Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Post #1

Skrzyp na pleśń???

Witam,boję się o swoje autoAK47,które ma już 2miesiące,ponieważ często pada i temparatury nie. Przekraczają 20°C.Na moje oko zostało jeszcze miesiąc do ścinki(outdoor),ale boję się,że mi to spleśnieje,mialem kupic topsin,ale jest to strasznie chemiczny preparat,co myślicie o wywarze ze skrzypu,jeżeli robił ktoś coś podobnego,to prosiłbym o opinieSkrzyp na pleśń???
    0 0

2. Post #2
    O właściwościach grzybobójczych skrzypu nie słyszałem ale jesli szukasz ekologicznych środków to polecam Ci tą stronę: http://www.inhort.pl/files/ekotechpr...ki_ekotech.pdf

Jest to opracowanie "ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN STOSOWANE W ROLNICTWIE EKOLOGICZNYM" naukowców z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach. Wiele ciekawych informacji.

Korzystając z tego opracowania, ze środków eko na szarą pleśń będzie:
    - oleje roślinne,
    - Bacillus subtilis,
    - Trichoderma harzianum Rifai KRL-AG2 i T-39,
    - Trichoderma polysporum szczep IMI 206039,
    - Wodorowęglan potasu.
    pasjonat
    0 0

3. Post #3
    Czym byś nie pryskał i tak spleśnieje. Taki mamy klimat
    nie trzeba maski do zycia
    a prawda na każdym kroku wyryta powinna być
    by o spokoju nie tylko można było śnic
    i myśle jeszcze, że dopóki nadzieja nie odejdzie to dobrze bedzie
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl