Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. Post #1

  Prawicowcy, Konserwatyści = Przeciwnicy marihuany?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Mam wrażenie, że niemal każdy konserwatysta oraz każda osoba o skłonnościach prawicowych jest przeciwnikiem marihuany.Dlaczego? Konserwatyści wiadomo boją się zmian, prawicowcy to zazwyczaj Bóg-Honor-Rodzina a jak wiadomo Kościół Katolicki nie jest marihuanie zbyt przychylny, w dodatku dla tych osób Rodzina, dzieci itp to rzeczy najważniejsze w życiu - ważniejsze od osobistego szczęścia itp.

  Myślicie że dobrze myślę? A może jestem w błędzie i ideologia polityczna zazwyczaj nie ma wpływu na poglądy o marihuanie o zwolennicy i przeciwnicy są w miare równo podzieleni między lewą a prawą stronę?

  W sumie trochę mnie to interesuje. Mam wrażenie że dopóki w Polsce będzie istnieć przekonanie że lewak = komunista to będą rządzić prawicowcy a oni nie dopuszczą do jakiejkolwiek legalizacji MJ.

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  A wiec tak powiem..pierdolisz glupoty jak mało kto;) bo jak mi wiadomo to ten własnie prawicowy rząd zklepał medyczną merry..;) wcześniej były inne partie i tego jakoś nie zrobiły.
  1 0

 3. Post #3
  Na polityce aż tak się nie znam ale mogę się mylić :P Ale nie potrafię sobie wyobrazić aby takie partie jak PiS kiedykolwiek były za legalizacją
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl