Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

Festiwale na które warto jechać w 2018 (czechy)

siemka
    z racji że o festiwalach/targach i innych imprezach nie wiem za dużo więc szukam tutaj informacji
    w przyszłym roku najlepiej okres kwiecień - listopad zamierzam z moja ekipą wybrać się do czech na targi czy coś zależy nam na dobrej zabawie jakieś jointy itd a mi zależy głownie na małych zakupach typu nasiona czy jakieś narzędzia na kolejne grow i teraz pytanie na co warto pojechać i czego się tam spodziewać
    i jak to z perspektywy prawa wygląda jak bym przywiózł do polski nasiona czy narzędzia np.nawozy albo boxa nie mam pojęcia co tam kupię ciekawego (samej Mj raczej nie będę transportował przez granice bo za duże ryzyko)
    0 0

2. Post #2
    Cannnafest w Pradze początek listopada, przewieźć możesz przez granicę wszystko co napisałeś a impreza kozacka ;)
    - Buch z tobą - I wdechem twoim
    1 0

3. Post #3
    w tym roku nie dam rady a szkoda bo są za pare dni
    może w następnym sie uda
    a ten byłes moze moglbys mi opisac co i jak ?
    0 0

4. Post #4
    Ogólnie za pierwszym razem nastawiłem się że idę tam poznać czeski temat Festiwale na które warto jechać w 2018 (czechy) mocno klepie kozaczek XD cała impreza jest bardzo spoko co chwila ktoś gdzieś pali, mnóstwo przeróżnych wystaw o mj a mnie najbardziej interesowały wazony itp. więc spędziłem tam sporo czasu polecam też sprawdzić nowości w świecie upraw można też ogarnąć ciuchy z konopi co mnie lekko zaskoczyło ogólnie gratka dla fanów wszystkiego co związane z Boskim zielem teraz też tam będę Festiwale na które warto jechać w 2018 (czechy)
    - Buch z tobą - I wdechem twoim
    0 0

5. Post #5
    no to nie pozostaje mi nic innego jak wybrac sie w 2018 i samemu sie przekonac
    a jak tam z zdobyciem palenia ? w senie na targach
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl