Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 104
  1. Post #41
    Witam wit witą

ZASUBSKRYBUJ WĄTEK

>Wczoraj padało
    >Jak oceniacie panny?
    >Poprawiłem LST
    >Nie odwiedziłem Skunka
    > Przyniosłem kubeczki z wyłonionymi pechami THCLORDA
    < Jak oceniacie LST>
    <Odległości 30 cm wystarczą dla roślin ?
    <Niebawem nie bedzie miejsca na poletku
    <Chyba się jaram
    <FOTY :

>> P.S Burza. <<
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-5-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-10-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-9-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-4-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-1-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-3-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-2-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-6-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-11-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-14-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-30_05_2016-15-.jpg
    0 0

2. Post #42
    wysłałbyś mi jakieś pestki tego Orange bud'a bo aż mnie w wuju strzyka jak sobie przypomnę jak dałem dupy CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    a Twoje panny zdrowo i zielono, ładnie CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

3. Post #43
    Cytat Zamieszczone przez Swiezaczek Zobacz posta
    wysłałbyś mi jakieś pestki tego Orange bud'a bo aż mnie w wuju strzyka jak sobie przypomnę jak dałem dupy CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    a Twoje panny zdrowo i zielono, ładnie CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 na quakemind zobacz sobie CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0

dobrze to wyglada oby tak dalej a jak miejsca brak to ten odrost w ta ten w tam ta i jakos bedzie CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 chyba ze wykszatlcisz po LST iles tam szczytow to wtedy do gory pojda
    0 0

4. Post #44
    Z przykrością muszę powiedzieć, że pestek tej odmiany już nie mam. Miałem tylko 2 sztuki.
    Jeśli wszystko będzie szło z każdą rośliną odpowiednio to pomysle nad zrobieniem wlasnych pestek.
    0 0

5. Post #45
    Ładne ,zdrowe i zielone,łap blanta za lstCharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

6. Post #46
    Amnesia haze 2.0 pokazaly glowy. Mam ich jeszcze 3 tylko ze ta teojeczka od tygpdnia na out i burze xd CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160601_154237.jpg
    0 0

7. Post #47
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0zajebiste lst, trzymaj tak dalej. Dla mnie kozacko CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 z fartem do końca CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

8. Post #48
    Charlie spróbuj takie szybkie lst (sprawdzone) Połóż po prostu donicę i tyle CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 Fajnie działa, do tego odrosty wyrównaj do jednego poziomu i wszystkie automatycznie jak je będziesz pilnował na tym samym poziomie będą szczytowymi CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Powodzonka Kolego CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0!
    0 0

9. Post #49

10. Post #50
    MRÓWKI TO PIERDOLONE ZŁO, TĘPIĆ. BEZ DYSKUSJI

Dziś byłem odwiedzić panny i wrociłem podburzony na psychice...
    Skunkowi jakaś sarna prawdopodobnie zrobiła topping i jujebała 2 odrosty... Jutro ide zrobić porzadne ogrodzenie, myslicie że skunk sezonowy da rade wykrzesać z siebie jakis plon ?
    Druga rzecz, która mnie zasmuciła to mrówki i ich duuuuża ilość jaj w donicach (donica od criticala i medicala) - jutro kupuje srodek na te gowno w duzej ilosci..
    Trzecia sprawa to pestka amnesii, brązowe liście, nwm czy popalone.. nic jej nie lalem przeciez.. CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 Byc moze ph gleby czy ki chuj.
    Czwarta sprawa to to, że dowiedzialem sie tego iż Budy są sezonowcami i nie wiem czy bedą w stanie dojsć pod naszym niebem.. A jeśli dojdą to mniej wiecej w ktorym miesiacu i jego części?

Kiełkuje nowe pestki od THCLORDA ktore mam
    Zakupilem od Gnoma produckji naszego Beeboka kolejne 11 i licze na to że niedlugo je odbiore koniec czerwa zbliza sie wielkimi krokami, a nie mialem okazji dbać o panny w tak poznym okresie.
    Dzis ogarnąłem nowego spota na nie i szkoda, ze nie wpadlem na to wczesniej CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Pozdrawiam serdecznie, mój out tegoroczny mimo ze wiekszy nie bardzo mnie zadowala od ubieglorocznego CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0

Dodając jeszcze kilka pytan,
    czy roślina mająca niedobór azotu przejdzie samoczynnie w stan flo ?
    Wywołanie wczesnego flo na sezonach, jaką metodą ? Naginanie się nie sprawdza bo nowe odrosty sie pojawiają, jakiś wrek nałożyć z materiału żeby roslina oddychała czy cu ?
    0 0

11. Post #51
    Amnesie przesuszyło, możliwe to? skunk da radę czy nie, nie ważne, rośnie, więc pozostało patrzeć i głaskać CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Nie oceniaj out'u przedwcześnie i nie porównuj, będzie git, zobaczysz CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0

czy roślina mająca niedobór azotu przejdzie samoczynnie w stan flo ? tak ale czemu nie walczysz, do kwitnienia potrzebny jest głównie potas i fosfor

Wywołanie wczesnego flo na sezonach, jaką metodą ? W partyzanckiej ciężko (ZASŁONIĆ/przykryć) albo lać już nawóz na flo delikatnie dać im do myślenia

Czemu naginanie się nie sprawdza? to chyba dobrze, że nowe odrosty ida? CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0

Bless CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

12. Post #52
    Dzis wybieram sie wlasnie zrobic ogrodzenie konkretne dla skunka zeby sytuavja sie juz nie powtorzyla. Czuje potencjal w tej roslinie, gruba lodyga i wysokosc wiec ..
    TSO mowil ze orang budy to yakie californijskie odmiany i trudno by doszly u nas wiec wlasnie z tego powody chcialbym wywolac to flo zeby nie zmarnowac plonu i czasu poswieconego na rosline. Stad taki tok myślenia
    Amnesia.. Te amnesie to troche takie bez zycia. Ale kielkuje nowe..
    Dzieki za zaingeresowanie panorama
    0 0

13. Post #53
    Nie ma za co, walcz ostro i się nie poddawaj CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Aha i mów do roślin, one słuchają ! CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

14. Post #54
    Z lekkim zawstydzeniem powiem, ze za kazdym razem to robie XD
    0 0

15. Post #55
    Ja tez do nich gadam CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

16. Post #56

17. Post #57
    a te co mówiłem 11 sztuk w innym temacie co miałeś okazje się wypowiedzieć. CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Może jakiś gratis dostane, a kij go wie. Gnom podobno dobra firma także może .. CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Jeszcze 8 pestek od THCLORDA czekam aż łepki pokaże, bo kieły dały po centymetr :P
    Z pogodą ma być przejebane bo żar z nieba przez dwa tyg non stop, musze uważać na maleństwa i lać duuuzoo wody CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0

Edit.

18. Post #58
    UP

Z samego rańca postanowiłem przejść się na spot i zaprowadzić kolejny miot autoatów od pana THCLORDA, kiełkowałem od niego w jednym czasie 11 pestek i wyszło ładnie 8
    Co do kiełków tego miotu, były one baardzo długie centymetrowe, białe, żywe korzonki, jedna nawet puściła listek na waciku co mnie bardzo ucieszyło.
    Zobaczymy jak to będzie z tymi odmianami, niestety pomieszały mi się i dokonanie podpisu nie było możliwe xd
    Są tam, AMNESIE 2.0, Hejz x WR i WW, lecz w jakich ilościach poszczególnej odmiany nie wiem.
    Jak narazie są w kubeczkach do czasu aż będe miał wiecej czasu na noszenie ziemi, na spocie niesamowicie piaszczysta gleba CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Na spocie odwiedziłem również budy, criticale, lemona i medicala wraz z poprzednimi pestkami od THCLORD
    Oberwałem pożołknięte liście z budów i wykarczowałem z trawy obrzeża dołków co by więcej światła miały, nie naginałem postanowiłem, że chce mieć rośliny wysokie niczym tyczki :P
    Zrobiłbym oprysk z pokrzywy, ale po chwili zapchała mi się pompka tym całym szlamem.. Pamiętajcie, odcedźcie sobie swoją gnojówkę zanim nalejecie ją do dozownika w celu uniknięcia zepsucia popmy.
    Czekam nadal na pechy od Pana Gnoma.
    Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do śledzenia. PIS JOŁ
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_074456.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082430.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082458.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082521.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082609.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082621.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082653.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082716.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082735.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082756.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082830.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_082927.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160622_083030.jpg
    0 0

19. Post #59
    az sie lezka w oku kreci jak patrze na to pestek w chuj a nic nie moge zostaje tylko podziwiac :P
    0 0

20. Post #60

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl