Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. Post #1

Pytanie o f2seeds.fr.pl

nasiona marihuany, nasiona konopi
    mam pytanie odnosnie f2seeds.czy nasiona z tego sklepu to czasem nie jakis walek?pytam bo slyszalem wiele niepochlebnych opinii na ich temat.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

3. Post #3
    Gość
    sklep jest pewny,ktoś ci bajek naopowiadał
    0 0

4. Post #4
    pewniak wszystko ładnie rośnie
    0 0

5. Post #5
    Gość
    jeden z najlepszych sklepów
    0 0

6. Post #6
    Perfekt sklep! zamiast pisać głupoty szukaj na forum
    JOTPE
    0 0

7. Post #7
    Zajebisty sklep zawsze gratisy dają !!!
    0 0

8. Post #8
    Najlepsszy sklep z nasionami maja najtaniej i zawsze dwaja gratisy wysylka nie jest droga jak w innnych sklepach a roslinby rosna naprawde duze i jest duzo plonu oczywiscie liczy sie jescze producent ja biore tylko od f2seeds producent ORION niedawno mialem ak47 teraz mam ww jest naprawde mega malo leje nawozu bo nie ma takiej potrzeby ostatnio dostalem zpalniczke opaske na reke z napisem medical weed nasionko af frm ak47 broszurke z najnowszymi odmianami i bryloczek do kluczy ponadto w innych sklepach jedno nasionko kosztuje 30zl +10 zl przesylka wychodzi 40zl ja w f2 seeds za 3 place 45 przesylka 6 wychodzi 51 zl do tego gratis 2 nasiona reg lub jedno fem porownaj sobie ceny o plonach nie wspomne ;)

white widow 22 dzien
    Pytanie o f2seeds.fr.pl

Pytanie o f2seeds.fr.pl

Pytanie o f2seeds.fr.pl
    Patrz na me ręce jak krusze i kręce ...
    0 0

9. Post #9
    gitara,to mi wystarczy.dzieki wszystkim.
    0 0

10. Post #10
    Nurtuje mnie jedna sprawa, dlaczego w tym seed banku w cenie jednej pestki mamy 5 ? Bardzo tanio. ( a może nasiona nie są feminizowane ? )
    Skąd wzięły się takie negatywne opinie tego sklepu na innych forach ? (jeśli nie można wstawiać linków do innych for to proszę o usunięcie)

- Forum Marihuana, Forum o Marihuanie, Uprawa, Hodowla, Marihuany • Wyświetl temat - f2seeds.fr.pl PRZYPAŁ Z POLICJĄ
    - Marihuana Tematy, Kultura, Rasta, Metal, Hip-Hopowa, Muzyka, Reggae, Hip-Hop • Zobacz wątek - Opinie f2seeds sklep
    0 0

11. Post #11
    " wlascicielem " forum growenter jest własciciel pewnego seeedbanku ( nie wazne którego ) wiec nie ma co sie dziwic ze tam są takie tematy Pytanie o f2seeds.fr.pl bitwa o kazdego klienta

sporo razy bralem ziarno z f2 i jakos bez przypalu i mimo wszystko uważam ze f2seeds.fr jest dobrym seedbankiem. pozdro.

co do twojego drugiego luinku to podejrzewam ze jedna osoba to wszystko ustawila
    0 0

12. Post #12
    Ceny mają niższe bo mają nasiona F2 (drugiego pokolenia).
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl