Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. Post #1

Jak zamawiać - poradnik dla początkujących

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam kolegów ogródników, jestem początkujący, mimo to chciałbym pomóc jeszcze bardziej początkującym, mianowicie opisać sposób na najbardziej anonimowe zakupy. W sposobie tym nie trzeba szukać kolegi na którego można zamówić pestki ani nie trzeba obawiać się przed inwigilacją komórki (co i tak jest mało możliwe). Szukałem takiego sposobu, jednak jeszcze nie spotkałem takiego prostego.

Krok po kroku
    1. Ściągamy Tora - wszystko dalej robimy korzystając z Firefoxa połączonego z siecią Tor
    3. Za jego pomocą tworzymy sobie jakiś adres e-mail
    2. Wymyślamy fałszywe dane Imię Nazwisko Adres
    3. Tworzymy konto na Paczkomaty InPost do założenia konta potrzebny jest także numer telefonu który nie jest weryfikowany więc możecie zmyślić! Jeszcze lepiej jest kupić najtańszy starter i bez wkładania go do komórki, wtedy mamy pewność że do przypadkowych osób nie zostaną wysłane żadne wiadomości. Najważniejszym elementem przy rejestracji jest e-mail no i oczywiście numery skrzynek.
    4. Zamawiamy w sklepie internetowym.
    5. Wpłaty dokonujemy przelewem w banku lub w punkcie którym płaci się rachunki, w zależności od sklepu w tytule należy wpisać numer zamówienia lub e-mail. Bank nie ma prawa żądać od Ciebie dowodu. Generatory druków wpłaty można znaleźć w internecie. Należy wypełnić: Numer konta, Imię i Nazwisko i Adres, tytułem i podpis!

Bardziej anonimowo już chyba się nie da, no chyba że są jakieś sklepy wysyłające na paczkomaty a przyjmujące bitcoiny Jak zamawiać - poradnik dla początkujących

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Jesli podamy falszywy adres to w jaki sposob dostaniemy paczke?
    0 0

3. Post #3
    chyba nigdy nie korzystałeś z opcji PACZKOMAT Jak zamawiać - poradnik dla początkujących
    W paczkomacie żeby otworzyc musisz mieć hasło ( PIN ) a takie hasło idzie ci na fona........jak dasz fałszywy numer to na ten numer idzie ci hasło wiec nie otworzysz paczkomatu.......

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

4. Post #4
    Chłopie wg mnie to jest za dużo srania się. Czemu po prostu nie zamówisz sobie z pewnego sklepu nawet na siebie. Oni obsługują tygodniowo mnóstwo zamówień, dobrze chronią dane klientów. Ja osobiście twierdzę że masz 0,001% szansy że akurat ciebie gliny będą ścigać pzdr. Z resztą same nasiona to nie dowód.
    0 0

5. Post #5
    Za nasionka nie ma przypału.. Zamów to na kolegę i masz spokój ;)
    0 0

6. Post #6
    Formularz zamówienia - Sprawdzony, Tani Sklep ostatni pkt. wyboru wysyłki . da rade jakoś inaczej zapłacić niż przelewem? mam 15 lat i nie mam konta
    0 0

7. Post #7
    Masz 15 lat ? Forum jest od lat 18 . Mam nadzieje że admin się tym zajmie.
    "Część życia po stadionach , to spędzone chwile,
    Nie męka to dla nas - tylko przywilej!"
    1 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez tomecki124 Zobacz posta
    Formularz zamówienia - Sprawdzony, Tani Sklep ostatni pkt. wyboru wysyłki . da rade jakoś inaczej zapłacić niż przelewem? mam 15 lat i nie mam konta
    forum jest dla osób pełnoletnich ban na forum Jak zamawiać - poradnik dla początkujących
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

9. Post #9
    Zielona Panienka, korzystam z paczkomatow. Jak masz konto wchodząc na nie masz listę paczek do odebrania, jeśli jakaś czeka do odbioru zaznaczasz ja i kilkasz odzyskaj kod otwarcia o ile się nie mylę i masz kod Jak zamawiać - poradnik dla początkujących

Kod przychodzi tez na e mail :P
    0 0

10. Post #10
    dodatkowy patent jak zaoszczedzic 5 pln, wycieczki do sklepu i troche srodowiska to zamiast kupowac starter wchodzimy na alledrogo i patrzymy jakie nieodpakowane numery pre paid maja do zaoferowania sprzedawcy.
    0 0

11. Post #11
    Boisz się przypału ? to nie diluj i się nie chwal tym co masz "nikomu" i uwierz mi ,że ci się uda ,ale w razie przypału to oczywiście wina sklepu ............Jak zamawiać - poradnik dla początkujących
    0 0

12. Post #12
    Najpewniejszy sposób na bezprzypałowe zamawianie na paczkomat to paczka płatna przy odbiorze. Bez nazwiska, bez adresu, tylko numer paczkomatu i numer naszego kupionego specjalnie na tę okazję numeru pre-paid. Na numer dostajemy numer paczki, którą przed odbiorem opłacamy W ODDZIALE firmy. Domyślam się, że w mniejszych mieścinach może być z tym problem, ale w dużych miastach to dobre i pewne rozwiązanie. Nikt nie chce naszych danych, a jedynie kasę, po wpłaceniu której otrzymujemy kod do otworzenia skrytki w paczkomacie.

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez ZIELONA Zobacz posta
    chyba nigdy nie korzystałeś z opcji PACZKOMAT Jak zamawiać - poradnik dla początkujących
    W paczkomacie żeby otworzyc musisz mieć hasło ( PIN ) a takie hasło idzie ci na fona........jak dasz fałszywy numer to na ten numer idzie ci hasło wiec nie otworzysz paczkomatu.......
    Sorki, ale przecież kod do odbioru paczki dostajesz też na maila, więc w czym problem z tym telefonem?
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

13. Post #13
    Panowie bezpieczenstwo jest najwazniejsze nie ma co oszczedzac na tym a drogo nas to i tak nie kosztuje. ja kupuje telefon co jakis czas i karte za 5zl za kazdym razem wychodze na miasto z dala od domu z dala od miejscowy po prostu przy okazji jak gdzies jestem skladam telefon dzownie do sklepu mowie co mi trzeba jak wszystko jest i wszystko mam ugadane to wtedy rozkaldam telefon karte wyrzucam bateria wyjeta nastepnie pozyczam jakies auto od kolegi, mamy , taty, siostry, brata, dziewczyny, chlopaka, kochanki byle jaki tylko zeby podjechac pakuje co mam pakowac i tyle. jak zakuoy sa mniejsze to nawet nie dzownie podchodze z buta bysem czy pociagiem podchodze pakuje do kieszeni ewentualnie plecaka i tyle. kosztuje mnie to troche czasu i wysilku ale jestem spokojny a ze go tak nazwe moim stalym sklepie nie chce go tu reklamowac bo nie o to chodzi od tego sa watki sklepowe dzownie i zazwyczaj nie ma problemu zeby sie dzies umowic na miescie czasem nawet pozniejszym wieczorem.
    0 0

14. Post #14
    Nie ma czegos takiego jak przypadkowy przypał, zawsze ktoś zagoni albo sami sie zagonią....
    Policja nie wchodzi do losowego mieszkania z nakazem prokuratora nawet jesli ten ktos kupił kilka nasion... (O ile beda mieli baze danych sklepu = sklep zagonił lub byla to gruba akcja i kradzież bazy = mało prawdopodobne)
    0 0

15. Post #15
    Ale sracie żarem najlepiej do zaufanego kumpla i gites Jak zamawiać - poradnik dla początkujących
    0 0

16. Post #16
    najlepiej to normalnie zamówić i tyle .Ile w Polsce ludzi zamawia więc nie ma co się sraczkować
    0 0

17. Post #17
    Nasiona są legalne, więc w czym rzecz? Przecież zamawiamy w celu kolekcjonerskim, czyż nie? Sprzęt do uprawy roślin zamawiamy bo chcemy uprawiać pod nim pomidory, marchewki i kapustę w zimę. Czym się tutaj przejmować?

Co do poradnika to chyba każdy ogarnięty gość wie, że najlepiej nie zamawiać na adres gdzie trzymamy różne tajemne znaleziska.

Czekam jeszcze aż ktoś zrobi poradnik jak zrobić kanapkę z masłem Jak zamawiać - poradnik dla początkujących Ktoś chętny?
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    1 0

18. Post #18
    W sumie Lancer i masz racje, ale ja jestem taki przezorny, ze nigdy bym nie zamowil sprzetu nasion itp do kogos na chate (ziomka)
    Nikt nie wie, ze mam roslinke w domu poza moja kobieta, tak juz zostanie na zawszeJak zamawiać - poradnik dla początkujących

Paczki mozna na chate zamawiac, ale ze znanych grow shopow, na pewno nie allegroJak zamawiać - poradnik dla początkujących
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Urojenie Zobacz posta
    W sumie Lancer i masz racje, ale ja jestem taki przezorny, ze nigdy bym nie zamowil sprzetu nasion itp do kogos na chate (ziomka)
    Nikt nie wie, ze mam roslinke w domu poza moja kobieta, tak juz zostanie na zawszeJak zamawiać - poradnik dla początkujących

Paczki mozna na chate zamawiac, ale ze znanych grow shopow, na pewno nie allegroJak zamawiać - poradnik dla początkujących
    No allegro to jest jak gra w sapera hehe
    Ja tam mam wyjebkę - zamawiam właśnie jak piszesz z renomowanych growshopów i seedbanków i nie przejmuję się. Jeśli mają mnie zamknąć to i tak prędzej czy później zamkną. Takie ryzyko w tym hobby. Albo ryzykujemy albo się w to nie bawimy.

Zwykli rolnicy raczej dostaną zawiasy - w najgorszym wypadku 3 lata i po 1.5 roku wyjdą za dobre sprawowanie.

A panikować i schizować powinni się plantatorzy działający na ogromną skalę (najczęściej dla różnych mafii narkotykowych) bo takim to jak w Chinach powinno się karę śmierci dawać. Jak widzę ile tego syfu z dopalaczami w okolicy jest to.. aż sam bym tym dilerom łapska poodcinał.
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

20. Post #20
    Na szczescie mieszkam w Uk i za krzaczka dostane mandat :P maximum.
    Ostatnio ziomka zlapali z 5tka na wadze i zabrali mu to i temat zakonczony
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl