Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Post #1

White Dragon (Eva Seeds) x2, Lemon Skunk (DNA Genetics) x2, HPS 250W [0.64m2]

Cześć Bracia Cześć Siostry

Po paru miesiącach przerwy znów wracam na arenę Mistrzów White Dragon (Eva Seeds) x2, Lemon Skunk (DNA Genetics) x2, HPS 250W  [0.64m2] Tym razem jak już kiedyś wspominałem na scenie pojawią się sezony. Będzie to moja pierwsza uprawa na sezonówkach. Zamierzam tu trochę poeksperymentować więc czas pokaże co z tego będzie. Zastosowany będzie fotoperiod 12/1 na WEG natomiast po przełączeniu na Flo które ma trwać od 8 do 9 tyg HPS wystartuje w trybie 11/13 i co dwa tygodnie będzie obniżany czas świecenia o 0,5h. Tak więc powinno to wyglądać mniej więcej tak

11/13/2 tyg
    10,5/13,5/2 tyg
    10/14/2 tyg
    9,5/14,5/2 tyg
    9/15/ ostatni tydzień

Również nowostką jak dla mnie będzie zastosowanie treningu Main Lining. I tu czas pokaże czy przystaniemy na 8 głównych szczytach czy pokusimy sie o 16 White Dragon (Eva Seeds) x2, Lemon Skunk (DNA Genetics) x2, HPS 250W  [0.64m2]White Dragon (Eva Seeds) x2, Lemon Skunk (DNA Genetics) x2, HPS 250W  [0.64m2] Jako że jeszcze nigdy nie wykonywałem tego treningu to będę współpracował z kolegą Al Bandy. Dobra, krótko i zwięźle opisałem wam jakie mam plany co do tej uprawy. Oczywiście nie da się wszystkiego zaplanować i zawsze są jakieś komplikacje. Ale w takich sytuacjach mam was drodzy forumowicze. I liczę na to że będziecie mi pomagać i wspólnymi siłami dobrniemy szczęśliwie do końca.A teraz czas na trochę danych White Dragon (Eva Seeds) x2, Lemon Skunk (DNA Genetics) x2, HPS 250W  [0.64m2]

NASIONA: 2 x White Dragon (Eva Seeds) 2 x Lemon Skunk (DNA Genetics) ze sklepu Gnome's Garden
    GROWBOX: biały w środku, o wymiarach 80x80x160
    OŚWIETLENIE: HPS 250W
    FOTOPERIOD: WEG 12/1 Flo 11/13 i w dół White Dragon (Eva Seeds) x2, Lemon Skunk (DNA Genetics) x2, HPS 250W  [0.64m2]
    WENTYLACJA: wyciągający SOLER&PALAU TD SILENT 160m3/h Wiatrak mieszający Advanced Star i jeden wlot pasywny
    NEUTRALIZACJA ZAPACHU: FILTR WĘGLOWY PRIMA KLIMA ECO 160-240m3/h
    DONICE: Okrągłe ok 20 L
    ZIEMIA: COMPO SANA
    NAWOZY: Cała seria Hesi + Supervit i Asahi SL.
    TRENING: Main Lining

Dzień 1

Temperatura w boxie : 28-29
    Wilgotność : 70-85 %

W brązowych doniczkach będzie White Dragon a w czarnych Lemon Skunk
    White Dragon (Eva Seeds) x2, Lemon Skunk (DNA Genetics) x2, HPS 250W  [0.64m2]

Takie o to maluszki

Do boxa trafiły również te dwa "maluchy" razem z inkubatorem

Przeczytaj o tym więcej:

"...hodowanie rąk nie brudzi,
    najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
    lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"
    0 0

2. Post #2
    Uważaj na tą ziemie, ma strasznie kwaśny odczyn ph, powodzenia
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez grabarz Zobacz posta
    Uważaj na tą ziemie, ma strasznie kwaśny odczyn ph, powodzenia
    Mam nadzieje że nie będzie żadnych większych problemów. Będę podlewał z zawyżonym ph to może się wszystko wyrówna
    "...hodowanie rąk nie brudzi,
    najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
    lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl