Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
 1. Post #1

  Ziemia Ktora Najlepsza ?

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  czy zna ktos Gotowa ziemie do kupienia ,bez zadnego mieszania Z innymi ? Prosze o nazwe . mowie oczywiscie bez nawozow .

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  zwykła uniwersalna ziemia kwiatowa, ph 5,5-6.. przykładów może być wiele, np. "Humovit". Najlepiej samemu przygotować odpowiednia mieszanke.
  MJ ~ You'll always be in my heart ~
  0 0

 3. Post #3
  daj zwykla ziemie kwiatowa uniwersalna 5,5-6 ph i bedzie git Ziemia Ktora Najlepsza ? powodzeniaZiemia Ktora Najlepsza ?
  0 0

 4. Post #4
  Średnio to widzę. Chociaż dolomitem sypnąć.
  0 0

 5. Post #5
  mam ziemie kwiatawa o ww. PH faktycznie pasuje dolomit dodać?
  0 0

 6. Post #6
  nic nie trzeba sypac do gotowych uniwersalnych, byle przepuszczalnosc byla odpowiednia to wiekszosc sie nadaje uniwersalnych. Tzn zeby nie trzymala wody jak te balkonowe ziemie bo zaraz latwo przelejesz bloto sie robi, ani zadne dziwne do roz i inne huje muje. Zwykla uniwersalna. Ziemia jkrecik jest super, z obi blumenrade ok i substral uniwersalna ale ta ostatnia latwo pali mlode bo jest bogata wiec trzeba najlepiej na dno donicy ja syuypac a do gory blumenrade, albo mieszac dwa worki tej polowe tanszej i jedna tej lepszej. Ida jak burza...
  0 0

 7. Post #7
  a jeszcze bym mial pewne pytanie co to ludzie dodaja na ziemie w kształcie orzeszków, kamyczków bo widze ze na wiekszosci zdjec jest a nie wiem co to robi i jak sie nazywa bo moze bym kupil
  0 0

 8. Post #8
  Keramzyt.
  0 0

 9. Post #9
  keramzyt służy do podtrzymywania wilgoci i napowietrzania korzeni ,na outa nie dawaj bo będzie to podejrzane jak wokół roślinek leżą kamyczki idealnie ułożone Ziemia Ktora Najlepsza ?
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl