Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. Post #1

  Oto wino, po którym nie ma kaca. Powstało z marihuany

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Winiarnia Rebel Coast z Kalifornii wyprodukowała wino, po którym nie ma kaca. Na tym jednak nie koniec ciekawostek.
  Wino powstało bowiem z… konopi indyjskich.


  Wino nie zmieniło się od 2 tysięcy lat. Nadszedł czas, by dać ludziom lepszy wybór” – taki opis widnieje na stronie producenta wina z marihuaną. Rebel Coast podkreśla, że rewolucyjny produkt nie smakuje jak marihuana, ale zdecydowanie pachnie marihuaną, trawą cytrynową, lawendą i cytrusami. Produkcja wina na bazie konopi indyjskich nie jest skomplikowana. Wszystko odbywa się według tradycyjnych zasad, ale zamiast alkoholu do butelki trafia 16 miligramów THC. Producent przekonuje, że wino z marihuaną bez alkoholu w składzie nie traci na jakości i walorów smakowych.  całość - https://www.wprost.pl/zycie/10093098...marihuany.html

  Przeczytaj o tym więcej:

  Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
  -
  F. Zappa
  4 0

 2. Post #2
  Idzie to kupić w polszy? btw. komentarze pod tym artykułem też są spoko xD
  0 0

 3. Post #3
  No komentarze zajebiste Oto wino, po którym nie ma kaca. Powstało z marihuany
  Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją pałę na przód nieść
  0 1

 4. Post #4
  Hamerykanie to taki deko ignorancki naród...że nawet nie wiedzą,że ''wino'' bez alkoholu nie jest winem...no nic dobrze,że już prawie święta i Mikołaj ze swoją cieżarówką Coca-Coli przyjechał.
  3 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl