Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 131
  1. Post #1

Big outdooor 2016 by Plantator

Witam wszystkich outdoorowców jak i indoorowców . W roku 2015 zostałem okradziony , wiem przez kogo znalazłem winowajców , byli to starzy klienci którzy poprostu pewnego razu sledzili mnie aż do spota więc jedynie mogę się posądzić o to że nie poszedłem wtedy w nocy ale mleko rozlane więc .... Lecz wracam w 2016 z nowymi siłami jak i pestkami . W moim zestawieniu nasion znalazły się : 16 x Kryminał Plants No Name REG , są to nasionka od dobrej mordy z forum Kryminała któremu chciałbym z całego serca podziękować publicznie , bo osobiscie już to zrobiłem gdyz on jest głównym fundatorem mojego sezonu , jedziemy dalej : 2 x auto super skunk FEM od King seeds polecam !!! , Ruderalis skunk 2 od THC THC X5 , Easy Plant auto fem x1 od thc thc , I na koniec moja duma od AK seeds : 5 x STRONG BERRY FEM . Do tego mam zamiar dokupić od beeboka 10 x Auto Haze 2.0 i jakies 10 auto regów od F2 , Więc arsenał mam w tym roku pokazny zdjęcia spotów już niebawem , teraz zdjecia zestawu nasionek i 2x kryminał plants w doniczkach aktualizacje zdjęć mysle tradycyjnie co tydzień maks 2 tygodnie pozdro 5 !!!
    Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160218_082604.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160218_082610.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160218_082622.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160218_082626.jpg
    0 0

2. Post #2
    Nie za wcześnie na outa trochę? Chyba że tyle krzaczorków będziesz trzymał w domu do rozpoczęcia sezonu.
    PS: Sezon rozpoczyna się w kwietniu?
    0 0

3. Post #3
    Ładna fotorelacja się szykuje Big outdooor 2016 by Plantator

redpow3r Jakoś w połowie kwietnia.
    0 0

4. Post #4
    No to powodzenia moge życzyćBig outdooor 2016 by Plantator też już nie mogę wytrzymać ze startem ale nie aż tak Big outdooor 2016 by Plantatorw czym to będziesz trzymał w boxie? na parapecie? w szklarni ?
    0 0

5. Post #5
    Wcześnie zaczynasz, ale blant za odwagę. Jeśli nie będziesz tego trzymał w boxie, to uważaj żeby Ci nie zakwitły, bo słońce krótko jeszcze świeci. W razie czego możesz później dawać przez krótką chwilę światło w nocy, aby zapobiec kwitnieniu, ale to może ją trochę popierdolić. W innym wypadku będzie musiała rewegować i będzie trzeba topy uciąć. Chyba, że masz boxa, ale do wiosny to może Ci niezly krzak urosnąć. Ja na razie mam 11 auto i jakieś regi, ale też powinienem już coś kminić więcej nasion i zacząć miejscówki robić, bo nie zrobiłem tego na jesień. Tak na prawdę, to do outa wcale nie tak daleko. Powodzenia!
    0 0

6. Post #6
    Strasznie wcześnie, ale trzymam kciuki! Oby tym razem się przyfarciło Big outdooor 2016 by Plantator

Ja w tym roku zacznę z pestkami jakoś pewnie na początku kwietnia, także kwiecień/maj na out.
    0 0

7. Post #7
    No kolego, prawie miesiąc żadnych UPów. Żyjesz jeszcze? Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Muzyk Zobacz posta
    No kolego, prawie miesiąc żadnych UPów. Żyjesz jeszcze? Big outdooor 2016 by Plantator
    Pannom zmroziło dupy Big outdooor 2016 by Plantator
    "Wcale nie rozumiem o co chodzi w tym kawale , mówię Palenie nie mówię Palenia nie palę .."
    1 0

9. Post #9
    Powodzenia i czekamy na up'a Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

10. Post #10
    Koledzy jak widać administracja nie zatwierdziła mojej relki dlatego nie ma upów roślinki sobie jakoś radzą ledwo ale radzą myśle ze za ok 2 tyg idą na spota do wiader a automat pewnie zostanie na parapecie Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

11. Post #11
    O chłopie, nie rozpędzałbym się tak. Jeszcze potrafi dowalić przymrozek od czasu do czasu, więc na dwór bym ich jeszcze nie dawał. Poczekaj spokojnie do kwietnia i obserwuj pogodę Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

12. Post #12
    Szybki wysiew nie zawsze idzie w parze z wielkością rośliny...musisz zapewnić od początku dobre warunki bo zapewne inne posadzonych na początku maja w optymalnych warunkach je dogonia...
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez Na Łogowiec Zobacz posta
    Koledzy jak widać administracja nie zatwierdziła mojej relki dlatego nie ma upów roślinki sobie jakoś radzą ledwo ale radzą myśle ze za ok 2 tyg idą na spota do wiader a automat pewnie zostanie na parapecie Big outdooor 2016 by Plantator
    Zatwierdzona, zatwierdzona. Powiem więcej - Twój szybki start "wymusił" na nas założenie już teraz działu "outdoor 2016" Big outdooor 2016 by Plantator
    To teraz nie daj ciała i pokaż jak to robią zawodowcy Big outdooor 2016 by Plantator Ciekawe kiedy ruszą kolejni "terenowi" śmiałkowie. Łap blanta!
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

14. Post #14
    Też już się niecierpliwię. Big outdooor 2016 by Plantator

Ale jednak do tego 10 kwietnia poczekam z kiełkowaniem Big outdooor 2016 by Plantator

Pamiętam w tamtym roku miałem af'a na dwór wysadzonego jakoś po 15 kwietnia i całkiem ładny krzaczorek rósł, aż do tragicznej śmierci... Big outdooor 2016 by Plantator

Jak przetrwają to przynajmniej zaoszczędzisz na podlewaniu, bo chyba coś tam padać w tym kwietniu i maju będzie.. Chyba Big outdooor 2016 by Plantator
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    0 0

15. Post #15
    Dzięki mordeczki przesle fotki jutro albo za 2 dni maks pozdro i z fartem w tym sezonie !!! 5 Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

16. Post #16
    Chłopaki , będe miał spore opóznienie do 2 tygodni myśle ze względu że telefon mi padł a nie mam jak przesłać zdjęć Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

17. Post #17
    Ja tam w sumie obczaiłem sobie fajną strategię ;)
    Idę sobie na spota z lustrzanką, obchodzę go wokół parę razy dla pewności.
    Mam ze sobą 2 karty SD na jednej zdj plantów do FR, a na drugiej zdjęcia ptaków + jakiś leksykon lub coś w ten deseń.
    A jeśli ktoś zauważyłby mnie to jest wymówka: "Panie ja sobie tutaj fotografuję ptaki a dla udowodnienia włożona karta ze zdj ptaków i pokazujesz niedowiarkowi Big outdooor 2016 by Plantator Alibi zajeb**** Big outdooor 2016 by Plantator
    A co do FR powodzenia, ja też gdzieś za 2-3 tyg startuję ;)
    Łap blanciora !
    1 0

18. Post #18
    Wielkie dzięki za blanta , dziękuję wszystkim za słowa otuchy panny ruszają i mają się coraz lepiej nie może jednak wieczorem bedą jakieś zdjęcia Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

19. Post #19
    Czekam na te zdjęcia. Ciekawe jak Ci to idzie w taką hardkorową pogodę Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

20. Post #20
    Pogoda się poprawia, po 3 kwietnia ma być już ponad 20 stopni Big outdooor 2016 by Plantator ale myśle ze temperatura spadnie jeszcze ponizej 10 stopni. Powodzenia życzę i będe tu zaglądał Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl