Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 104
  1. Post #21
    Dzień 30

Podlane po 2 litry wody (BEZ NAWOZOW)
    22 ' C w cieniu
    Słońce jest
    NIENAWIDZE KURWA KORZYSTAĆ Z TOUCHPADA.
    ELO.
    Pozdrawiam.

Ps. Może ktos pomóc w diagnozie dwóch panien? BUD i ES jakoś krzywe są i mają jakiś niedobór, czy może przelane?
    1st - BUD
    2nd - BUD
    3th - BUD
    4th - ES
    5th - SKUNK
    6th - BUD - zdrowy
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-bud.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-bud-wiednoacy-lisc.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-13113311_1702979439957658_730332666_o.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-es-slaba.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-skunk.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-zdrowy-bud.jpg
    0 0

2. Post #22
    Jakie ph wody?
    0 0

3. Post #23
    Te popalone krawędzie to stawialbym na zbyt dużo azotu a dolne żółte liście to złe ph ziemi. Sypnij dolomitem.
    0 0

4. Post #24
    Sypne dolomitem, ale po powierzchni czy jakoś w głąb ziemi go umiescic xd ?
    0 0

5. Post #25
    Rozpuść w wodzie i podlej tym, albo podsyp krzaka i polej wodą.
    0 0

6. Post #26
    wyglądają jakby za mało miały słońca na moje oko, czyżby w cieniu je posadził ? CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

7. Post #27
    Poradził je wcześni. Słońca teraz mają od ch* pproszę pana
    0 0

8. Post #28
    Za dużo nawozu,u mnie jest to samo.Wyplukalem wodą i zobacze...
    0 0

9. Post #29
    Dzień 35

Witajcie pogoda ostatnimi czasu dopisuje, codziennie podlewam po jakoś półtora litra wody z braku zajęcia.. Nie przejmujcie się nie ma obaw przed tym że ktoś się zainteresuje moimi krucjatami CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Od tygodnianie lałem żadnego nawozu, leci sama woda bo braków nie widze.
    Es stoi w miejscu bo nie mam czasu wybrać się do ogrodniczego po dolomit jak kolega wyżej radził.. Pojawia się pytanie czy ta sativka da jakiś plon mimo tego, że jest sezonem i "WYBACZA"?
    Na spocie zawitały pestki od sklepu TanieSianie.pl są to odmiany automatyczne :
    - Critical high x3
    - Lemon Jack x3
    - Medical high x3
    Chciałbym zwrócić uwagę, że kiełkowalność nasion od producenta LaDiva to 100% polecam każdemu jeśli chodzi o to CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Zobaczymy jak to będzie wyglądało, pestki miały bardzo ładne ogonki, dziś wsadzone i zroszone +/- dziesięcioma psiknięciami z pompki.
    Jak wstawię zdjęcia poproszę zielonych o dodanie tych odmian w nazwie mojej FR.
    A tym razem zapraszam do przewertowania zdjęć, pozdrawiam wszystkich i zachęcam do udzielania się w tym o to skromnie prowadzonym miejscu.
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-dzien-35-es.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-dzien-35-skunk.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-jablon.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-orange-bud-1-35dzien.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-orange-bud-kulawy.jpg
    0 0

10. Post #30
    Zajebiste zdjęcia, no i klarowność CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 Bardzo Git CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0

Lecisz dalej ! CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 ESowi coś brakuje, ale to chyba przypadłość sativ na starcie, też tak miałem, nawet po podlewaniu nawozem na wega, na chwilę się poprawiało, a potem znowu żółte końcówki, zbierze się w końcu i wystrzeli w kosmos CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

11. Post #31
    Tez bym zrobił u siebie LST ale w h...j ślimaków.
    Es tak jakby brakowało azotu,a reszta spoko..
    0 0

12. Post #32

Nowa dostawa panienek

Dzień 41 zmagań

W dniu dzisiejszym na świat przyszły 3 nowe odmiany jakimi są:
    - Critical high od producenta LaDiva od TanieSianie
    - Medical Ligh - ll -
    - Lemon Jack - ll -
    W prowizorycznej szklarni na wysadzenie czeka kolejne 6 pestek od tego samego producenta.

Dla testu wysadziłem criticala i medyczną odmiankę do doniczek. Reszta idzie do dołków o pojemności +/- 7 L z ziemią do kwiatów 5,5 - 6,5 pH. 2,80zl za 10L

Critical - 7 L
    Medical - 5 L

Od 3/4 dni słońce chowa się za chmurami, które nie szczędzą wody.

Proszę o umieszczenie w nazwie mojej fotorelacji te 3 odmiany : Critical High, Medical Light, Lemon Jack.
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-15_5_2016-1-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-15_5_2016-2-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-15_5_2016-3-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-15_5_2016-4-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-15_5_2016-5-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-15_5_2016-6-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-15_5_2016-7-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-15_5_2016-8-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-15_5_2016-9-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-15_5_2016-10-.jpg
    0 0

13. Post #33
    Ładnie CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 Zdrowe, zieloniutkie CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 U mnie tez pada od kilku dni, ale deszcz też potrzebny CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

14. Post #34
    Konieczny Kali CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 ! Zajebiste CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 nie ma się nawet do czego dopierd.... Ba, trzeba pochwalić CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0

Ładne LsT CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

15. Post #35
    Teraz już ładnie polecą na tym lst. Niech Ci zdrowo rosną i bez żadnych ślimaków!
    0 0

16. Post #36
    Dzień 48
    Witam po 7 dniowej przerwie
    .
    Czynności wykonane na spocie przy panienkach :

- Spryskanie gnojówką (półtora roczną) całego spota z pompki od AmbiPour +/- 0,4 L
    - Podlanie OrangeBudów 1,5 L z dwoma nakrętkami Biohumusa
    - Poprawienie lst przy tych gdzie potrzeba
    - Dosadzenie Lemon Jacka w ziemie
    - Podsypane ziemią pod same liscienie
    - Podsypanie dolomitem Easy Sativy jak kolega Stachu
    - Przyprowadzenie do foliaka dwóch odmian od Pana THCLORDA z Os - White Widow x White Russian x1 & Amnesia Haze 2.0

Wszystkie małe Panie są pod butelkami, wentylacja zapewniona. Pojawia się pytanie, w jakim okresie zdjąć butelki ? (czynniki o ktore pytam to deszcz, słońce, temp)

Dokupiłem specyfik na ślimaki o nazwie "ŚLIMAX" we wtorek jak pojawie się prawdopodobnie na spocie to podsypie jedno i drugie miejsce bo widać, że rośliny zostały podjedzone przez małe pędraki.

Kiełkują się nowe pechy od Pana THCLORDA
    FOTO NIŻEJ
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-1-1-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-1-2-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-1-3-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-1-4-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-1-5-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-1-6-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-1-7-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-1-8-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-1-9-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-1-10-.jpg
    0 0

17. Post #37
    Moja Amnesia wygląda jak Twoja ES - cała pomarszczona, ale rośnie. Próbowałem różnych środków, ale nie pomogły i odpuściłem. Może to jakaś mutacja...
    0 0

18. Post #38
    sadzisz widze ladnie bede zagladal i dogladal co wyrosnie
    0 0

19. Post #39
    Moja Amnesia wygląda jak Twoja ES - cała pomarszczona, ale rośnie. Próbowałem różnych środków, ale nie pomogły i odpuściłem. Może to jakaś mutacja...
    No dziś byłem na spocie i moją sativke prawdopodobnie wpierdoliła sarenka CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 Szczęscie, że skunk stoi nienaruszony mimo tego ze koło jego łodygi były dwa kopytka CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Mam mrówki w donicy od medicala, zmienia to postać rzeczy czy tylko na + ?

THCMASTA, pozdro i dzieki.
    0 0

20. Post #40
    Kolega miał w donicach pełno mrówek,jak potrząsał to jaja wylatywały jak ziarenka ryżu i to sporo tego było. Mrówki są na plus,spokój ze ślimakami a szkód też żadnych nie robią.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl