Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Post #1

Gotowanie

Co najcześciej gotujecie? Nie tylko na obiad, ale generalnie czy lubicie eksperymentować także w kuchni Gotowanie ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Lubie.Kiedyś zupełnie nie gotowałem ,. Ostatnio jednak wciągnąłem sie w gotowanie i coraz częściej siedzę w kuchni.Żona trochę narzeka jak narobię burdelku , ale i tak jest zadowolona jak nie musi gotować sama obiadu. Gotuje głównie kuchnię polską ale lubię równięż dania egzotyczne. Smaczna jest kuchnia chińska. Niezła jest również japońska.Która wbrew pozorom zawiera dużo potraw ( większość kojarzy jedynie sushi.....).
    Jest tam sporo dobrych dań z ryb:
    oyakata.com.pl/ksiega-mistrza-oyakata/ryba-po-japonsku-najpopularniejsze-dania-rybne
    0 0

3. Post #3
    Ja się na dniach wezmę za produkcję własnego piwa, już wszystko jest, nowiutki garnek emaliowany, cały osprzęt, słody i chmiele. Całość czeka aż ruszę do tego tyłek. Na dniach mam kosę więc gotowanie piwa planuje zrobić po kosie, więc na spokojnie Gotowanie
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez starmilks Zobacz posta
    Lubie.Kiedyś zupełnie nie gotowałem ,. Ostatnio jednak wciągnąłem sie w gotowanie i coraz częściej siedzę w kuchni.Żona trochę narzeka jak narobię burdelku , ale i tak jest zadowolona jak nie musi gotować sama obiadu. Gotuje głównie kuchnię polską ale lubię równięż dania egzotyczne. Smaczna jest kuchnia chińska. Niezła jest również japońska.Która wbrew pozorom zawiera dużo potraw ( większość kojarzy jedynie sushi.....).
    Jest tam sporo dobrych dań z ryb:
    oyakata.com.pl/ksiega-mistrza-oyakata/ryba-po-japonsku-najpopularniejsze-dania-rybne
    Uwielbiam dania rybne. Żeby tylko jeszcze ryby były trochę tańsze Gotowanie

Cytat Zamieszczone przez PanBadura Zobacz posta
    Ja się na dniach wezmę za produkcję własnego piwa, już wszystko jest, nowiutki garnek emaliowany, cały osprzęt, słody i chmiele. Całość czeka aż ruszę do tego tyłek. Na dniach mam kosę więc gotowanie piwa planuje zrobić po kosie, więc na spokojnie Gotowanie
    Piwko też eksperymentowałem. Zakupiłem na allegro sprzęt, drożdże, słodycz, butelki itd. Ale po jednym razie trochę mi się odechciało. Ale wg znajomych smaczne, tylko może trochę drożdżami zbyt mocno było czuć.
    1 0

5. Post #5
    też mam w planach ruszyć z piwem, winem i bimbrem Gotowanie a gotować lubię i znam wiele fajnych przepisów polecam żeberka glazurowane w sosie sojowo-ryżowo-rybnym z imbirem według Gordona Ramseya Gotowanie
    1 0

6. Post #6
    Gotowanie to moja pasja Gotowanie

Gotowanie
    pasjonat
    1 0

7. Post #7
    Próbowałem kiedyś robić swoje piwo, ale dużo jest z tym zachodu i piwo takie sobie. Kupiłem sobie specajlny zestaw, zrobiłem sobie trochę tych piwek. Na razie sobie stoi. Może do niego wrócę gdzies na wiosnę.
    Wino również mi nie wychodziło. Widocznie nie mam do tego drygu. Jedyne co mi w miarę dobrze wychodzi to nalewki.

Jeśli chodzi o gotowanie to zdarza mi się coś raz na jakiś czas upichcić. Polubiłem wątróbkę drobiową z jabłkami i śliwką:
    przepisy.pl/przepis/watrobka-drobiowa-podana-z-jablkami-i-sliwka
    Tak jak nigdy nie przepadałem za wątróbką to ta jest smaczna.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl