Witaj Gościu!

Jeżeli widzisz ten upierdliwy dymek to znaczy że nie masz jeszcze konta załóż je za darmo . Rejestracja zajmie tylko chwilę a dzięki niej zyskasz możliwości o jakich nawet nie śniłeś :)
jak wygląda marihuana? - Hyde Park
Dodaj swóje logo z linkiem tutaj !
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
 1. Post #1
  Poziom upalenia:
  O użytkowniku:
  Dołączył
  02.2012
  Posty
  3
  Status
  Offline
  Postawił blantów
  0
  Spalił blantów
  1
  Online dziennie
  N/A

  jak wygląda marihuana?

  1. Marihuana (pot. baka, topa, zielone, zioło, trawa, palenie, bakanie, jarańsko, temat, stuff, jazz i wiele innych)

  2. Jakie są ceny w Polsce? Zależy od jakości trawki ale zazwyczaj jest to: 0.5g - 15 zł, 1g - 30 zł, 2.5g - 75 zł, 5g - 150 zl, 25g - 750 zł, 100g - 3000 zł.

  3. Jak wygląda marihuana? Zioło, które kupujesz powinno być w tzw. bobach czyli zaschniętych kwiatach.
  jak wygląda marihuana?

  4. Dilerzy będą próbowali wcisnąć ci miał czyli zaschnięte, zmielone liście, które zawierają stosunkowo mało THC. Zamiast miału dostać można majeranek, bazylię albo w najlepszym wypadku jakies dopalacze.
  jak wygląda marihuana?
  Jeżeli dostaniesz około 2/3 bobów i reszte miału możesz być zadowolony. W przeciwnym wypadku proponuję po prostu zrezygnować z zakupu. Niech diler wie, że jesteś wybredny, nie możesz przecież palić gówna.

  5. Co to jest skun? Skun to znaczy, że tyle samo tam konopi co chemii. Po skuniaku jest troche inna masa, bardzo intensywna ale trwa krótko a potem mamy tzw. zwałe czyli pogarsza nam sie szybko humor i chcemy zapalić znowu. Nie polecam, ale często tylko to można dostać.

  6. Po czym rozpoznać wagę zakupionego towaru? Proponuję kupić wagę jubilerską (cena około 30 zł na allegro), jednorazowy wydatek, a jeżeli lubisz sobie zapalić kasa szybko się zwróci.

  7. Jak palić? Najpopularniejszym sposobem palenia w Polsce jest lufka (pot. szkło, lufa, fifka, działo). Kiedy już taką zakupimy (prawie każdy kiosk, cena od 50 do 60gr), należy ją włożyc do pakietu i nabić od szerszej strony jak najwięcej zielska.
  jak wygląda marihuana?

  8. Gdy nie ma szkła, można palic w sumie ze wszystkiego: butelek, żarówek, wiader, paczek po papierosach, pazłotek, tu ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia Najbardziej kopnie was jednak palenie z wiadra, tutaj wesoła babcia
  jak wygląda marihuana?

  9. Co zrobić , żeby diler mnie nie oszukał? Po pierwsze zanim zawiniesz powiedz, żeby palenie było w pakiecie (woreczek strunowy, cena 2zł za 100szt. w każdym sklepie papierniczym) a nie w np. papierze albo folijce po papierosach przypalonej z góry zapalniczką. W tym wypadku nie masz szansy żeby sprawdzić temat przed zapłaceniem
  jak wygląda marihuana?

  10. Po drugie tak jak w punkcie 3. musisz zobaczyć czy są bobki, jeżeli są to na 90% jest to marihuana, bo każde ziele typu majeranek jest drobno zmielone. Po trzecie nigdy nie dawaj pieniędzy zanim nie dostaniesz woreczka, na tekst typu "daj kase, zaraz przyniose Ci trawe" odpowiadaj "spierdalaj".

  11. Coś jeszcze? Tak, nie mieszaj dopalaczy z ziołem. Nie noś przy sobie gdy idziesz wypić piwko w parku (duża szansa na spotkanie z policją). Jak trzymasz w domu to trzymaj poza swoim pokojem (gdy policja przeszukuje dom to zazwyczaj tylko pokój osoby u ktorej znaleźli marihuanę). Kupuj od znajomych a nie od obcych dilerów.
  Jak się ładnie najarasz idź do kina na film w 3d.
  jak wygląda marihuana?

  Zastrzegam sobie prawo do poradnika! Nie kopiowac na inne fora chyba ze wyraze na to zgode.

  Przeczytaj o tym więcej:

  Rashujacy Mieciu pali blanta na koszt: 2. Podobne pytania zadane na forum

Najświeższe tematy z działu Hyde Park

 1. jakiego producenta tablet kupić?
  Napisane przez użytkownika olo00
  Odpowiedzi: 0
 2. Co w sercu gra czyli Muzyka naszej młodości !!
  Napisane przez użytkownika #joker
  Odpowiedzi: 8
 3. Magiczne wyprawy czyli Joker idzie gdzie nogi poniosą
  Napisane przez użytkownika #joker
  Odpowiedzi: 63
 4. Co jest lepsze/bezpieczniejsze
  Napisane przez użytkownika świeżak_zielony
  Odpowiedzi: 4
 5. Co podpowiadają używki :D
  Napisane przez użytkownika TSW
  Odpowiedzi: 1
 6. ogloszenia
  Napisane przez użytkownika Pierdzibąk
  Odpowiedzi: 11
 7. Co by było gdyby
  Napisane przez użytkownika zielonynoob
  Odpowiedzi: 6
 8. Życzenia, wierszyki o Marihuanie
  Napisane przez użytkownika Buuuch
  Odpowiedzi: 2
 9. Odpowiedzi: 8
 10. Jak wygląda sytuacja w Niemczech
  Napisane przez użytkownika Kodix6
  Odpowiedzi: 5

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2015 © Forum NasionaKonopi.pl