Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Post #1

Jaki growshop polecacie ?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siemka
    nie znalazłem podobnego tematu więc pisze tutaj
    szukam dobrego dyskretnego growshopu i najlepiej jak by nie kasowali jak za zboże co polecacie ? bo wybór jest wielki i nie wiem który wybrać

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    polecam flora-fauna.pl i grower.com.pl zawsze podchodzą do klienta inwidualinie szybka wysyłka i fajna opcja w faunie że jak wydasz np. stowke to dodają nawozik jakiś...
    2 0

3. Post #3
    też polecam flora-fauna Jaki growshop polecacie ?
    0 0

4. Post #4
    Zamawiałem boksa z gorwbox.pl paczka na drugi dzień duży rabat, w paczkach był namiot, lampy, wentylatory, ziemia, wszystko zapakowane tak by nikt nie wiedział co jest zawartością
    drugi sklep jaki polecam to jak najbardziej flora i fauna
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl