Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. Post #1

Nóż motylkowy

Siema
    Ktoś się bawi nożem motylkowym Nóż motylkowy
    Chce sobie kupić jkr 200 na początek.
    Czy ten model będzie dobry na początek zabawy???Nóż motylkowyNóż motylkowy
    0 0

2. Post #2
    Kutasem się pobaw a nie nożem, nie ma innych zabawek na świecie ?
    drona sobie kup. samochodzik na pilota ale nie kurwa NÓŻ !
    co za chore debilizmy te dzieciaki mają dzisiaj w głowach, kupić nóż do zabawy ? ojca i matki zapytaj, celny liść wybije Ci ten pomysł z głowy...
    Boże....
    0 2

3. Post #3
    Nada się Nóż motylkowy
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    0 0

4. Post #4
    jak chcesz robic tricki to se zapalniczke zippo kup albo talie kart do sztuczek magiczek.
    Nóż to narzedzie a nie zabawka. Rozumiem, sam mam sporo stali wokol siebie, ale jedne to survi ktory uprawiam, inne to do skorowania, jeszcze inne do karczowania, ale nie kurwa do zabawy
    I know that people talk about me I hear it everyday
    But I can prove you wrong cos I'm right first time
    Yeah. Yeah. Alright. Lets go lets go. Watch this man fly.
    Bring on the girls
    Here we are, born to be kings, we're the princes of theuniverse
    0 0

5. Post #5
    Niech sie bawi. Potnie się i mu się odechce Nóż motylkowy
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    0 0

6. Post #6
    Ja się grzecznie pytam a ty na mnie najeżdżasz człowieku to moja sprawa czy go kupie i co będę z nim robił Nóż motylkowy
    Poza tym mogę na ostrze skleić taśma i nie będę kręcił jak oni tylko na początku coś łatwego
    Nieraz się nożem skaleczyłem i jakoś mnie nie odrzuca.....Nóż motylkowy
    0 0

7. Post #7
    Na początek bierz jak najtańszy pozaklejasz śrubki bd git, a zobaczysz czy ci się to wgl podoba. Ja się uczyłem na takim z grzebieniem zamiast ostrza. Duszo szybsza nauka i problemów nie ma w miejscach publicznych xD A co do kręcenia zabawa bardzo fajna polecam.
    To nie my jesteśmy przeciwko systemowi, tylko system przeciwko nam.
    0 0

8. Post #8
    Jeśli serio obejrzałeś ten filmik i Ci to imponuje to znaczy że jesteś najzwyklejszy gówniarz który chce zaszpanować byle gównem.
    już sobie wyobrażam Ciebie jak stoisz na winklu bez jedynek w uzębieniu, brudna bluza i spodnie chuj wie skąd i se kręcisz takim nożykiem bo chcesz pokazać jaki to z Ciebie jest johhny wichura i cwaniaczek jendocześnie.
    kurwa aż mnie skręca taki jesteś żałosny typie, dziewczyna Cię poprosiła żebyś się tak nauczył czy koleżkom chcesz się pokazać?
    bo w turnieju nie wystąpisz, nie ma jeszcze takich kretyńskich turniejów i błagam wszystkich świętych żeby nie było.
    zdejmij buty i wyjdź. no i forum od 18, sorry
    0 1

9. Post #9
    Mój kolega ma taki motylkowy i non stop się wlasnie nim bawi. Mówił że lepiej żeby miał takie dwie wypustki po obu stronach na początku ostrza bo się wygodniej robi triki. On teraz kupuje taki wygięty, profilowany bo mówi że triki lepiej wyglądają. Ten Twój jest bardzo najzwyklejszy. Poszukaj właśnie z takimi cyckami na kciuka. Łatwiej się wypycha nóż.
    0 1

10. Post #10
    Do tricków raczej na pewno sie nie nada, bo ma rękojeść z tworzywa = złe wyważenie. Jeśli chodzi o balisongi to dobre konstrukcje ma Bear&son, ale to koszta ok 200zł.

Pamiętaj, że nóż to bardzo przydatne narzędzie, które warto mieć zawsze przy sobie. Nawet pomijając kwestię sztuczek, może warto zastanowić się nad czymś z wyższej półki.
    0 1

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez judaista Zobacz posta
    Pamiętaj, że nóż to bardzo przydatne narzędzie, które warto mieć zawsze przy sobie. Nawet pomijając kwestię sztuczek, może warto zastanowić się nad czymś z wyższej półki.
    za taki nóż masz gwarantowany dołek na 48h i faktycznie, twierdzenie że "ja tylko mam go dla zabawy" może okazać się bardzo przydatne.
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Swiezaczek Zobacz posta
    za taki nóż masz gwarantowany dołek na 48h i faktycznie, twierdzenie że "ja tylko mam go dla zabawy" może okazać się bardzo przydatne.
    Jaki dołek !? Od 1,5 roku noszę przy sobie kosę (ostrze 9,2cm długości) i policja zauważyła go tylko 2 razy w trakcie rutynowego spisywania.
    Pytali się tylko po co mi nóż. I jest taki mit że można mieć przy sobie nóż ale długość ostrza nie może przekraczać 8cm. BZDURA!
    W czasie tych 2 kontroli raz trafiłem na niedouczonych policjantów i ich po prostu uczą że wystarczy ostrze o długości 8cm żeby przebić płuco lub żeby dźgnąć w serce.
    Ustawa z 21 maja 1999 r. o broni i amunicji jako „narzędzie i urządzenia, których używanie może zagrażać życiu i zdrowiu” i które są w jej rozumieniu bronią, wymienia broń białą, do której zalicza ostrza ukryte w przedmiotach niemających wyglądu broni, kastety, nunczako i pewne rodzaje pałek. Na posiadanie wymienionych w ustawie rodzajów broni białej wymagane jest pozwolenie (art. 9 ust 3 w zw. z art. 4 ust. 1 pkt 4) W ustawie nie wymienione są noże.
    1 0

13. Post #13
    Jak cztam to co napisałeś w tym temacie, to zastanawiam się kto tu ta na prawdę jest gówniarzem w brudnej bluzie?
    0 0

14. Post #14
    I ja wpierdole swoje trzy słowa XD jak zwykle z byle powodu robi się gównoburza wrzutka na luz zjarajcie se coś albo idźcie na spacer albo pobiegać do lasu i narobić hałasu.Chce koleś poszpanować niech szpanuje,oby nikomu krzywdy nie zrobił jedynie sobie czego mu nie życzę
    0 0

15. Post #15
    Jeśli serio obejrzałeś ten filmik i Ci to imponuje to znaczy że jesteś najzwyklejszy gówniarz który chce zaszpanować byle gównem.
    już sobie wyobrażam Ciebie jak stoisz na winklu bez jedynek w uzębieniu, brudna bluza i spodnie chuj wie skąd i se kręcisz takim nożykiem bo chcesz pokazać jaki to z Ciebie jest johhny wichura i cwaniaczek jendocześnie.
    kurwa aż mnie skręca taki jesteś żałosny typie, dziewczyna Cię poprosiła żebyś się tak nauczył czy koleżkom chcesz się pokazać?
    bo w turnieju nie wystąpisz, nie ma jeszcze takich kretyńskich turniejów i błagam wszystkich świętych żeby nie było.
    zdejmij buty i wyjdź. no i forum od 18, sorry
    Jak możesz mnie oceniać skoro nawet mnie nie znasz.
    Robię to dla siebie a nie dla kogoś i jak się nie znasz to lepiej nic nie pisz na temat Nóż motylkowy
    0 0

16. Post #16
    gówniarstwo i chuj.
    0 1

17. Post #17
    Taka gównoburza o zwykły nóż? Sam noszę codziennie do pracy takie coś: http://military-zone.sklep.pl/p1391,...8461-mwch.html przydaje się żeby otworzyć jakąś paczkę, przeciąć coś. Co to kogo obchodzi co kto nosi i po co? Póki nikt nikomu krzywdy nie robi i nie rani innych tym co robi to niech sobie to robi. Jak mi sprawia szczęście machanie cały dzień nożem i mam mózg i nikogo tym nożem nie krzywdzę to co komu do tego? Kiedyś na tym forum było inaczej, mam wrażenie że nie było tyle hejtu. Te całe wojny o adminów, o byle nożyki nie są już na moją głowę. To mój ostatni wpis na tym forum. Wyzywajcie się tu sami. NDzięki wszystkim za bezcenną wiedzę jaką tutaj otrzymałem. Niedługo obudzicie się i zobaczycie że brakuje już osób z dobrymi duszami, które próbowały kiedyś godzić ludzi i namawiać do spólnego działania. Nie rozumiem dlaczego w Was tyle nienawiści, wyluzujcie trochę i działajcie razem. Jak otwieram co trzeci temat na tym forum to jest mi wstyd że muszę obcować z takimi ludźmi i niestety coraz częściej czuje zażenowanie, rozgoryczenie i trochę niedowierzanie.
    0 0

18. Post #18
    porównanie wielofunkcyjnego scyzoryka do noża motylkowego nie ma w tym przypadku żadnego sensu.
    poza tym jest to forum konopne gdzie ludzie chwalą się relacjami, swoimi plantami lub krzyżówkami odmian. pytają o choroby lub doradzają w budowach boksa.
    sami siebie zapytajcie czy temat jest na miejscu, już trochę latek mam na karku dlatego w ten sposób wyrażam swoją opinię.
    nie ma w tym ani nic fajnego ani szpanerskiego, jedyne co może wywoływać takie machanie kosą to strach w oczach ludzi lub budzić współczucie, zależnie od wieku patrzącego hehe Nóż motylkowy
    Nóż motylkowy
    0 0

19. Post #19
    Świeżaczek tu się z Tobą nie zgodzę, nie wiem czemu od razu wjechałes na chłopaka. Jedni lubią rybki drudzy pipki, a jeszcze inny zbiera znaczki. Różni ludzi, a łączyć ich może zamiłowanie do MJ. To jest forum konopne, ale są różne działy i chłopak napisał w odpowiednim "zainteresowania/hobby" interesuje się to się zapytał, a nuż znajdzie się ktoś kto mu doradzi. Ostatni raz dresa z motylkiem widziałem 15-20 lat temu jak to było modne, a jak ktoś ma odmienne hobby nie trzeba go porównywać do chłopaków z winkla. Chyba nie stałeś nigdy na winklu bo są tam często osoby z pełnym uzębieniem i czystych ubraniach Nóż motylkowy NAWOŁUJE!! Nie hejtujmy ludzi na wstępie z innymi poglądami lub zainteresowaniami (no chyba, że pedał albo z nowoczesnej Nóż motylkowy)
    ..a każdy z nas to szaman
    3 0

20. Post #20
    nie wiem, kojarzy mi się to z totalną patologią i nie potrafię spojrzeć na to innym wzrokiem. riki-tiki-tak niech sobie kupi, też się tym świetnie macha.
    powiedz mi, naprawdę zaimponowałoby Ci gdyby ktoś kto chciały się popisać CZYMŚ przed towarzystwem czy kumplem i nagle wyjmuje motyla i zaczyna nim wywijać ?
    to że sobie łapy pozacina to akurat jest jego sprawa ale naprawdę nie ma w tym nic szpanerskiego
    tym bardziej że ta "moda" przepadła ok. 15 lat temu. dzisiaj na nikim to nie zrobi wrażenia
    1 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl