Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. Post #1

Nabijanie blantów z fikcyjnych kont

Witam.Przeglądawszy co niektóre fotorelacje zauważyłem iż co przez niektórych forumowiczów stało się modne stawianie sobie blantów z fikcyjnych kont.Nie będę tutaj wymieniał nickami każdy oszust wie ze oszukuje.Nie rozumiem czym to jest spowodowane może dowartoścowywaniem samego siebie.Aż razi w oczy gdy w fotorelacji widzę że osoba który nic nie wniosła do tematu ba nawet nie udzieliła się w tej fotorelacji postawiła 10 blantów za bzdurne wypowiedzi np. Ok dzięki prowadzącemu fotorelacje.Może zróbmy wszyscy fikcyjne konta i walmy blanty samym sobie to w 2 miesiące prześcigniemy elite tego forum którzy musieli zapracować na blanty swoimi postami.
    Niech każdy oszust przemyśli swoje postępowanie i niech pomyśli że robi coś nie fer w stosunku do innych forumowiczów którzy na blanta muszą sobie zapracować swoimi przemyślanymi wypowiedziami.
    Z powazaniem dla wszystkich fer forumowiczów
    Mroczny Pomiot
    Pomogłem? Postaw blanta
    6 0

2. Post #2
    Takich lbow tylko do wora zapakowac i pogonic.
    Jebani Nabijanie blantów z fikcyjnych kontNabijanie blantów z fikcyjnych kontNabijanie blantów z fikcyjnych kont
    1 0

3. Post #3
    serio ludzie takie rzeczy robią? Nabijanie blantów z fikcyjnych kont
    zaskakująca sprawa, sam nie wiem czy bardziej śmieszna czy żałosna Nabijanie blantów z fikcyjnych kont

aha, co do nicków. Może faktycznie nie ma konieczności upubliczniania ich, tym bardziej że nie jesteś moderatorem forum.
    Uważam natomiast że powinieneś te nicki, które zaobserwowałeś - zarówno fikcyjnych kont, jak i tych nabijaczy, podać jakiemuś miodkowi albo adminowi.
    Myślę że będą wiedzieli co z nimi zrobićNabijanie blantów z fikcyjnych kont
    0 0

4. Post #4
    nie wiem po co ludzie tak robia zeby miec blantow wiecej i co komu to da jakas nagrode za to dostanie heh. mnie tam ilosc blantow postow nie interesuje ale fajnie nie raz jak sie starasz i ktos ci da blanta ale nie samemu sobie heh
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Your medication makes me high
    Hey
    0 0

5. Post #5
    Poźniej na przerwach sie dzieci chwalą kto jest lepszym growerem hyh Nabijanie blantów z fikcyjnych kont
    0 0

6. Post #6
    co za psychole hehe nie wiem co im to da, z czasem sie okaze jaką mają wiedzę i doświadczenie Nabijanie blantów z fikcyjnych kont
    0 0

7. Post #7
    Chca thespecialone przescignac Nabijanie blantów z fikcyjnych kont Nabijanie blantów z fikcyjnych kont ja stracilem okolo 2 tysiace za watki Nabijanie blantów z fikcyjnych kont zostaly te za pomoc Nabijanie blantów z fikcyjnych kont chuj w te blanty i ta liste tak na prawde Nabijanie blantów z fikcyjnych kont widac ze glupkow nie brakuje Nabijanie blantów z fikcyjnych kont
    2 0

8. Post #8
    Afera blantowa Nabijanie blantów z fikcyjnych kont

Ja tam nikomu nie mogę rozdawać blantów,mogę tylko zbierać Nabijanie blantów z fikcyjnych kont
    0 0

9. Post #9
    kto tak robi bo jebne
    0 0

10. Post #10
    dobra nagle wam o blanty sie ujebało? a thc sobie napierdala sam komenty (co widać gołym okiem) od x czasu i nikt nic nie robi...
    1 0

11. Post #11
    ciągle pierdolicie o tym thc nie wiem macie jakas obsesje po prostu mu to udowodnijcie logami to sie skończy ... a co do blantów to nie wiem duzo jest tu kont co typ wbija i daje jednego blanta w jednym watku i ucieka

"stado psów szczekało i już zawsze beda szczekać my tworzymy historie inni musza na nią czekać"

Nabijanie blantów z fikcyjnych kont
    0 0

12. Post #12
    ja ciągle nie pierdole tylko mówię co widzę... a Ty mi tu ze szczekaniem wyjeżdżasz... dobry jesteś Nabijanie blantów z fikcyjnych kont
    0 0

13. Post #13
    Już sie zaczyna, no ja pierdole jak z wami zyc PANIE POWIEDZ JAK
    1 0

14. Post #14
    Prośba -

Zgłaszać takie osoby - posty i sytuacje , już było kilka takich delikwentów i adi / salam resetował . wszystko jest do sprawdzenia a nieuczciwość kłamstwo ma krótkie nogi i wyjdzie prędzej czy później....

Dzięki za info !

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl