Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. Post #1

Wezwanie Do Broni

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Jestem ciekaw waszej postawy, na wypadek gdyby powstał konflikt zbrojny między państwami.

Czy czujesz się patriotą i nieważne od wyniku bitwy, będziesz bronił/broniła kraju przed najeźdźcami ?

Ja chyba nie potrafiłbym, z myślą że mogę zginąć, nawet za cenę demokracji. Podczas gdy reszta ludzi o wyższym statusie społecznym, brać udziału nie będzie. Bo kto ryzykuje życie gdy może stracić wszystko co udało mu się zgromadzić, a nachapał wiele.....
    Przypuszczam że wielu z pośród takich ludzi raczej by myślało o wyjeździe z kraju czy ukryciu.

Może lepiej przyłączyć się do naszego brata z południa, lub pozostać pezstronnym do końca ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Ale między, którymi Państwami? Raczej wątpię żeby coś takiego miało miejsce. Zwłaszcza teraz gdy europa ma mase problemów takich jak: uchodźcy, brexit, zamachy, problemy na Ukrainie. Jeśli już by miało dojść do jakiś konfliktów, to z tego co słyszałem to polska armia jest najmocniejsza od wielu lat i że bylibyśmy się w stanie obronić przed atakiem ze strony Niemiec. Co do ataku ze Wschodu to tam coś ponoć stacjonuje grubszego, więc też łatwo by nie mieli. Nie wiem czy jakiś konflikt jest teraz możliwy, nikt by chyba na tym nie zyskał, jest jeszcze tyle pieniędzy do rozgrabienia w Polsce że raczej wątpię. Szfindle ze sprzedawaniem Polskich kopalń Niemieckiemu kapitałowi itp to są grube miliardy sprzedane przez polski rząd. Swoją drogą europa nigdy nie była tak słaba politycznie jak teraz. Ciężki temat. Ale czy bym walczył? Za Polskę jako ziemię, przyrodę, naturę, ludzi, którzy mnie otaczają to może i tak. Ale mocno odpycha mnie od tego fakt co nasi decydenci z tym krajem robią. Zwykłemu szarakowi dobrze się w tym kraju nie żyje, więc za co tu ginąć? Jeśli tak nami rządzą to niech sami sobie walczą, takie jest moje podejście. Chociaż pewnie brałbym rodzinę i spierdalał, tylko dokąd? Wezwanie Do Broni
    4 0

3. Post #3
    Rosji się nie obawiam ale też nie lekceważe, bo uderzyć mogą mocno... ale europy atakować niebędą.
    0 0

4. Post #4
    W wojsku byłem z przymusu patriotą nie jestem.Jakby wybuchł jakiś konflikt zawijam mandżur dziecko pod pachę,kobietę przez ramię i spierdalam w podskokach jak najszybciej się da gdzieś gdzie będzie bezpiecznie.Myślę że połowa patriotów wykrzykujących bóg, honor, ojczyzna nasra w gacie i zrobi to samo żeby tylko ratować siebie i bliskie im osoby.Pozdro.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    3 0

5. Post #5
    Jak mialbym dom na scianie wisialby czarnoprochowiec to moglbym odjebac jakiegos intruza co na posesje mi sie wkrada. Drugo opcja to zrobic bunkier i przeczekac wszystko przy okazji ogarniac soboe kilka krzaczkow zeby sie nie nudzilo. Tak na powaznie to mam przydzial do jednostki do ktorej musze sie wstawic gdyby cos takiego mialo moejsce i pewnie tak bym zrobil, ale po wszystkim gandzia musiala by byc legalna;)
    1 0

6. Post #6
    dobry temat założyłeś, osobiście
    nie czuję się żadnym patriotom . pomimo tego że zdaje sobie sprawe że nasi dziadkowie , i całe te starsze pokolenie w przeszłości, które walczyło za naszą wolnośc i za miejsce gdzie żyjemy .

nie wyobrażam sobie porzucić wolności na rzecz bycia mięsem armatnim na froncie pod drygiem całego sztabu dowodzących pierdzieli ,siedzących w tym samym czasie w bezpiecznym schronieniu.

niby dlaczego miałbym oddawać swoje życie za życie innych napoczętych osób w przyszłości , którzy napewno ale to napewno nie będą pamiętać o "jakiś" osobach (ja, ty, ty ty itd ) , wszyscy walczący polegli w takim przypadku zostaną zebrani do jednej masowej grupy i co mi z tego?

wolałbym zginąć u boku rodziny/kobiety w jej /ich , obronie niż narodu , który i tak jest szmacony nie od dzisiaj

i tak po naszej śmierci , po jakimś dłuższym czasie (wymiana pokoleń) pójdziemy w niepamięć ,to co dopiero w przypadku pojedynczej osoby na tle całego narodu , i co mi będzie po bohaterstwie jak tak naprawdę jakby głebiej się w to zagłębić nic nie będe z tego miał (prócz dumy i chwilowej chwały)

wolałbym wykitować, daleko na pustkowiu z głodu z myślą że zrobiłem coś , co przyczyniło się do tego że żyje jako wolny człowiek
    niż byc pacynką w woju pod drygiem dowódcy jak pisalem wczesniej
    zdaje sobie sprawe ze dezercja w przypadku obrony narodu traktowana jest jako zbrodnia , ale zostając wiedząc że czeka nas i tak klęska
    wybrałbym właśnie tą drogę.
    według mnie życie i wolność jest bezcennym darem.

i owszem zgadzam się, połowa z tych hojraków +14 lat co noszą łachy z tego typu emblemantami czyli bóg honor ojczyzna prędzej narobiłaby pod siebie niż wycelowałaby w kogoś , kto żyje .. jest to zabawne.
    1 0

7. Post #7
    ...dziadkowie się w grobach przewracają.......
    pierwsze to wywiózłbym rodzinę w bezpieczne miejsce, a póżniej wróciłbym bronić domu, ale na pewno bym nie uciekł......
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    1 0

8. Post #8
    i pozniej sie zastanawiac czy zona nie jest gdzieś brana pod nie obecność (skoro byłby światowy konflikt to i też zamęt )
    prędzej czy później i tak musieliby wyjść z ukrycia .
    (Pisze ogółem)
    1 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    i pozniej sie zastanawiac czy zona nie jest gdzieś brana pod nie obecność (skoro byłby światowy konflikt to i też zamęt )
    prędzej czy później i tak musieliby wyjść z ukrycia .
    (Pisze ogółem)
    gdyby był światowy konflikt, to 50% tych wpisów jest do dupy, bo ..... byłby światowy, więc tak czy siak , byłbyś wszędzie "na wojnie"...
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez mattiv Zobacz posta
    gdyby był światowy konflikt, to 50% tych wpisów jest do dupy, bo ..... byłby światowy, więc tak czy siak , byłbyś wszędzie "na wojnie"...
    Nie rozumiem czemu się dziwisz że postawy w narodzie są jakie są. Zobacz jak propagandowo to wszystko wygląda w USA. Stawiane są pomniki, służba w marynarce to honor! Ci którzy umierają za kraj są bohaterami i kłania im się na każdym kroku. Weterani mają dodatkowe prawa, i traktuje ich się z szacunkiem i żyją dostatnie. A co polska daje naszym weteranom, kombatantom? Śmierć w starości, chorobie i ubóstwie. Jaki kraj i propaganda takie nastroje. Co prawda powoli się to zmienia. Ale wystarczy zobaczyć ile i jakie filmy wojenne są produkowane w USA a jakiej jakości i ile tych filmów jest u nas. Być może powoli faktycznie się to zmienia, jednak dziwić się nie ma czemu. Do tego jak patrze na te najmłodsze pokolenie pizdusi w rurach to wątpię czy faktycznie mamy aż tak zajebistą obronę Państwa jak się mówi Wezwanie Do Broni. Mam koleżkę, który raz na jakiś czas jeździ strzelać z karabinu, jest w tak zwanej obronie terytorialnej czy coś i raz na jakiś czas nie ma go 3 dni w pracy. Pokazuje mi zdjęcia co oni tam na tych poligonach robią to to woła o pomstę do nieba. Leżą sobie na polankach, czasem nawet wchodzi alkohol Wezwanie Do Broni Pytanie jest źle postawione... nie czy uciekać... tylko dokąd?
    1 0

11. Post #11
    do głębokiej dziczy , tam gdzie pożywienie , większe szanse napewno by były niż w mieście przy zbyt dużych siłach wroga
    albo jakies proby wydostania sie na inny kontynent (choć to jest pewnie prawie niewykonalne, ale pewnie możliwe)
    0 0

12. Post #12
    Ciekawy temat.
    Wierzę w reinkarnację i z tego co mi wiadomo to Ci prowokatorzy np z Wiejskiej i inne gadziny nie będą mieli za ciekawego życia w kolejnym wcieleniu a nawet wprost proporcjonalne do tego co robią innym.

Jestem za legalizacją posiadania broni dla samoobrony,ale nie dajmy się wciągnąć w czyjeś tam wojny ogłaszane przez nasze rządy. Ucieczka i ochrona siebie oraz rodziny uważam za mądre posunięcie. Nawet jeśli ktoś nie zginie to potem będzie mówić ,,o taki kraj ja walczyłem''? Może gdyby wszyscy ludzie nie chcieli walczyć to by nie było wojen?

Dobre pytanie Pana Badury,myślę,że uciekać tam gdzie ludzie mają spokój bez bardziej rozwiniętej cywilizacji.
    2 0

13. Post #13
    Ja to nawet byłbym skłonny spakować plecak i wypierdolić w głębokie bieszczady nawet i teraz. Żyć zgodnie z naturą, zgodnie z przyrodą, na własny rachunek, z dala od cywilizacji. To właśnie w naturze, w przyrodzie, w samym cudzie istnienia i życia widzę szczęście i sens istnienia. Nie w fejsbuku, nie w tej naszej chorej cywilizacji. Czuje się tutaj jak więzień, więzień tego chorego systemu. Niestety jak na razie zbyt wiele rzeczy i obowiązków mnie tu trzyma Wezwanie Do Broni Ale to nie są marzenia, których spełnić się nie da. Wezwanie Do Broni
    1 0

14. Post #14
    .Ja to nawet byłbym skłonny spakować plecak i wypierdolić w głębokie bieszczady nawet i teraz. Żyć zgodnie z naturą, zgodnie z przyrodą, na własny rachunek, z dala od cywilizacji.
    ciekawy pomysł, ale według mnie , nie na nasz europejski region.
    napewno w polsce przeżycie uniemożliwiałyby normy dot. polowań , dochodzi do tego licencja , broń i mobilność w zakupie ostrej amunicji .
    zapewne przeszkadzałbyś też i państwu bo "bezprawnie" ingerowałbyś w gospodarkę leśną i pewnie potraktowaliby to jako może zagrażanie życiu swojemu i innych
    i za co tu walczyć...
    0 0

15. Post #15

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez mattiv Zobacz posta
    ....pierwsze to wywiózłbym rodzinę w bezpieczne miejsce, a póżniej wróciłbym bronić domu, ale na pewno bym nie uciekł......
    Którego domu bronić chcesz ?

Szkoda dziadków, prawdziwej demokracji, dziedzictwa kulturowego.....tutaj trzeba oddać im to co się należy, ale ustroje się zmieniają z czasem.
    Każdy kraj przypuszczam że jest pozbawiony idei, raczej cechuje go totalitaryzm. Wojna dla samej korzyści z fanatycznymi poglądami jest także bezsensowna. Wcześniej czy później jak kolwiek rozłam nastąpi, gdy w kraju nierówność panuje.
    0 0

17. Post #17
    Nie którego a czyjego, swojego!
    0 0

18. Post #18
    Jak nadejdzie wojna szczury ,dziury,konfitury,dzieci I kobiety beda sie kryc po piwnicach. A charakterni beda bronic rodzin I ojczyzny
    0 0

19. Post #19
    a to" charakternym" masz na myśli oby dwa terminy czyli rodzina i ojczyzna tak ?
    bo w takim razie kim będzie ten kto zdecyduje się tylko na jedną opcje ?
    0 0

20. Post #20
    Tak jak napisalem charakterni bd walczyc o rodzine czy ojczyzne czy o jedno I drugie,a szczury bd sie kryc jak zawsze
    2 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl