwiły sprawę. Lecisz wzorcowo! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Nie oddam przepisu za nic, jak jebany Panoramix!
    Choćbym musiał synu zabić... Będą jeszcze rano krwawić!
    Wiem jak działa ich organizm, doprowadzony do granic!
    Stoję sam, jak biały karzeł, w sercu planetarnych mgławic!
    0 0

20. Post #40
    Właśnie Pany, już trzeba myśleć o oprsykach.
    KOLEJNY WYDATEK OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] jprdl OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl