Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. Post #1

  Konopia – dlaczego ta roślina jest nielegalna?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Konopia – dlaczego ta roślina jest nielegalna?

  Z akra konopi wytwarza się 300 galonów (1135 litrów) oleju i 6000 funtów (2720 kg) wysoko-proteinowej karmy (paszy) i 30 ton materiału do wytworzenia papieru, materiałów budowlanych, płócien czy lin. Powodem wprowadzenia prohibicji marihuany w XX wieku była chęć powstrzymania produkcji paliw i włókien, które będąc tanie w wytworzeniu i naturalnie zdecentralizowane nie pozwalały na to aby wąska grupa ludzi skorzystała na kapitałochłonnych (drogich) alternatywnych paliwach, które zdominowały nasz dzisiejszy system polityczny i ekonomiczny.

  Legalna Konopia zdecentralizuje tę władzę i system i przywróci dostatek i kontrolę większości. Konopie i marihuana pochodzą z tej samej rośliny, Cannabis Sativa. Konopia są to włókna z pni i gałęzi (łodyg), wiechy oraz wysterylizowane nasiona, kiedy marihuana to liście, kwiaty z siostrzanej rośliny. Popularne jest faktykonopnemyślenie, iż konopie z niską zawartością THC, stają się inną rośliną.

  Marihuaną nazywa się rośliny, kiedy zawartość THC w roślinie przekracza 0.3%, prawda jednak jest taka, że to wciąż ta sama roślina. Cały problem leży w paliwach, włóknach i sztucznym sabotowaniu naturalnego cyklu rośliny. Sztucznej, wywrotowej propagandzie. Narkotyki to tylko zasłona dymna. Prohibicja marihuany zawsze dotyczyła pieniędzy, władzy i kontroli. Świadczy o tym chociażby fakt, że uprawa konopi przemysłowej w USA jest jeszcze bardziej obostrzona niż konopia indyjska.

  źródło: KONOPIA – DLACZEGO TA ROŚLINA JEST NIELEGALNA? | WolneKonopie.org

  Przeczytaj o tym więcej:

  Nie od dziś to palę i będę to robił dalej,
  To ma tysiące zalet i to bez żadnego ale.
  Ziom podaj ognia, podpalę to jak racę
  Nam nie trzeba więcej kasy, tylko więcej THC
  1 0

 2. Post #2
  Wszędzie hajs.. Świat jest okropny :P
  0 0

 3. Post #3
  Bo nie idzie tego opodatkować to raz. A dwa zbyt duża konkurencja dla USraelaskich tartaków i plantacji bawełny.
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl