Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. Post #1

Jaka ziemia najlepsza?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam

Szykuje się do swojej pierwszej uprawy i mam pytanie jaką ziemie najlepiej wybrać?
    Wyczytałam, ze najlpesza zwykła uniwersalna i do tego chce dodać perlit w stosunku 2-1 (ziemia-perlit). Co o tym sądzicie?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Ph ziemi najlepiej 5,5- 6,5 i tyle na start styka
    0 0

3. Post #3
    Uniwersalna ziemia do kwiatów ph 6.5 i będzie rosła Jaka ziemia najlepsza? Jeśli chcesz możesz też wykopać ziemię , w sąsiedztwie której rośnie jakaś bujna pokrzywa - ponoć taka ziemia też jest świetna Jaka ziemia najlepsza? Peace
    0 0

4. Post #4
    Kiedyś od kogoś słyszałem zeby mieszać ziemie kupna z ziemia ze spota 50/50
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez marcelina Zobacz posta
    Witam

Szykuje się do swojej pierwszej uprawy i mam pytanie jaką ziemie najlepiej wybrać?
    Wyczytałem, ze najlpesza zwykła uniwersalna i do tego chce dodać perlit w stosunku 2-1 (ziemia-perlit). Co o tym sądzicie?

uprawa IN - ziemia kupna wystarczy , mozesz dać perlit lub keramzyt bedzie lepiej drożna lub skorzystać z gotowych mieszanek ziem z growshopów .
    Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
    -
    F. Zappa
    0 0

6. Post #6
    mam pytanie mam automaty i mają po 22 cm i kwitną to normalne
    0 0

7. Post #7
    Tak jest to jak najbardziej normalne przy automatach.
    Masz ind czy out?
    0 0

8. Post #8
    no jasne ze normalne, teraz dopiero zaczna rosnac. Co do nich zagladniesz beda wieksze i masywniejsze Jaka ziemia najlepsza?
    0 0

9. Post #9
    Czarnoziem najlepszy ;p
    0 0

10. Post #10
    A mogę połączyć ziemie uniwersalną i torf odkwaszony z perlitem?
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez Wesoły Człowiek Zobacz posta
    out czy in ???
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

12. Post #12
    Możesz spróbować coco zamiast ziemi jak robisz in. Coco częściej podlewasz. Odżywki A+B i możesz dać coś na rozwój korzenia. Dobre wyniki są na coco
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez Mind grove Zobacz posta
    Możesz spróbować coco zamiast ziemi jak robisz in. Coco częściej podlewasz. Odżywki A+B i możesz dać coś na rozwój korzenia. Dobre wyniki są na coco
    Post jest z 2014r więc myślę że Marcelina znalazła juz odpowiednie medium i nie musisz odkopywać starych tematów
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez W0lNY Zobacz posta
    Post jest z 2014r więc myślę że Marcelina znalazła juz odpowiednie medium i nie musisz odkopywać starych tematów
    koleś się podpiął pod jej temat tylko xd
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

15. Post #15
    Heh nie spojrzałem na datę. Ale czemu znalazłem temat w "nowych postach" dobrze że jesteście czujni, na przyszłość będę patrzył na datę. Coco na medium to ciekawa alternatywa dla ziemi tak czy inaczej
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez Wesoły Człowiek Zobacz posta
    Ziemia uniwersalna to torf odkwaszony + jakaś tam dawka nawozu (+jeśli ziemia droższa to dodatki w stylu m.in. perlit), więc nie ma przeciwwskazań do dodatnia torfu odkwaszonego z perlitem, mniejszy się tylko ilość składników odżywczych, proporcjonalnie do ilości dodanego torfu.
    pasjonat
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl