Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 162
  1. Post #1

Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.

Jak ma ktoś jakieś wątpliwości zamieszcza w tym wątku zdjęcia, a pro zjadacze mówią co i jak.

Jak pierwszy raz zbieracie halucynki, nie ryzykujcie i poddajcie je dogłębnej oceny.

Do umieszczania zdjec proponuje Upload file - Marihuana - galeria konopna

Zanim zadasz pytanie zajrzyj tu: https://forum.nasionakonopi.pl/267,gr...-lysiczka.html

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Mam jeszcze jedno pytanie czy na 3 obrazku pierwsze 2 grzyby to nie będą Panaeolus sphinctrinus lub Panaeolus papilionaceus, ponieważ oglądałem zdjęcia były dość podobne, opis: noga masywna dość duże, kapelusze także, kolor kapelusza srebrny tu znalazłem foty sorki za linki ale nie moje a od razu przekieruje was na stronkę

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.glaucus.org.uk/AnchorBottom-037.jpg

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://1.bp.blogspot.com/_6bVuGom9AbY/TBrxULLw68I/AAAAAAAADHQ/hW5T_7Lgmtw/s1600/Panaeolus%2Bsphinctrinus%2Bcopia.jpg

wiem że to spora nie dogodność, powiedzmy tak do jesieni kupa czasu a tu robić nie ma co prosiłbym o jakąś radę Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. nie no pisze czysto teorytecznie
    0 0

3. Post #3

co to jest,

co to jest, jak ktoś wie bede wdzięczny
    bo trafiały się u nas w lasach prawdziwki po 1,5 po 1 kilogramie miedzy 700 a 400 g to każdy wychodził z lasu i już drugi tydzień taki.
    ale czy to możliwe żeby łasTu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.-pa160350.jpgTu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.-pa160353.jpgTu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.-pa160348.jpgTu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.-pa160345.jpgTu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.-pa160343.jpgiczki przerastały do takich postaci.
    0 0

4. Post #4
    te małe to łysiczki te 2 duże niestety nie
    0 0

5. Post #5
    łysice do takich rozmiarów nie dochodzą po za tym nóżki nie grubną u łysiczek nawet jeśli kapelusz jest wyrośnięty noga zostaje cieniutka Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.
    Fota 1 - nie
    Fota 2 - środek ok ( małe ) 2 duże nie
    Fota 3 i 4 - łysice
    Fota 5 - nie

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

6. Post #6
    dzięki chłopaki za info.
    duże do odstawki, a na małe trzeba się jeszcze wybrać puki są.
    pozdro

EDIT:

jeszcze jedno mnie się przypomniało.
    a czy łysiczki po zerwaniu nie robią się na końcu nózki
    niebieskawe.
    0 0

7. Post #7
    te 2 duże to chyba "Kanie" jeśli mnie oko nie kłamie :P
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez slimin Zobacz posta
    te 2 duże to chyba "Kanie" jeśli mnie oko nie kłamie :P
    he he nie no kanie to nie są Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.
    Kania to wysoki rozłożysty grzyb Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.

wnętrza
    MANA / Huna
    1 0

9. Post #9
    panowie widzę, że jesteście specjalistami ale w żartach.
    bo chyba nikt z was nie udzieli fachowej odpowiedzi. poza tą ze to nie to.
    z góry zakładacie, że nie.
    a może należą do gatunku grzybów psylocybinowych.
    tylko nie bierzecie pod uwagę że te dwa grzybki mają bardzo dużo cech
    zgodnych z łysiczka lancetowatą;
    - zabarwienie kapelusz ( dolacze zdjecia dzisiejszego poszukiwania nowych łaczek )
    - blaszki pod kapturkiem ciemne
    - i te ogonki które zabarwiają sie na niebiesko.
    znalezione zostały w terenie wystepowania łysicek lancetowatych w sąsiedniej kępce,
    obok rosło inne stadko orginalnych na długich nózkach.

można się doszukwac podobieństwa do;
    - Psilocybe azurescens
    Swansea Fungi: Psilocybe cyanescens/Blueleg Brownie

Psilocybe

-Psilocybe tampanensis

-Psilocybe subaeruginascens

Psilocybe Subaeruginascens - GATUNKI i ODMIANY ENTEOGENNYCH GRZYBW PSILOCYBE

to trzecie najbardziej prawdopodobne

Psilocybe Subaeruginascens | Fans Share Images

ƒIƒIƒVƒrƒŒƒ^ƒP/TITLE>

jestem ciekaw czy ktoś z wieloletnich zbieraczy spotkał się z tym na łęce.
    dla mnie to bardzo ciekawa sprawka ponieważ ja nieneguje tego w taki sposób jak wy.

o kaniach nie piszcie bo o nie nie pytam.

żyjemy w świecie który się zmienia, środowisko jest
    napychane pestycydami łąki pastwiska nawożone końskim łajnem,
    krowim plackiem, leśna zwierzyną.
    zwierzęta domowe karmione dopalaczmi, leśne mam nadzieje nie.
    i z tego bierzę się moja ciekawośc.

zapodam dwa zdjęcia
    spojszcie na kapelusze grzybków jak sa zabarwione identycznie jak te dwa duże.

Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.-pa190350.jpgTu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.-pa190343.jpg

do tego dwa grzybki z 1 foto po prawej od dołu jak znalazłem to miały
    kapelusze płaskie jak parasolka, a nie stożkowate
    no i nózki też im się zabarwiają na niebiesko przy końcu.
    dla mnie temat nie jest zamknięty.
    jestem bardzo ciekaw czy ktoś się spotkał kiedyś z takim halo na
    łące.
    wasze wypowiedzi są niepoparte niczym,co mogło by wskazywać
    że to kania czy inny grzyb nie należący do rodziny robiących halo.

-

https://mycotopia.net/forums/wild-mu...bluefoots.html

jeszcze to znalazłem,
    poczytajcie może to nowy gatunek
    0 0

10. Post #10
    Jest kilka gatunków magicznych grzybków
    - łysiczka lancetowata (Psilocybe semilanceata)
    - Psilocybe azurescens
    - Copelandia cyanescens (występuje m.in. na Bali i Hawajach)
    - łysiczka meksykańska (Psilocybe mexicana)
    - Psilocybe cubensis
    - Psilocybe tampanensis
    - Psilocybate liniformans
    - P. cyanofibrillosa
    - P. stuntzii
    - P. hoogshagenii
    - itd.itd ....

Jest tego od groma ! I szczerze to nie chce mi się pisać nazw polecam Gogle !!!

Grupa grzybów psylocybinowych obejmuje rodzaje -
    łysiczki, Conocybe, Copelandia, Gymnopilus, Inocybe oraz kołpaczki

W Polsce najpopularniejsza jest łysiczka
    - stożogłówka biała Conocybe lactea
    - porek brzozowy( którego osobiscie nie spożywałam )
    - oraz król grzybów muchomor czerwony

- i puki co to mi wystarcza i nie będę się zagłębiać w mykologie !
    Jeśli chcesz to próbuj na własne ryzyko !
    Tylko pamiętaj wszystkie grzyby są jadalne tylko niektóre raz !!!!!
    Z mojej str nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci SMACZNEGO Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.

A i dodam jeszcze najważniejsze - to że jakiś inny grzyb rosnie w sąsiedztwie łysic to nie znaczy ze zawiera substancje psychoaktywne !!!!!!
    Jest wiele gatunków które żyją z łysicami w bliskim sąsiedztwie ale żaden fachowiec ich nie zbiera i tym bardziej nie zjada !!!

wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

11. Post #11
    czy te dwa skrajne grzyby (lewa i prawa) są niebezpieczne dla zdrowia? bo wczoraj w akcie desperacji zjedlismy takie tez i narazie nie ma zadnych efektów, wczoraj było smiesznie (wiadomka) ale dzis tak trzezwo myśląc martwie się i prosze o szybko odp. Mowa o 3 zdjeciu z pierwszej strony.
    0 0

12. Post #12

Czy to to ?

Siema Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. Macie zdj Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. i powiedzcie czy to to Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.
    A . i łodygi robia sie takie fioletowe . Oczywiscie byly one suszone na sloncu.
    Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.-p1060818.jpg Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.-p1060817.jpg Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.-p1060816.jpg
    0 0

13. Post #13
    Nie wydaję mi się.
    A skąd w ogóle grzyby o tej porze roku ?
    0 0

14. Post #14
    Jak bozi nozi halucynki;-))) 100%.
    0 0

15. Post #15
    Szkoda ze nie zrobiłeś zdjęć przed suszeniem. Na pewno nie wszystkie to łysice, kilka wygląda podobnie ale to też raczej nie to.

Podbijam pytanie kiedy zbierałeś ? Wiosenne wysypy to podobno mit.
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

16. Post #16
    One rosly razem .wszystkie tak samo wyglądały wiele było połączonych przy korzeniu . Hmm zbierałem je 2 tygodnie temu po deszczach .

--- Dodano ---

Wlasnie one wygladaly dokladnie tak samo jak te 2 pierwsze zdj w wątku u Zielonej Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.
    https://forum.nasionakonopi.pl/267,gr...cia-filmy.html
    0 0

17. Post #17
    Chłopie jak nie jesteś pewny to nie jedz tego bo chuja wie jakim syfem się zatrujesz Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. ale korci Cie Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to.
    0 0

18. Post #18
    No wlasnie Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. nie wiem co to jest Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. i czekam na jakas odpowiedz konkretna osoby ktora sie zna Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. bo nie chce tego sam jesc tylko z kims Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. a nie wiadomo czego ziomkowi nie podam Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. Ale tak mi sie wydaje ze to to Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. bo kiedys od znajomego bralem łysice to bardzo podobnie wygladaly Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to. wrecz identycznie ;d
    0 0

19. Post #19

Hm? Mam ich do zajebania na łące wątpię że to te grzyby ale może jednak, czy to to? ;)
    0 0

20. Post #20
    Jakbyś położył jakiś przedmiot (zapalniczke, zyga albo coś) żeby dało się wielkość ocenić. Łatwiej by było...
    z fartem
    0 0

Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl