Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 131
  1. Post #21
    To cykaj te fotki Na Łogowiec bo od lutego chyba się dużo zmieniło u twoich pannien? Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

2. Post #22
    Z fartem kolego Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

3. Post #23

Upragniony up !!

Przepraszam za tak długi brak zdjęć , brak czasu , brak słońca sprzetu przedewszysrtkim , roślinki mają się bardzo dobrze od 10 tego do 14 powinnny być już na spocie zdjęcia spota także zamieszcze dzisiaj myśle albo w tym tygodniu powodzenia z fartem , wesołych a teraz oglądajcie , oczywiscie wszystko bez lamp sam parapet i słońce lekka dawka biohumusa naprzemian z wodą Big outdooor 2016 by Plantator
    Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160328_121522.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160328_121542.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160328_121557.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160328_121605.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160328_121615.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160328_121623.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160328_121631.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160328_121642.jpg
    0 0

4. Post #24
    Zaszalałeś, jakieś panienki jeszcze zawitają do obecnych ?
    0 0

5. Post #25
    Jak już wcześniej napisałem rozpoczynając tę fr , oczywiście że tak , sezony niestety nie aczkolwiek automaty od Beeboka Auto Maxi Haze 10 sztuk oraz 5 lub 10 Amnesia Haze auto reg , na wakacjach pojawi się duck foot auto reg moze lekko wczesniej niż wakacje zależy od kwoty jaką będę dysponował , możliwe że dojdą jakieś sezony od kryminała : Maroc reeg , HH Reg , 2 no name fiolet REG ale to że dokupie jeszcze nasion i rozbuduje swój ogród jest bardziej niż pewne oczywiscie do tego wczesniej wymienione 5 x Strong Berry od Ak seeds , Super auto skunk od king seeeds ( jednego już wysadziłem jest na zdjęciu ) , Easy Plant auto od thc thc , Ruderalis skunk reg x2 więc w tym roku z grubej rury chłopaki i dziewczęta , kolejne sionka będe kiełkował ok 15 /20 kwietnia max Dzięki wszystkim za słowa otuchy i oby dobrze lecieć do końca 5 ! Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

6. Post #26
    Trochę słabo Ci to rośnie i to nie przez brak światła. Wygląda mi to na zbyt wysokie ph i niedobór azotu. Te z lutego powinny być prawie do połowy okna. Mierzysz ph? Może ktoś jeszcze się wypowie, bo te żółte listki mówią, że coś jest nie tak... Pozdro Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

7. Post #27
    U mnie 1 z 12 krzacków poszedł dziś na out jak wytrzyma do pt to reszte sadze Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

8. Post #28
    Ludzie za wcześnie zeby dawać już na pole je, temperatura spadnie jeszcze napewno w nocy poniżej 0, ale jak uważacie, z fartem
    0 0

9. Post #29
    Co do kali mista to powiem wam , że serio cienko w pierwszych dnia życia było ze słońcem , ph ? No nie zabardzo bym powiedział , co do wielkości to wam wciąż mówię ciężki poczatek 3 razy przesadzane , stres brak słońca więc nie ma sie co dziwic no ja nic nie przyśpiesze mój plan jak narazie wykonany idą pod butelki i do wiader wiec spokojnie , teraz się rozkręcają coraz wiecej lisci nowe pięterka i 5 ciopalczaste im już rosną z resztą to eksperyment więc ... A i do tego mam pytanie co do tych przymrozków głównie , co wy na to żeby wykopać dołek tak jak normalnie z tym , że wyłożyć go watą , albo bez kopania tylko wiadro od środka watą wyłożyć ?
    0 0

10. Post #30
    pH złe jak nic. Te auto to Ci wyjdą mikrusy jeśli tego nie ogarniesz, sezony może jeszcze jakoś sobie poradzą jak dostaną więcej słońca. Jak nie poprawisz warunków to lipa z tego wyjdzie, a jeśli teraz je wysadzisz to już w ogóle, bo jebnie przymrozek i plant padnie, żadna wata nie pomoże, bo to za małe rośliny.
    Moje fotorelacje:
    AKxXWRx [AF] + OG Kush [AF] - PCBox
    White Russian x Flash Babylon [AF] - PCBox

<------- Pomogłem? Postaw blanta

♩♪♫♬
    0 0

11. Post #31
    E nooo szkoda trochę tych roślin, myślałem że z boxa wjymiesz pięknie podrośnięte planty a tu takie zaskoczenie, nie wiem co ci tu poradzić, początek kwietnia ma być chłodny jeszcze ;/
    0 0

12. Post #32
    Kolego, proponuję zakup ph metru. Może być najtańszy np. płyn Heliga, bo podobno jest w miarę dobry. Wtedy mógłbyś zmierzyć ph, ale i tak wydaje mi się, że jest za wysokie i blokuje azot. Zgaduje, że podlewasz wodą z kranu, a ta często jest zasadowa. Zastosuj się do instrukcji, poczytaj trochę, a zobaczysz poprawę u roślinek. Forum służy głownie do pomocy, a nie wyśmiewania się. Nie zrażaj się Big outdooor 2016 by Plantator Gdybyś dał wcześniej fotki, to zapewne ktoś wcześniej zauważyłby jakieś nieprawidłowości. Wielkiej tragedii może nie ma, ale im wcześniej zareagujesz tym lepiej. Jeśli dasz takie planty na zewnątrz, to będą miały mniejsze szanse. Z fartem!
    0 0

13. Post #33
    Pozwole sobie zapytac czy woda przegotowana w czajniku bedzie okej do podlewania a najpierw kielkowania? Czy lepsza kranowka - jesli mozna sprecyzujciw swoje zdanie. Drugie pytanie jest na temat tego czy gdy wyjdzie kielek juz taki maly to trzymac dalej na grzejniku czy moze stac w dzien na parapecie zeby slonce swiecilo na niego czy lepiej na grzejniku zanim jeszcze ciut podrosnie tak zaby liscie najpierw wyszly?
    Son Goku mym mentorem.
    0 0

14. Post #34
    Ziomek nie wiem jakim cudem masz już jednego liscia na tym forum ale spoko , kiełek to ty wsadz najpierw w ziemie na ok 1 cm i przysyp ziemią , najlepiej jak dasz do zwilżonej ziemi kiełkiem w dół , ale nie do błota tylko do zwilżonej , wez je z grzejnika bo nie ma takiej potrzeby chyba , że masz dom zabity dechami i szczury sie rypia po dziurach to wtedy cos z tym zrób , wyjdzie kiełek a raczej sadzonka z ziemi odrazu do swiatła na okno / parapet reszte doczytaj na forum szukanie nie boli , co do kranówy to z czajnika nie zabardzo bo pozbywasz sie wszystkich minerałów

--- Dodano ---

A co do was , i tego waszego braku ph , to odkąd od tygodnia zaczeło się pojawiac słońce rolinki odrazu sie poprawiły do niedzieli przyszłej będą już na spocie jakims we wiadrach chwilowo , gdyż nie wiem dokładnie czy nowe spoty są odpowiednie , miały byc zdjecia ale brak czasu zrobił swoje , mniejsza zdjecia spotów beda jak juz panny na nich bedą trzymajcie się jutro dodam nowe zdjęcia rolinek 5 !
    0 0

15. Post #35
    SIEMA kolejny UP !! a więc roślinki ruszają i idzie im bardzo dobrze Big outdooor 2016 by Plantator zobaczymy jak to będzie od 10 lecą na spoty , na wacie mam 4 x no name kryminał plants ( dwa wykiełkowały ) , 2 ruderalis skunk 2 reg , w wodzie 2 x strong berry fem , zostało mi jeszcze 2 automaty skunk auto fem i Easy plant fem , 3 x strong berry fem , z tymi poczekam do połowy kwietnia albo konca kwietnia , zamówione zostały Amnesia Automatic Regular (5 seeds) od Proseeds z F2seeds 20 sztuk + jeszcze mysle 5 gratisowych będzie bo sklep zajebisty i do tego czekam na wyprzedanego automaxi haze od beeboka którego zamówie 10 sztuk gdy tylko na wakacje ogarne fundusze bo podobno kozak palenie zapraszam do oglądania zdjęć i trzymania kciuków 5 ! Big outdooor 2016 by Plantator
    Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212651-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212709-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212715-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212722-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212729-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212744-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212749-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212755-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212759-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212804-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_212815-kopia.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_213407.jpg Big outdooor 2016 by Plantator-img_20160402_213439.jpg
    0 0

16. Post #36
    Sporo tego się robi. Ciekaw jestem w którym momencie nastąpi rytualne pogubienie się w tym co gdzie jest Big outdooor 2016 by Plantator
    Oby szybko ciepło za oknem się zrobiło i grzało Słońce bezustannie aż do grudnia. Tego Ci i innym outowcom życzę Big outdooor 2016 by Plantator
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

17. Post #37
    Jednak obyło się bez mierzenia ph. Jakąś poprawę widać Big outdooor 2016 by Plantator Ciekawe kiedy ruszą inni. Ja jeszcze kilka dni czekam... Chociaż coraz cieplej się robi, ale nie wiadomo jak to później będzie. Z doświadczenia wiem, że konopie to silne rośliny i sadzonki w dobrej formie (nawet nieokryte), mały, nocny przymrozek przetrwają, ale nie polecam nikomu próbować, bo może zdarzyć się inaczej :p W tym roku również zapowiadają się świetne fotorelacje Big outdooor 2016 by Plantator peace
    0 0

18. Post #38
    Powodzenia !!!
    0 0

19. Post #39
    Witam .Trochę spóźniony ale życze Ci spotu wyj....ego ziołem po same chmury ,z fartem .Big outdooor 2016 by Plantator
    0 0

20. Post #40
    Witam wszystkich Big outdooor 2016 by Plantator rolinki lekko staneły w miejscu , są w szoku po zmianie długosci dnia tak nagle , bo smaży słonko non stop i bardzo mnie to cieszy , dodatkowo widze koledzy też już zaczęli powodzenia chłopaki . Kolejny UP już w niedziele i to ze spota , oczywiscie dopiero w niedziele będą na spocie Big outdooor 2016 by Plantator 5 !
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl