Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33
  1. Post #1

Co trenujecie

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Jak w temacie co trenujecie Co trenujecie Ja zacznę

Osobiście trenuje mma oraz czasem chapne w piłe na starym boisku za dzieciaka Co trenujecie
    0 0

2. Post #2
    Ciekawy temat. Szkoda,że w sumie tutaj umarł. Sam nie jestem typem sportowca ale staram się trzymac fason oraz uprawiam sporty:
    bieganie
    rower ( ale jedynie latem, zimą raczej nie mógłbym)/
    no i lubię sobie pograć w kosza.
    Ciekaw jestem jakie macie zdanie na temat nordic walking. Nie wiem czy bym się przekonał do tych kijków.
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez zder Zobacz posta
    Ciekawy temat. Szkoda,że w sumie tutaj umarł. Sam nie jestem typem sportowca ale staram się trzymac fason oraz uprawiam sporty:
    bieganie
    rower ( ale jedynie latem, zimą raczej nie mógłbym)/
    no i lubię sobie pograć w kosza.
    Ciekaw jestem jakie macie zdanie na temat nordic walking. Nie wiem czy bym się przekonał do tych kijków.
    A szkoda ponieawż nordic walking jest bardzo dobrym sportem. W Polsce uprawiają go głównie kobiety jednak za granicą jest bardzo popularny i uprawiają go praktycznie wszyscy Nie jest męczący oraz angażuje praktycznie wszystkie grupy mięśni:
    szczuplapannamloda.pl/nordic-walking-sport-bez-wad/

No i plus jest taki,ze można uprawiać go w praktycznie każdej porze roku.
    0 0

4. Post #4
    ja trenuje parkour ,troche capoery i aiki jitsuCo trenujecie
    0 0

5. Post #5
    ja byłem kiedys biegaczem ale plany wyszły inaczej jedyne co będe trenował to latanie na spota Co trenujecie no i mam blisko jeziorko takze zawsze wieczorkiem popływam w lato oczywiście Co trenujecie a w piłe kurwa już nie pamiętam kiedy grałem ,nie mam z kim że tak powiem a zagrałby Co trenujecie
    0 0

6. Post #6
    Boks 17 lat, Krav Maga 5 lat, rower od zawsze.
    0 0

7. Post #7
    pływanie od paru dobrych lat
    0 0

8. Post #8
    Muay Thai od prawie 10 lat
    1 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez derom Zobacz posta
    pływanie od paru dobrych lat
    No ja też pływanie od jakiegoś czasu. Plan jest taki, aby zrzucić zbędne kg Co trenujecie

Zainteresowałem się też wspinaczką - na początku na ściankach wspinaczkowych, ale chyba na tym poprzestanę, bo sport ten nie należy do najtańszych, mimo, że jest niesamowicie przyjemny, jak uda się wspiąć na jakąś tam wysokość.
    Przykładowe koszta lin wspinaczkowych: https://www.polarsport.pl/wspinaczka...ojedyncze.html

Na zwykłych nie ma co z wiadomych względów Co trenujecie
    0 0

10. Post #10
    Trenuję siłownie Co trenujecie
    0 0

11. Post #11
    Nie każdy ma taką możliwość, ale polecam też pływanie. Super sprawa dla mięśni, bo nie działa na nie aż taka duża grawitacja, więc i osoby z nadwagą mogą sobie spokojnie chodzić i ćwiczyć.
    Druga opcja to jazda rowerem - też można fajnie podnieść tętno, a przy tym nie nadwyrężyć zbyt mocno stawów.
    Przygotowanie roweru do sezonu zajmie 1 lub 2 godziny, podczas gdy przez cały letni sezon można cieszyć się jazdą na świeżym powietrzu. Polecam zapoznać się z https://nocar.pl/blog/5-porad-jak-pr...wer-do-sezonu/ - blog na którym opisana została kwestia jak w kilku prostych trikach sprawić, aby rower śmigał tak jak powinien.
    0 0

12. Post #12
    ja trenuje krzaki konopi Co trenujecie
    1 0

13. Post #13
    Polecam Karate Kyokushin ! Co trenujecie
    0 0

14. Post #14
    Spoty walki i silowe sport jest piekny aa

czy do sportu mozna zaliczyc sex
    NADMANGANIAN POTASU (KMNO4)
    0 0

15. Post #15
    Zależy od pory roku. Zima bardzo lubie typowe sporty zimowe.Czyli jazdę na łyżwach, narty ( chociaż niestety dawno nie miałem okazji pojechać w góry, ratujemy się lokalnymi stokami).

Ostatnio również zapisałem się na siłownię.I przyznam ,ze im więcej się na to chodzi to tym bardziej chce się ćwiczyć Moje dwie rady:
    1. Zainwestujcie w trenera, przynajmniej na początku
    2. kupcie sobie porządne buty i bieliznę

sklepgwinner.pl/blog/czas-na-fitness-co-zabrac-ze-soba-na-silownie
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez AmatorTHC Zobacz posta
    Polecam Karate Kyokushin ! Co trenujecie
    nie zgodzę się, fakt akurat kyokushin jest jednym z bardziej wymagających stylów karate, ale to nie jest sztuka walki na uliczne realia, w karate uczą cię walki na dystans a zabroniony jest kontakt w zwarciu typu dzwignie, duszenie i bardziej brutalniejsze rzeczy itp, karate to jest piękny sport ale pokazowy, bo przy zwykłym mieszanym stylu z naciskiem na mma i kravmage z domieszką boxingu niestety karate nie spełni swojej roli
    0 0

17. Post #17
    Pływanie, tylko kraulem. Jak to opanuje po mistrzowsku to potem defllin. Żadnych zamulonych żabek czy wiosłowania na plecach Co trenujecie . Długofalowo myślę o mini triatlonach, ale to najpierw musze zaczac biegac i jezdzic na rowerze.
    0 0

18. Post #18
    Ja ostatnio trenuję skręcanie blantów bo całe życie z lufki Co trenujecie
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    2 0

19. Post #19
    Polecam bieganie.I nie tylko w lecie jak pogoda jest spoko. Można równie dobrze biegać sobie jak jest chłodniej . Wystarczy tylko kupic sobie odpowiednią bieliznę termoaktywną oraz pogoda przestaje byc tutaj problemem. Bielizna taka nie dość,że grzeje to jeszcze odprowadza wilgoć do zewnętrznych wartst ubioru ( najlepsza jest wielowarstwowa).

Polecam zacząć tu i teraz. Jednak zacznijcie od niewielkich dystansów. Dzieki temu nie zmęczycie się. A ni nie zrazicie. https://rodzinazdrowia.pl/bieganie-d...gacze-amatorzy
    0 0

20. Post #20
    LST w stylu karate kjokłuszin czyli scrog bez siatki
    3 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl