Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Post #1

Często chodzicie na L4?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Często zdarza wam się chodzić na L4? Mowa o etatowcach, bo przedsiębiorcy przecież nie chorują Często chodzicie na L4?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    U mnie się nie opłaca. Mam zadaniowy czas pracy także jak pójdę chorować to prawdopodobnie nikt za mnie tej roboty nie zrobi i zapierdalam za dwóch Często chodzicie na L4? ale ogólnie firma traktuje nas dobrze. Częste szkolenia wyjazdy imprezy. Życie
    0 0

3. Post #3
    Ja teraz poszedłem i ciagne pół roku co by mieć czas outa zrobić, ale do starej roboty już nie wracam.Często chodzicie na L4?
    Przy częstych zwolnieniach pracodawca się wkurwiac będzie i nie ma się mu ci dziwić Często chodzicie na L4?
    0 0

4. Post #4
    Przez 3 lata byłem na L4 całe 3 dni. W sumie cieszę się że nie choruję z drugiej strony fajnie też czasem odpocząć
    0 0

5. Post #5
    Rzeczywiście chodzenie na L4 zwykle się nie opłaca. W wielu firmach jest tak, że dają na etacie najniższą krajową + premię. Przy czym gdy idziemy na L4, to premia odpada, a z tej najniższej dają 80% zarobków - bo tak przewiduje ustawa. No chyba, że mowa o ciąży, to wtedy rzeczywiście dają 100%.
    Rzadko chodzę na L4 - ale gdyby mnie choroba sponiewierała, to nie byłoby wyjścia.
    L4 są też kontrolowane przez ZUSy, pracodawców - Ci wysyłają np kadrowca, a w przypadku tych większych zlecają zewnętrznej firmie kontrolę, bo kadrowiec by nie ogarnął. Tutaj Strona Główna - Conperio – weryfikacja i kontrola zwolnień chorobowych ładnie zostało to opisane.
    0 0

6. Post #6
    Tak troche z innej beczki. Ja zawsze gdy potrz3bowalem zwolnienia symulowalem na zwichniecie stawu skokowego, idziesz na pogotowie czy do szpitala mowisz ze posliznela ci sie noga z kraweznika i boli cie zewnetrzna czesc stopy, (tylko nie stawajcie na tej stopie przy doktorku. Jak cos to tak napierdala ze nawet na chwile nie mozesz stanac) doktorej kieruje cie na przeswietlenie, na przeswietleniu nic nie wychodzi bo kosci cale ;) wracacie do gabinetu i pada diagnoza z2ichniecie stawu skokowego i dostajecie 4 tyg l4. Potwierdzone info i w 100% skuteczne ponad to skrecenie stawu skokowego to uraz powracajacy wiec jak nast. Roku bedziecie chcieli l4 to bez najmniejszego problemu, wrecz doktorek bedzie ci wkladal l4 do kieszeni i pouczql ze musisz uwazac na przyszlosc bo pewnie za pol roku znow sie bedziecie musieli spotkac! Ja ciagnelem 4 miechy na jednym skreceniu przed wyjazdem do uk. Nawet zus mnie qezwal na kontrole i gruba pani z zusu powiedziala zebym przyszedl za miesiac(wysle mi jeszcze pismo) bo widzi ze mialem bardzo mocny uraz i za miecha napewno sie nie zagoi;) tak wiec ten tego piersolcie jakies grypy itp. Tylko odrazu, szpital. Pozdro z kqczej doliny Często chodzicie na L4?
    ZAKONCZONA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...0w-0-36m3.html

AKTUALNA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...0w-0-36m3.html

Prohibicja marihuany zrobiła ludziom więcej złego, niż mogłaby zrobić marihuana
    1 0

7. Post #7
    U mnie w firmie opłaca mi się l4 ponieważ latem u nas jest największy sezon i ciężko o urlop. Pensja na umowie jest całkiem spoko + premia zadaniowe i jeszcze jakaś. Jeśli wezmę l4 powyżej 3 dni to zabierają mi 50% premii zadaniowej. Więc jak już brać to lepiej na dłużej. Jak idę do lekarza rodzinnego to mówię że boli mnie dół kręgosłupa. Możesz mówić że przeniosiłeś meble albo coś ciężkiego wczoraj no chyba ze znajdziesz jakis powod z pracy tak jak ja to juz wgl bajka. Lekarz każe zdjąć koszulkę. Dotyka tu i tam jak dotyka dolu kregoslupa to mowisz ze cie tu boli i oni juz wiedza o co chodzi i 1,5tygodnia od ręki. Sprawdzone
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl