Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. Post #1

Growbox na wymiar - OLX - Braniewo

link: https://www.olx.pl/oferta/growbox-po...tml#50b0412419
    Ktoś może zamawiał? Proszę o opinie. Nawet jak ktoś słyszał od znajomego znajomego to prosiłbym aby się podzielił.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Mój znajomy zamawiał z tej strony i czekał bardzo długo, wykonywał telefony a gościu ciągle mu obiecywał że "jutro wyślę" albo "przepraszam za zwłokę ale coś tam i wyślę w piątek" i tak ciągle i ciągle.
    Wiem że musiał przelać część kwoty na poczet zaliczki, mniej niż połowę ale nie wiem w sumie jak się dogadali.
    Wiem że na pewno w ostatnim czasie jak dzwonił to rzekomy boks miał być wysłany ale "pan zadzwoni później to podam numer przesyłki". zadzwonione 2 godziny później i zero jakiegokolwiek info, nawet telefonu nie raczył odebrać a ziomek wkurwiony bo boi się przypału bo tyle tak to trwa i w sumie mógłby odebrać ten telefon i powiedzieć chociażby "spierdalaj pan" to by wiedział na czym stoi a tu chuj, nawet nie odbiera i nie wiadomo co o tym myśleć.
    sprawa jest bardzo świeża bo rozmawiałem z nim nawet dzisiaj w tej sprawie.
    jakby co to będę Cię informował na bieżąco
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl