Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  Topsin na pleśń

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Siema,ostatnio zakupiłem topsin,moje pytanie brzmi,czy warto go stosować kiedy pada...z jednej strony boję się,że mi to spleśnieje,poniwaz od tygodnia już pada i przez nastepny tydzień również będzie padać,a z drógiej strony czy to coś da,jak popryskam roślinkę i zaraz deszcz to ,,zmyje''?

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  Gdy pada albo roślina jest wilgotna po deszczu/rosie nie stosuje się oprysku ale pewnie nie pada u Ciebie 24 na dobe, więc kilka godzin suchych pewnie się znajdzie i wtedy można wykonać oprysk, zwłaszcza, że Topsin to środek systemiczny czyli nie pozostaje na powierzchni liścia tylko szybko wchłania się do środka rośliny i deszcz go już wtedy nie zmywa.
  pasjonat
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl