Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. Post #1

  Passiflora - Medycyna Starodawna

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Od jakiegoś czasu zażywam sobie różne mieszanki ziołowe w postaci naparu. Cześć z tych ziół ma bardzo podobne działanie umysłowe jakie jest po MJ, ale zioła maja to do siebie że ich efekt bardzo krótko trwa, choć czasem utrzymuje się dłużej, za leży w sumie od mocy naparu....

  Znalazłem ciekawą odmianę, nazywa się Passiflora. Poniżej krótka informacja o jej właściwościach.

  Jak wykazały badania nad marakują, nie tylko cieszy ona oko, ale pozwala zwalczyć pewne dolegliwości psychiki i ciała. Kwiaty i cała nadziemna część tej rośliny wykazują działanie przeciwdepresyjne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwdrgawkowe, przeciw skurczowe oraz normujące ciśnienie tętnicze krwi.

  Mam problemy z krążeniem i zastanawiam się czy skutecznie normuje ciśnienie tętnicze jak i żylne krwi, sprawdzę może to niedługo i dam znać......

  Passiflora - Medycyna Starodawna
  0 0

 2. Post #2
  Chciałem do tego zestawienia dodać jeszcze jedno zioło, jest nim Andrographis Paniculata.
  Ma podobno silne działanie bakteriobójcze, anty wirusowe, ponad to wykazuje wiele innych dobrych właściwości. Nie będę tutaj jej dogłębniej charakteryzował, zainteresowanych odsyłam do [ŹRÓDŁA].

  Passiflora - Medycyna Starodawna

  ================================================== ================================================== =====

  Co do Passiflory to od kilku dni piję z niej napary, ale w małych dawkach (według tego co zaleca się na opakowaniu) i nie odczuwam jakieś wyraźnej poprawy w kwestii krążenia, może trzeba by zwiększyć moc naparu, a może działa bardzo krótko a ja nie potrafię tego stwierdzić... ale ciepło wydaję mi się że odczuwam większe ( "wahania temp."). Trudno jednoznacznie to określić bo mieszam z innymi ziołami.
  Przy okazji, gdzieś wyczytałem że w dużych ilościach powoduje halucynację, ale nie tego potrzebuję i właściwie nie mam zamiaru tego sprawdzać.
  0 0

 3. Post #3
  Chciałem jeszcze tylko ostrzec przed tymi ziołami, gdyż ich działanie może okazać się zbyt silne w połączenie z innymi ziołami czy lekarstwami, czy zablokować procesy.
  0 0

 4. Post #4
  W jakich warunkach hoduje się te zioła?
  Warunki parapetowe domowe? Czy zdecydowanie ciepły i dobrze oświetlony klimat musi być?
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl