Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

Proszę o POMOC ! tesciki z moczu

Siemaneczko wszystkim , mam dosyć istotne pytanie . Mianowicie szykują mi się jutro prawdopodobnie tesciki z moczu , niestety wczoraj jeszcze paliłem .Problem jest w tym że raczej w 1 dzień nie wypłukam thc z siebie , a więc można jakoś oszukać tescik , a może jest szansa na wypłukanie z siebie THC ?

Proszę o szybką odpowiedź !.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Z siebie to nie wypłuczesz LOL. Poczytaj w necie ale z tego co wiem, to sok z cytryny neutralizuje odczyn. Ale musi to być mocny sok.
    0 0

3. Post #3
    Wykrycie palenia marihuany jest możliwe od 3 do 10 dni od zapalenia, zależy to również od ilości spalonego towaru.
    Test w bardzo łatwy sposób można "zepsuć" np. wkładając go do zamrażalnika na godzinę lub więcej dla pewności.
    Można go również oszukać np. sikając na test dosypać kwasku cytrynowego lub po prostu użyć czyjegoś moczu (osoby nie zażywającej substancji zabronionych)
    Powodzenia z testami Proszę o POMOC ! tesciki z moczuProszę o POMOC ! tesciki z moczu
    0 0

4. Post #4
    Są też w sprzedaży sztuczne ekheem członki do sikania czyimś moczem..
    0 0

5. Post #5
    Kapitan Proszę o POMOC ! tesciki z moczu Reklama ze spliffa? Proszę o POMOC ! tesciki z moczu Screeny Weeny
    Wokół ciebie gniew i płacz, Światem rządzą kłamstwa i fałsz...
    0 0

6. Post #6
    Nie można przekłamywać testów moczu !!!! Jeszcze będziesz miał przypał za kombinowanie !!!
    WIEM Z DOŚWIADCZENIA !!!!!!!!!
    To bzdura - żaden kwasek czy inne badziewie nie przekłamie testów braku THC w moczu to legenda - można szybko wypłukać organizm ale na to trzeba 3 dni minimum ! Zależy też jaki test ( jakości )
    Dobrze mówi Planeta weź od ziomka mocz do pompy ( strzykawki ) przyklej na brzuch i gotowe Proszę o POMOC ! tesciki z moczu - SPRAWDZONY PATENT !
    A i ważne przyklej do brzucha ma być ciepły !!!! jak dasz zimny to się kapną Proszę o POMOC ! tesciki z moczu
    Problemem jest zazwyczaj " CZYSTY " mocz Proszę o POMOC ! tesciki z moczu
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    0 0

7. Post #7
    Myślę że w zakwaszeniu może był trochę prawdy. Na szczęście nie musiałem się tym nigdy interesować i niech tak zostanie Proszę o POMOC ! tesciki z moczu
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

8. Post #8
    Owszem jest dużo prawdy w kwasku ale do wypłukania organizmu z toksyn nie do sypania kwasku do moczu który idzie potem do analizy !!!
    Zaznaczam że zależy to od testów bo takie zwyklaki bodajże za 30 zeta to nie wiem jak u nich z czułością ale takie analizy które robi policja i ośrodki czy inne instytucje do tego upoważnione są zbyt czułe na kwasek !!!! Zresztą on nic nie daje wiem z doświadczenia !!! NIE POLECAM !!!!!!
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl